Προς το περιεχόμενο

Η καλύτερη μάρκα που δεν αγόρασα ποτέ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

νατονε κι αλλος για sg2000!

 

Ειχα μια (ασπρη) στα 90s (την ειχα παρει νομιζω μεταχειρισμενη κοντα στα 400 σημερινα ευρω (πληθωρισμενα)),την χαρισα σε εναν φιλο που ειχε αναγκη (παιχταρας αλλα απενταρος ΚΑΙ ρεμαλι  ;D)...μαλλον θα την σκοτωσε για να παει τιποτα διακοπες ή να πιει αλλα εγω το καθηκον μου ως φιλος το εκανα  ;D 

 

Ωραια κιθαρα αλλα βαρΓια...ΠΟΛΥ βαρΓια...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Στα 22 να λέω "ποτέ" είναι λίγο χαζό, αλλά μέχρι τώρα ενώ είχα την ευκαιρία, δεν έχω αγοράσει κάποια PRS. Ελπίζω μετά από studio monitors να πάρω μία SE.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα μια (ασπρη) στα 90s (την ειχα παρει νομιζω μεταχειρισμενη κοντα στα 400 σημερινα ευρω (πληθωρισμενα)),την χαρισα σε εναν φιλο που ειχε αναγκη (παιχταρας αλλα απενταρος ΚΑΙ ρεμαλι  ;D)...μαλλον θα την σκοτωσε για να παει τιποτα διακοπες ή να πιει αλλα εγω το καθηκον μου ως φιλος το εκανα  ;D 

 

Ωραια κιθαρα αλλα βαρΓια...ΠΟΛΥ βαρΓια...

ναι αλλά την αγγιξε ο μεγάλος.

ασε που είναι πιο ελαφριά απ τη ντελουξ...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εξακολουθώ να μην είμαι σίγουρος για το θρεντ... Δηλαδή, πρακτικά, τι θα θέλαμε νε έχουμε (από κιθάρες) και δεν τις πήραμε τελικά για οποιονδήποτε λόγο. Το οποίο είναι ακριβώς αυτό που απάντησε ο Λάκης: Porsche! :D

 

Για εμένα, τον πιανίστα: Steinway.

 

Sorry για το off topic!  O0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου