Προς το περιεχόμενο

new boss pedals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@janick

 

To md-2 δεν είναι άσχημο πετάλι, απλώς προσπαθούν να το πλασάρουν για κάτι που δεν είναι. Stoner ήχο μπορεί να βγάλει. Τώρα για metal και nu-metal κιόλας που λένε, τι να πω εγώ δεν κατάφερα να βγάλω τέτοιο ήχο.

 

ps: μερικά από τα πετάλια που βγάζει τώρα η behringer, δεν κυκλοφορούν πλέον από τη Boss. Οπότε για κάποιον που δεν έχει όρεξη να ψάχνει στο ebay...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παντως αυτα τα δυο πεταλακια fender 59 bassman kai 65 deluxe reverb μπορει μεν να φαινονται πολυ ωραια σαν ιδεα αλλα χωρις να θελω να ειμαι μαντης κακων γιατι εχω την εντυπωση οτι θα εχουν τοση σχεση με το real thing οση εχει η πιτα γυρος με το ψαρονεφρι?? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Εν πασει περιτωσει ενδιαφεροντα φαινονται.....ελπιζω να εκπλαγουμε ευχαριστα (ως φαν της boss)

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@janick

 

To md-2 δεν είναι άσχημο πετάλι' date=' απλώς προσπαθούν να το πλασάρουν για κάτι που δεν είναι. Stoner ήχο μπορεί να βγάλει. Τώρα για metal και nu-metal κιόλας που λένε, τι να πω εγώ δεν κατάφερα να βγάλω τέτοιο ήχο.

 

ps: μερικά από τα πετάλια που βγάζει τώρα η behringer, δεν κυκλοφορούν πλέον από τη Boss. Οπότε για κάποιον που δεν έχει όρεξη να ψάχνει στο ebay...[/quote']

 

Αν σου πω τώρα ότι το ΜT-2 που το θεωρώ τενεκέ είναι 3 φορές καλύτερο;; :lol: :lol: :lol:

 

Stoner;;;Πως κατάφερες και έγβαλες τέτοιο ήχο απο αυτήν την πατάτα;; :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλεον στο site υπαρχουν video demos

http://www.rolandus.com/

http://www.rolandus.com/products/productlist.aspx?ParentId=90

 

 

To 59 Bassman μπορω να πω οτι μου αρεσει 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια boss ρε παιδιά' date=' δείτε τι βγάζει η behringer :lol:

 

[img']http://www.behringer.com/VM1/VM1_medium.jpg[/img]

 

Τωρα καταλαβα γιατι ξεμεινε απο υλικα η electro-harmonix για το memory.. της τα εκλεψαν ολα οι Γερμανοι.. :oops:

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για το τι μηχανηματα χρησιμοποιει ο καθενας δεν εχει να κανει με το αν ειναι επαγγελματιας η οχι. το θεμα ειναι στο αυτι αν σου αρεσει! προσωπικα στη φαση που ειναι τωρα δεν θα ηθελα να δωσω 3.000 ευρω για ενισχυτη και αλλα ποσα για rack και δεν συμαζευεται. ομως δεν θα μπορουσα να παιξω και με ενα μηχανημα που καθε φορα οταν επιανα την κιθαρα θα με ενοχλουσε τοσο που θα σπαζομουν!γι' αυτο μαζευεις 50-100 ευρω παραπανω και εισαι τζετ!

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου