Προς το περιεχόμενο

new boss pedals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το pedalboard καλό κομμάτι όμως... :wink:

 

Καλο κομματι' date=' αλλα φοβαμαι μηπως βγαζει "φυσημα" και αυτη :lol: :lol:[/quote']

 

Έχω το Virtualizer της Behringer (το 2ο μοντέλο που είχε βγει...το 24bito) συνδεδεμένο στη λούπα ενός TECH-21 Trademark 60...κι όχι απλά φυσάει...ΣΦΥΡΑΕΙ κλέφτικα!!! Μέχρι πρότινος έκανα που και που την σκέψη μήπως φταίει ο TECH...άσχετα που τις θεωρώ εταιρίες με 3 σκαλοπάτια διαφορά σε επιδόσεις και αξιοπιστία!! Ήθελα απλά να πιστεύω ότι μια τόσο καλή φετούλα δεν μπορεί να αποδεικνύεται τόσο μάπα...όσον αφορά το φύσημα τουλάχιστον! Μέχρι που έβαλα στη λούπα τα νέα μου digitech delay και chorus και δεν ακούω τσιμουδιά!!! Ααα ρε Behringer...να δω τι θα σε κάνω τώρα!?! :evil: Και σφύρα μου όσο θέλεις!! Ούτε πεταλάκι δεν αγοράζω δικό σου...κι ας κάνει 20Ευρώ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Που'σαι Jaaaaanick??? Το METAL CORE σε καλεί... :lol:

 

 

Τι;;;Τα ίδια έγραφε ακριβώς και το MEGA Distοrtion(Super duper massive extravagant μα τι όγκο βγάζω ο ^%#$ πάλι) αλλά όπως ήταν το γύρισα πίσω και πήρα το ΕQ. :lol: :lol: :lol:

 

Εγώ πάλι είμαι σίγουρος ότι και αυτό θα το τσιμπίσεις... :D

 

Δεν ξέρω' date=' νομίζω ότι "Η Δύναμη" καθοδηγεί την σκέψη μου... :D[/quote']

 

Όχι τρίτη φορά το ίδιο λάθος δεν κάνω :lol: :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πήρα το Compressor πεταλάκι και είναι μια χαρα για 20 ευρω. Ουτε έχει ενοχλητικό φύσημα.

 

Το pedalboard μου φαίνεται απιθανο για τα 100 ευρώ που θα κάνει όταν βγεί στην αγορά.

 

Αλλωστε η πλειοψηφία των αγοραστών δεν είναι επαγγελματίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά άποψή σου. Το θέμα είναι ότι και σε αυτό και σε άλλα forum είναι πάρα πολλοί αυτοί που παραπονούνται για θορύβους και άλλα προβλήματα με διάφορα πεταλάκια behringher που έχουν. Αυτό και η πολύ χαμηλή τιμή σε σχέση με ανταγωνιστές ίσως κάτι να λέει :wink:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

boukaw7:

Λέει οτι είναι τα πιο φτηνά πεταλάκια της αγοράς και το ξέρω, αλλα δεν μου χρειάζονται καλλίτερα για αυτό που θέλω να κάνω. Κακό είναι ?

 

Οσο για τον θόρυβο, δεν λέω ότι είναι τελείως αθόρυβα, αλλα ο θόρυβος εξαρτάται πολλές φορές απο πολλούς παραγοντες.

 

Επι τη ευκαιρία, προσεξα ότι τα πεταλάκια είναι πιο ακριβά πλέον κατα 50%. Μάλλον πουλάνε ... [/u]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου