Προς το περιεχόμενο

The Rolling Stones - ‘Blue & Lonesome’,


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όλα καλά, όμως... τι πρόβλημα έχετε με τη γκόμενα στο βίντεο; Λακαμάδες είσαστε;

 

Εδώ, ξεροστάλιαζαν κάποιοι με κάτι ξεπατωμένα που ξερογλυφιόσαντε πάνω στον ελληναρά κιθαρίστα με το μούσι, πριν κάποιες εβδομάδες (σόρυ αδερφέ, δεν συγκράτησα τ' ονομά σου)... η Κίρστεν σας φαίνεται λίγη;;;

 

Το γράφω, πρώτον διότι αν είστε λακαμάδες να μου το πείτε και δεύτερον (να και τα σοβαρά) αν βρε σας φαίνεται λίγη η Κίρστεν λογικό είναι να σας φαίνονται λίγοι και οι Stones.

 

:)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να σου πω εγώ τη γνώμη μου.

Αν και δεν τοποθετήθηκα επ’ αυτής (της γυναικός), αλλά δεν τίθεται θέμα αν είναι καλή για κάποιον από εμάς.

Το θέμα είναι αν είναι καλή για το video clip…… των stones.

Και για να ξαναχρησιμοποιήσω το παράδειγμα των Duran Duran στο Girl Panic…..ναι μπροστά στις Naomi Campbell, Eva Herzigova, Cindy Crawford, Helena Christensen , Yasmin Le Bon  και καμία 500αριά άλλες μοδελες/ κομπάρσες….είναι λίγη (κυριολεκτικά)  ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω εγώ τη γνώμη μου.

Αν και δεν τοποθετήθηκα επ’ αυτής (της γυναικός), αλλά δεν τίθεται θέμα αν είναι καλή για κάποιον από εμάς.

Το θέμα είναι αν είναι καλή για το video clip…… των stones.

Και για να ξαναχρησιμοποιήσω το παράδειγμα των Duran Duran στο Girl Panic…..ναι μπροστά στις Naomi Campbell, Eva Herzigova, Cindy Crawford, Helena Christensen , Yasmin Le Bon  και καμία άλλες 500αριά μοδελες/ κομπάρσες….είναι λίγη (κυριολεκτικά)  ;D ;D ;D

 

Ναι, αλλά όλες αυτές που έγραψες είναι γριούλες πλέον.

Πάλι 1-0 υπερ των Stones.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι, αλλά όλες αυτές που έγραψες είναι γριούλες πλέον.

Πάλι 1-0 υπερ των Stones.

 

Όπως τις θέλει ο καθένας, δεν αντιλέγω....αλλα οι 500αρια κομπαρσες είναι νέες.

 

1-500  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γράφω, πρώτον διότι αν είστε λακαμάδες να μου το πείτε και δεύτερον (να και τα σοβαρά) αν βρε σας φαίνεται λίγη η Κίρστεν λογικό είναι να σας φαίνονται λίγοι και οι Stones.

 

α) την έβρισκα από εξαπανέκαθεν βαρετή και αντισεξουαλική και β) ούτε εκεί δεν τολμήσαν. Πήραν μια καραsafe γνωστόφατσα και την ξαμόλησαν. Ούτε να κουνηθεί ρε φοίλωσ ....

Και δεν είπα να να πάει στα επίπεδα ενός Freedom (George Michael) ή ενός Crazy (Aerosmith)  -ειδικά εκείνο το opening με την Alicia να τραβάει το ... πριν μπει στην αίθουσα, πρέπει να δημιούργησε ολόκληρη φουρνιά παιδόφιλων - αλλά κάνε κάτι ρε συ.

 

Άσε που βάλαν και τη Mustang γκροπλαν και άντε να φτουρήσει το κακόμοιρο το κατατονικό ....

 

Θέλεις καραονοματάρα, πιτσιρίκα και να το χει;

Βάλε ρε παιδί μου μέσα στη Mustang την Jennifer Lawrence που χει και καμπύλες to match ή την Ashley Greene από το ίδιο "σήριαλ" (Twilight) ή βάλε Kate Upton να χαρεί και η ψηφιακή η κάμερα.

Δεν σε πάω σε λίγο μεγαλύτερες γιατί μεγάλος άντρας είσαι και δεν κάνει να κλαις....

 

Όπως αντιλαμβάνεσαι, με πορδές δεν φτιάχνεις κουραμπιέ....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σιχαίνομαι αυτό που θα κάνω, είναι thread hijacking, αλλά δυο παραδείγματα τόσο σε μουσική όσο και σε Video , που αν και παίζουν «παλιά» μουσική, αποπνέουν ΦΡΕΣΚΑΔΑ….με  σαφώς χαμηλότερο μπάτζετ

 

1)

2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιχαίνομαι αυτό που θα κάνω, είναι thread hi-jack, αλλά δυο παραδείγματα τόσο σε μουσική όσο και σε Video , που αν και παίζουν «παλιά» μουσική, αποπνέουν ΦΡΕΣΚΑΔΑ….με  σαφώς χαμηλότερο μπάτζετ

Σιχαίνομαι αυτό που έκανες και όχι δεν θα μπω σε αυτό το τριπάκι .... O0

 

Είναι τόσα πολλά......

 

Αυτός ο τυπάς o Ty, ΠΟΣΟ πολύ το έχει ρε φίλε .....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως αντιλαμβάνεσαι, με πορδές δεν φτιάχνεις κουραμπιέ....

 

Εκτός αν είσαι ο Παρλιάρος οι Rolling Stones.

H Lawernce πάντως, ούτε σε δικό της βίντεο κλιπ θα ήταν σκόπιμο να εμφανιστεί, η δε Απτον την είδα σε εικόνα με γλυφιτζούρι και θύμιζε διαφήμιση του ομίλου Κρι-Κρι.

 

Τέλος πάντων, καθένας με τα γούστα του σε αυτά τα θέματα, απλώς μου έκανε εντύπωση η καθολική συμφωνία πως η κοπέλα στο βίντεο είναι απαράδεκτη.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου