Προς το περιεχόμενο

Michael Romeo


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υ.Γ.

Έχω την εντύπωση οτι το forum εχει αρχίσει και ψιλομεταλλιάζει επικίνδυνα...μήπως είναι καιρός να τζάξω; λέω μήπως...

 

Να φύγεις; Σοβαρά μιλάς; ΟΚ τότε και εγώ θα φύγω επειδή οι περισσότεροι εδώ ειναι fender-gibson-άδες............

 

HMAΡΤΟΝ ρε σεις. Ηρεμείστε να πούμε...

 

Μην το παίρνεις κατάκαρδα, απλώς είναι μάλλον λόγω ηλικίας και επειδή υπάρχει και άλλο forum για τέτοιες προτιμήσεις.

 

...και επειδή έχω την εντύπωση οτι ο μεσος όρος ηλικίας στο noiz είναι 25+++...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

[Μην το παίρνεις κατάκαρδα' date= απλώς είναι μάλλον λόγω ηλικίας και επειδή υπάρχει και άλλο forum για τέτοιες προτιμήσεις.

 

...και επειδή έχω την εντύπωση οτι ο μεσος όρος ηλικίας στο noiz είναι 25+++...[/quote]

 

Μα καλά ποσο είσαι;

 

Πάντως εντάξει μπορείς να μην συμμετέχεις σε συζητήσεις που δεν σε ενδιαφέρουν. Οι metalheads δεν κάνουν κακό στο forum, είναι καλά παιδιά :D :D :D :D :D

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Abraxas που να τον ξέρουν τον Bireli. Πολλά ζητάς......

Και που να καταλάβουν οτι έχει την ίδια τεχνική αλλά με improvising πάνω σε chord changes...anyway....

 

Α!!! όσο για τον Meola ποτέ δεν μου άρεσε σαν αυτοσχεδιαστής αλλά τώρα δεν θα τρελλαθούμε κιόλας.

 

Υ.Γ.

Έχω την εντύπωση οτι το forum εχει αρχίσει και ψιλομεταλλιάζει επικίνδυνα...μήπως είναι καιρός να τζάξω; λέω μήπως...

 

Πας καλά ρε; 8O

 

Πας να αραιώσεις τις τάξεις των Προασπιστών του Αληθινού Κιθαριστικού Ήχου απέναντι στις επιθέσεις των βαρβάρων;; Στη θέση σου στρατιώτη!! :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Τώρα σοβαρά, κι'εγώ στα 16-17 μου που να τα ξέρω αυτά.... και δεν είχα και κανένα φόρουμ να τα μάθω... οπότε υπομονή, αφού βλέπεις ότι τα περισσότερα παιδιά παίρνουν από λόγια... να, δες τι θα γράψω τώρα στον Panagiotis 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Abraxas τι λες;

 

Βρε ουστ! Θάνατος! :twisted: :P :lol: :lol: :lol:

 

''Die by my hand" - Μetallica-Creeping Death :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Abraxas τι λες;

 

Βρε ουστ! Θάνατος! :twisted: :P :lol: :lol: :lol:

 

''Die by my hand" - Μetallica-Creeping Death :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

yeaaaahhhhhhhhh!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: you SATAN!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[Μην το παίρνεις κατάκαρδα' date= απλώς είναι μάλλον λόγω ηλικίας και επειδή υπάρχει και άλλο forum για τέτοιες προτιμήσεις.

 

...και επειδή έχω την εντύπωση οτι ο μεσος όρος ηλικίας στο noiz είναι 25+++...[/quote]

 

Μα καλά ποσο είσαι;

 

Πάντως εντάξει μπορείς να μην συμμετέχεις σε συζητήσεις που δεν σε ενδιαφέρουν. Οι metalheads δεν κάνουν κακό στο forum, είναι καλά παιδιά :D :D :D :D :D

 

Δεν εχω κανένα πρόβλημα με τους μεταλλάδες - άλλωστε στα νειάτα μου ήμουν και γω...απλώς γινόσαστε πολλές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου