Προς το περιεχόμενο

Michael Romeo


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τι σχέση έχει η ταχύτητα του Μιχαλάκη με την (ουσιαστική) δεξιοτεχνία του Lagrene ή του DiMeola

 

Φίλε Abraxas που να τον ξέρουν τον Bireli. Πολλά ζητάς......

Και που να καταλάβουν οτι έχει την ίδια τεχνική αλλά με improvising πάνω σε chord changes...anyway....

 

Α!!! όσο για τον Meola ποτέ δεν μου άρεσε σαν αυτοσχεδιαστής αλλά τώρα δεν θα τρελλαθούμε κιόλας.

 

Υ.Γ.

Έχω την εντύπωση οτι το forum εχει αρχίσει και ψιλομεταλλιάζει επικίνδυνα...μήπως είναι καιρός να τζάξω; λέω μήπως...

 

 

Mia φορα στην Αθηνα και αλλη μια κατα τρελη μου κωλοφαρδια στο ξενοδοχειο που εμεινα την περασμενη βδομαδα στην Γαλλια ειδα αυτον τον απιστευτο κιθαριστα με μπαντα 10 ατομων-ορχηστρα κανονικη δηλαδη οχι οπως εδω που ειχε ερθει κουαρτετο....και απλα εμεινα αφωνος!!!!!

Με 39 πυρετο με κρατησε 2 ωρες ορθιο ο ατιμος...... :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mia φορα στην Αθηνα και αλλη μια κατα τρελη μου κωλοφαρδια στο ξενοδοχειο που εμεινα την περασμενη βδομαδα στην Γαλλια ειδα αυτον τον απιστευτο κιθαριστα με μπαντα 10 ατομων-ορχηστρα κανονικη δηλαδη οχι οπως εδω που ειχε ερθει κουαρτετο....και απλα εμεινα αφωνος!!!!!

Με 39 πυρετο με κρατησε 2 ωρες ορθιο ο ατιμος...... :D :D

 

Βασανάκι...

 

Το ξέραμε για την κωλοφαρδία σου... :lol: :lol: μην πας να αποπροσανατολίσεις το θέμα όμως! 8)

 

Εδώ έχουμε πιάσει σοβαρή συζήτηση για τα σπαθιά μας! :P

 

Ορίστε το δικό μου:

 

chinese-broadsword-2047.jpg

 

Μπορεί να μην είναι τόσο μακρύ όσο του συναδέλφου' date=' είναι όμως [b']χοντρό[/b], βαρύ και κυρτό. Χα!

 

Και το χειρότερο είναι ότι ακόμα θυμάμαι κάτι μαθήματα από τότε που έκανα ΤαιΤσι, οπότε που ξέρεις, μπορεί ακόμα να ξέρω να το χειρίζομαι. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε μαστορα, εγω σου βαζω 2 μετρα σπαθι με σκαλιστα πανω που εχει φαει κοσμο και κοσμακι, και συ μου βαζεις ενα σπαθι, ναι μεν βαρυ χοντρο και κυρτο, αλλα με ροζ φουντακια???

μηπως θα επρεπε να σε προβληματισει λιγο αυτο? :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε μαστορα' date=' εγω σου βαζω 2 μετρα σπαθι με σκαλιστα πανω που εχει φαει κοσμο και κοσμακι, και συ μου βαζεις ενα σπαθι, ναι μεν βαρυ χοντρο και κυρτο, αλλα με ροζ φουντακια???

μηπως θα επρεπε να σε προβληματισει λιγο αυτο? :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Πάσχετε από αχρωματωψία αγαπητέ;

 

Τα φουντάκια είναι ΚΟΚΚΙΝΑ όχι ροζ!

 

Και ο σκοπός τους αν θέλετε να ξέρετε κύριε είναι τόσο να ισορροπούν τη λαβή όσο και να μπερδεύουν τον αντίπαλο πάνω στην κίνηση!

 

Ρωτήστε μερικές δεκάδες χιλιάδων Μογγόλους που έφαγαν αυτά τα σπαθιά και μετά μιλάτε κύριε! :lol: :lol: Με το medieval σουγιαδάκι σας! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ωρε μάνα μου' date=' πάμε να πάρουμε τη Βαλχάλα!!!!

 

Μισό λεπτό να φορέσω την προβιά!!! μη φύγετε έτσι;[/quote']

 

μην ξεχασεις το σπαθι και το γουνινο σωβρακο!!! :lol: :lol: :lol:

 

Και το κωλόχαρτο σε αναμονή για όταν σκιστεί το σώβρακο! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αυτα τα παιχνιδιαρικα ροζ (ενταξει οχι τελειως ροζ αλλα σιγουρα οχι κοκκινα) φουντακια σιγουρα θα μπερδευτει ο αντιπαλος!

Να μην μιλησω για την λαβη οπου ο δημιουργος παιζει και εκει με το επιμαχο χρωμα... :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου