Προς το περιεχόμενο

Michael Romeo


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απέκτησε και τη μπάκα του. :roll: :roll:

υπαρχουν και χειροτερα..

εγω που εχω μονο την μπακα :D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

θελω τα μηχανηματα τουυυ :(

 

καλος ο παιχτης αν και το group του δεν μου λεει κατι ειναι καλος στο tapping τα σπαει

 

whiteNoise μαζι σου κ εγω

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ abraxas αλλά στην ταχύτητα δεν πιάνεται... Επίσης έχεις ακούσει symphony x;

 

1) E' date=' και; :roll:

2) Έχω ακούσει. Ε, και; (δις) 8)

 

Ρε παιδιά, έχετε πάρει χαμπάρι ότι μιλάμε για [b']μουσική[/b]; :wink: :D :D

 

Τι σχέση έχει η ταχύτητα του Μιχαλάκη με την (ουσιαστική) δεξιοτεχνία του Lagrene ή του DiMeola ή και του ψυχασθενικού Martone που σας είπε ο Αντουάν? Όσο η βούρτσα με την... :twisted:

 

Χωρίς να πιάσω το γεγονός ότι είναι γιαλαντζί Μάλμστην.

 

Παρωχημένα απομεινάρια των '80s. Θάνατος. :twisted: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτα τα θεματα μιλαμε για τεχνικη και δεξιοτεχνια οταν αραζω ακουω sepultura δεν ακουω τετοια ατομα να παιζουν παπαδες και να κουραζομαι αλλα πρεπει να αναφερουμε οτι σπερνουν τα ατομα σαν τον michel angelo δεν ειναι μονο αυτο που παιζουν αλλα ειναι και ζογκλερ το θεαμα δεν χαλαει κανεναν πιστευω

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει η ταχύτητα του Μιχαλάκη με την (ουσιαστική) δεξιοτεχνία του Lagrene ή του DiMeola

 

Φίλε Abraxas που να τον ξέρουν τον Bireli. Πολλά ζητάς......

Και που να καταλάβουν οτι έχει την ίδια τεχνική αλλά με improvising πάνω σε chord changes...anyway....

 

Α!!! όσο για τον Meola ποτέ δεν μου άρεσε σαν αυτοσχεδιαστής αλλά τώρα δεν θα τρελλαθούμε κιόλας.

 

Υ.Γ.

Έχω την εντύπωση οτι το forum εχει αρχίσει και ψιλομεταλλιάζει επικίνδυνα...μήπως είναι καιρός να τζάξω; λέω μήπως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ απολαμβάνω τέτοιους κιθαρίστες. Μου αρέσουν πολύ. Οι Symphony X είναι απ τις αγαπημένες μου prog μπαντες. Bρε παιδί μου γουστάρω τρελά να τον ακούω να λιώνει την ταστιέρα. ¶λλωστε όλοι έχουν επιρροές και δεν πιστεύω πως ο Romeo είναι τόσο ελεινή αντιγραφή του malmsteen. Ήμαρτον. Και φυσικά δεν υστερεί (ουσιαστικής) δεξιοτεχνίας. Επίσης δεν νομίζω πως οι symphony x αποτελούν απομεινάρια των 80ς. Ε-ΛΕ-ΟΣ... :) Abraxas τι λες;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ.

Έχω την εντύπωση οτι το forum εχει αρχίσει και ψιλομεταλλιάζει επικίνδυνα...μήπως είναι καιρός να τζάξω; λέω μήπως...

 

Να φύγεις; Σοβαρά μιλάς; ΟΚ τότε και εγώ θα φύγω επειδή οι περισσότεροι εδώ ειναι fender-gibson-άδες............

 

HMAΡΤΟΝ ρε σεις. Ηρεμείστε να πούμε...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου