Προς το περιεχόμενο

The Rolling Stones - ‘Blue & Lonesome’,


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκτός αν είσαι ο Παρλιάρος.

Ο οποίος παίζει και να βάζει σοκολάτα στις πορδές του....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ηταν?

 

Actually,  όχι.

Από 'μένα, ήταν απόλυτα αναμενόμενο να εμφανίζεται μία μελαχροινή bitchy τύπα και να κάνει μαλακίες ενόσω παίζει το τραγούδι. Είναι... πως να το πω... σκοπίμως άσκοπο το όλο βίντεο.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδικά εκείνο το opening με την Alicia να τραβάει το ... πριν μπει στην αίθουσα, πρέπει να δημιούργησε ολόκληρη φουρνιά παιδόφιλων

Είσαι θεός.

 

Και συμπληρώνω

 

Megan Fox.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Post apocalyptic - αδεια πολη, κοσμος πουθενα, γκομενακι κανει ο,τι γουσταρει στους δρομους που δεν υπαρχει ψυχη, ρεντνεκ σε περιπολικο την ρωταει που βρηκε βενζινα. Αυτο.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με χάλασε αυτό, και το έβαλα αλλού, αλλά νομίζω μπορώ να το μεταφέρω και εδώ....

υ.γ. το κλιπάκι με την μπλε Mustang και το μπλε γλειφιτζούρι με όλα τα υπονοούμενά του, κάνει μια προσπάθεια να γίνει άλωση της αμερικανιάς, αλλά δυστυχώς γι αυτούς, τα παντιλίκια της μπλε Mustang (ιεροσυλία αλλά....έπρεπε να είναι μπλε) με την πληρωμένη ηθοποιό με το μπλε μπλουτζήν και τα ψώνια στη χάρτινη σακούλα, μόνο γέλια ή θλίψη μπορεί να φέρει αν τολμήσει κανείς να βάλει δίπλα τον γαλαζομάτη Steve McQueen, τη χαραγμένη φάτσα του Bill Hickman, την αυθεντική πράσινη Mustang και....την θεία μουσική του Lalo....αυτογκόλ, από τα αποδυτήρια....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Post apocalyptic - αδεια πολη, κοσμος πουθενα, γκομενακι κανει ο,τι γουσταρει στους δρομους που δεν υπαρχει ψυχη, ρεντνεκ σε περιπολικο την ρωταει που βρηκε βενζινα. Αυτο.

 

Ξεπατίκωμα από αυτό μου φάνηκε εμένα....μην το γύρισαν και στο ίδιο μέρος ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LA είναι

και οι βασικές ιδέες ήταν εδώ...

από εδώ ξεκινάνε όλα

 

 

και έχει και συνέχεια φυσικά

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

LA είναι

και οι βασικές ιδέες ήταν εδώ...

από εδώ ξεκινάνε όλα

 

 

και έχει και συνέχεια φυσικά

 

Δεν διαφωνώ και από το Bullitt έχει στοιχεία, και από το Terminator...και από άλλα έχει, αν κάτσω να σκεφτώ.

Εμένα αυτό δεν μου αρέσει, εκτός αν ο σκηνοθέτης (δεν τον έψαξα) ήθελε να κάνει κάποιο tribute στο Hollywood.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου