Προς το περιεχόμενο

Τι μας έμαθε ο κινηματογράφος για τους υπολογιστές.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:lol: :lol: :lol:

 

καλα που τα βρηκες!!!

 

φοβερα!!!

 

μου αρεσε αυτο:

 

The more high-tech the equipment, the more buttons it has (Aliens). However, everyone must have been highly trained, because the buttons aren't labelled.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δυστηχως γιαυτον οταν γυριζει στο δωματιο τον περιμενει μια ...κομπρα που του βαλαν οι κακοι για να τον εξοντωσουν (βλεπετε ειναι δυσκολο να τον πυροβολησουν ' date=' τι τους περασετε τους κακους για δολοφονους?) .[/quote']

 

 

XAXAXAXA!!!

 

Το κλασικό είναι επίσης σε πολλές ταινίες, ότι ο κακός, αφού έχει πιάσει τον ήρωα και είναι έτοιμος να τον σκοτώσει, του εξηγεί πρώτα αναλυτικά το κακόβουλο σχέδιό του... :lol: :lol: :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol:

αλλο κλασσικο ειναι στα θριλερ που ο δολοφονος κυνηγαει στο ..ισογειο του σπιτιου το τρομαγμενο κοριτσακι,το κοριτσι ποτε δεν θα βγει εξω αλλα θα ανεβει στον πρωτο-δευτερο οροφο του σπιτιου και σε οποιο δωματιο και αν παει ποτε δεν θα ανοιξει το φως... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο κλασσικό είναι πως οι κακοί ότι οπλα και να διαθέτουν όσες σφαίρες και αν ρίξουν,ακόμα και αν πυροβολούν απο ελικόπτερο ποτέ δε θα βρουν τον στόχο.

 

αντίθετα ο πρωταγωνιστής έχει ευστοχία που θα ζήλευε πιτσιρικάς που έχει λιώσει το counter strike με autoaim+headshot τσεκαρισμένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια απορία. Τελικά η USA έχει μεγάλη έκταση σαν χώρα;

Γιατί βλέπω καταδιώξεις απο πολιτεία σε πολιτεία αλλά ποτέ κανείς δεν μένει απο βενζίνη :!: .

Είμαι σίγουρος οτι ακόμα και τα Chally κάνουν τη διαδρομή Σικάγο - Μεξικό με μισό ντεπόζιτο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε ξεχάσει το πιο σπουδαίο: ότι άμα κάθεσαι στο φορητό σου και κάνεις τσατ ή στέλνεις e-mail σε κάποια παρανοϊκή άγνωστη με νευρώσεις' date=' τελικά θα αποδειχτεί ότι είναι η Μέγκ Ράϊαν και θα παίξετε τις καβάλες.[/quote']

 

 

εγώ θυμήθηκα τα χειρότερα....ότι και η Μέγκ Ράιαν να είναι,άμα μου χυθεί σαμπάνια στον υπολογιστή,αυτός.....βαρβατεύει,αυτοαναβαθμίζεται,μου κάνει σπίτι-δουλειά-ζωή σκ@τ@,κι εκτός απο ζηλιάρης και αυτοδίδακτος μουσικαράς,μου τρώει και τη γκόμενα.....επισης οτί ακόμα και να συμβεί αυτό η και κάτι παρόμοιο,όπως πχ να αυτοδιασυνδεθεί με τα πυρηνικά των Ηπα και να αρχίσει να μοιράζει χλαπατσοπύραυλους δεξιά κι αριστερά,αρκεί να τον παίξω μια ...τρίλιζα για να έρθει στα ίσα του...

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο google μπορείς να βρείς τα πάντα για τον καθένα' date=' ακόμη και για την γειτόνισσα σου τη Ρίτσα που δεν τελείωσε ούτε το δημοτικό[/quote']

 

8O Ξέρεις τη μάνα μου;;; :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

εγώ θυμήθηκα τα χειρότερα....ότι και η Μέγκ Ράιαν να είναι' date='άμα μου χυθεί σαμπάνια στον υπολογιστή,αυτός.....βαρβατεύει,αυτοαναβαθμίζεται,μου κάνει σπίτι-δουλειά-ζωή σκ@τ@,κι εκτός απο ζηλιάρης και αυτοδίδακτος μουσικαράς,μου τρώει και τη γκόμενα.....[/quote']

 

Χα χα χα :lol:

''Electric Dreams'' Απίστευτη ταινία.

Νομίζω δύο δεκαετίες πίσω ε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια απορία. Τελικά η USA έχει μεγάλη έκταση σαν χώρα;

Γιατί βλέπω καταδιώξεις απο πολιτεία σε πολιτεία αλλά ποτέ κανείς δεν μένει απο βενζίνη :!: .

Είμαι σίγουρος οτι ακόμα και τα Chally κάνουν τη διαδρομή Σικάγο - Μεξικό με μισό ντεπόζιτο :D

 

Πάρε να δεις επειγόντως αυτήν την ταινία' date=' για να καταλάβεις γιατί προσέχουν ιδιαίτερα ώστε να είναι πάντα γεμάτοι... :D :P

 

 

[img']http://www.moviegoods.com/Assets/product_images/1020/191975.1020.A.jpg[/img]

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

εγώ θυμήθηκα τα χειρότερα....ότι και η Μέγκ Ράιαν να είναι' date='άμα μου χυθεί σαμπάνια στον υπολογιστή,αυτός.....βαρβατεύει,αυτοαναβαθμίζεται,μου κάνει σπίτι-δουλειά-ζωή σκ@τ@,κι εκτός απο ζηλιάρης και αυτοδίδακτος μουσικαράς,μου τρώει και τη γκόμενα.....[/quote']

 

Χα χα χα :lol:

''Electric Dreams'' Απίστευτη ταινία.

Νομίζω δύο δεκαετίες πίσω ε!

 

...πρέπει...ωρε....μεγαλώσαμε :lol: αφού ένα λιζάκι της μάκιντος αν θυμάμαι καλά ήτανε... καλή ταινία,αλλά όχι και να μας τρώνε τις γυναίκες...ήμαρτον

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιξουμε και αλλο thread ....ενσωματωνω εδω..............

 

 

Τι μας Εμαθε Ο Κινηματογραφος για το Σεξ????

 

Εδω σας θελω...... :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου