Προς το περιεχόμενο

Addicted to you


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υπάρχει περίπτωση την επόμενη φορά να είμαι σε μια μικρή γωνίτσα να απολαμβάνω το απόσταγμα και εσείς απλά να .... ενορχηστρώνετε ;

Υπόσχομαι θα είμαι εγκρατής δεν θα ενοχλώ.  ;)

 

Αχ, συγκινήσατε μια μικρή χορδή του Αορίστα μέσα μου.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση την επόμενη φορά να είμαι σε μια μικρή γωνίτσα να απολαμβάνω το απόσταγμα και εσείς απλά να .... ενορχηστρώνετε ;

Υπόσχομαι θα είμαι εγκρατής δεν θα ενοχλώ.  ;)

 

Οχι απλα δε θα ενοχλουσες,τουναντιον.

Το θεμα ομως ειναι το εξης-δεν ειναι υπεκφυγη η δικαιολογια,ειναι αληθεια  και μπορουν να πουν και τα αλλα δυο παλικαρια-οτι για να βρεθουμε περναμε απο 40 κυματα.Το κανονιζουμε σημερα και βρισκομαστε μετα πολλων ακυρωσεων και βασανων μετα απο λ.χ 20 μερες.Κι αφου φιξαριστει,καποιες φορες κι ακυρωθει τελευταια ωρα.

Ξερεις πως ειναι,παιδια,υποχρεωσεις,διαφορες δυσκολιες,αποσταση-ο φουζιος δε μενει κοντα πια-πολλες φορες και θεμα διαθεσης,δεν την εχουμε παντα.Προεχουν και προκυπτουν διαφορα κι αυτο δυσχεραινει τη "φαση".

Την κατασταση σωζει συχνα ο Τερρυ, παρ'οτι εχει και τις πιο πολλες υποχρεωσεις-μικρουλια βλεπεις τα παιδια του-που παιρνει και λεει"βουταω το μπασο,ερχομαι  και βλεπουμε".

 

Σε κουρασα το ξερω,αλλα λεω πως εχουν τα πραγματα γιατι το εχουμε συζητησει και με αλλους φιλους/συνφορουμιτες που γουσταρουν να ερθουν, τελικως δεν "καθεται" το πραγμα και μπορει να νομιζουν οι ανθρωποι οτι γινεται επι τουτου,το αντιθετο,πολυ θα καναμε κεφι να μπορουσαμε να μαζευτουμε περισσοτεροι,θα ηταν ακομα πιο ωραια.

Αλλα........

Παρ 'ολα αυτα οταν ξαναγινει,θα ριξω ειδοποιηση και αν το καταφερουμε,χαρα μας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είστε τυχεροί πάντως και ξέρετε ότι σας ζηλεύουμε  :D

 

Τι να ζηλεψετε απο μαλλιαδες(οι αλλοι δυο) και καραφλους(εμου του ιδιου ;D)απο μας? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είστε τυχεροί πάντως και ξέρετε ότι σας ζηλεύουμε  :D

  Γι αυτό λοιπόν κι εμείς οι βόρειοι (που, παρεμπιπτόντως, πήραμε το κύπελλο :D)  θα μαζευόμαστε στο σπίτι σου και θα μεγαλουργούμε...... :angel: >:D  Εσύ, εγώ και ο Mustafank που οπωσδήποτε θα έχει αφήσει σπίτι του τα fuzz και τα άλλα περίεργα πεταλάκια! 

  Θα δούνε ρε τι θα πάθουνε..... >:( ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό τώρα είναι πρόταση?

να τρομάξω πρώτα εγώ, και μετά όλο το το νοιζ?  ;D

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό τώρα είναι πρόταση?

να τρομάξω πρώτα εγώ, και μετά όλο το το νοιζ?  ;D

 

 

  Φαντάζεσαι...... εγώ με τα αρπίσματα, τα μινόρια και τις '80s επιρροές μου, εσύ με τις jazz καταβολές σου και ο Mustafank με το pure "αγριο" rock & roll του;  Έ κάτι καλό και καινούριο θα βγει...... ::) :-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Φαντάζεσαι...... εγώ με τα αρπίσματα, τα μινόρια και τις '80s επιρροές μου, εσύ με τις jazz καταβολές σου και ο Mustafank με το pure "αγριο" rock & roll του;  Έ κάτι καλό και καινούριο θα βγει...... ::) :-X

 

 

 

(άσε μη σου πω....τον κρυφό άσσο στο μανίκι....!)  ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου