Προς το περιεχόμενο

Focusrite Saffire Pro 24 dsp


digger

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

 

Είχα ξανά ανοίξει ένα θέμα για την αγορά κάρτας ήχου πριν λίγες μέρες αλλά δεν απάντησε κανείς. Τελικά κατέληξα ότι θα αγοράσω την saffire pro 24 dsp. Υπάρχει κάποιος που να έχει την συγκεκριμένη κάρτα για καιρό ώστε να μου πει αν έχει βγάλει καθολου προβλήματα;

 

Ευχαριστώ.

WWW.FREAKOUT.GR Dangerous Web Radio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

digger καλησπέρα

Πριν λιγο καιρο την εδινε κάποιος στις αγγελίες σε εξευτελιστικη τιμή. Διστυχως δε τη πρόλαβα.

Ωστόσο έκανα αρκετό reserch στο net (amazon και πολλα αλλα) και είδα οτι είναι γομάρι.Γενικά όλοι έλεγαν τα καλύτερα όποτε δε νομίζω να έχεις κανένα πρόβλημα.

 

Το μόνο που είδα να παίζει ως θέμα σε firewire κάρτες είναι το pc καλύτερα να έχει ΤΙ (texas instrument) firewire θήρες. Για κάποιο λόγο επικοινωνούν καλύτερα με τις κάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση. Τώρα η ζημιά έγινε, την πήρα και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Για την αγγελία που λες, αν είναι αυτή που ήταν στα 100€, την είχα κλείσει και για μια εβδομάδα ο τύπος μου έλεγε ότι την "'έστελνε" μέχρι που του άφησα αρνητικό feedback και του είπα να την κρατήσει. Μετά από λίγο μπήκε η ένδειξη έφυγε.

WWW.FREAKOUT.GR Dangerous Web Radio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για αυτήν την αγγελία λέω.

Καλά που μου το πες γιατί είχα χαλαστεί που δεν τη πρόλαβα.

Ηταν πάντως λιγο "υποπτο" αυτη τη κάρτα να τη δίνει τόσο φτηνά... ::)

 

Με γεια τη καινούρια και καλές δουλειές !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου