Προς το περιεχόμενο

ESP MII Neck Thru Vs JEM77FP (floral)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, δυστυχώς ή ευτυχώς η εσπ δεν πωλείται πια... ¶ρα οι επιλογές μειώθηκαν... Η μόνη ερώτηση που μένει είναι Ibanez rg2570 ή jem77fp??? Εδειδή αν είναι να πάρω τη jem, θα δώσω 400-500 ευρώ παραπάνω, δεν ξέρω αν αξίζει τόσο... Ποια η γνώμη σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ξαναλέω: Τράβα σε 1 μαγαζί και παίξε και με τις 2 (εύκολο αφού πλέον ρωτάς για 2 ibanez) και αποφασίζεις αν θα αξίζουν τα παραπάνω χρήματα ή όχι.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βέβαια. Και το αν αξίζει 1 signature σε σχέση με 1 άλλη και κατά πόσο αξίζουν ή όχι τα παραπανίσια λεφτά έχει ξανασυζητηθεί σε άλλο thread. Γιατί η παλάμη σου είναι ίδια με του vai για να σε βολεύει η συγκεκριμένη κιθάρα; Και γιατί υπάρχουν τόσες sign με εντελώς διαφορετικά χαραχτηριστικά η 1 με την άλλη;

Και κοίτα ότι αν εξαιρέσεις εμένα (που την προτείνω κι εγώ αλλά όχι για το γεγονός ότι είναι sign και άρα καλύτερη) κι εσένα οι υπόλοιποι στο χαλαρό πρότειναν την esp :wink:

 

 

ναι μονο που οι μισοι απο σας ουτε εχουν esp σπιτι τους ουτε εχουν παιξει με την βαι για να γνωριζουν λεπτομερειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ορκίζεσαι κιόλλας :wink: Ο κολλητός μου έχει την vai αλλά προτιμώ την δικιά μου ταπεινή ibanezούλα.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα αν σε ενα φορουμ το 90% δεν μπορει να διαχωρισει την αξια και την χρηιμοτητα μιας all around κιθαρας πολυ προσεγμενης με μια metal κιθαρα

 

μονο με volume και 3θεσιο επιλογεα και 2 activ μαγνητες και την λετε καλυτερη,πιο ευχρηστη και μεγαλυτερης αξιας ειστε για κλαμματα με το συμπαθειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα αν σε ενα φορουμ το 90% δεν μπορει να διαχωρισει την αξια και την χρηιμοτητα μιας all around κιθαρας πολυ προσεγμενης με μια metal κιθαρα

 

μονο με volume και 3θεσιο επιλογεα και 2 activ μαγνητες και την λετε καλυτερη' date='πιο ευχρηστη και μεγαλυτερης αξιας ειστε για κλαμματα με το συμπαθειο...[/quote']

 

Το παιδί ρώτησε ποιά θα προτείνατε και για ποιούς λόγους και του είπαμε.Που είναι το πρόβλημα;;

 

+1!

 

janick παλιοβρυκόλακα' date=' τι ώρα είναι αυτή;;; 8)[/quote']

 

Κοίτα ποιός μιλάει;; :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου