Προς το περιεχόμενο

Yamaha Motif XS video presentation!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο παρακάτω link θα βρείτε 2 videos όπου παρουσιάζεται το νέο Yamaha Motif XS στην έκθεση NAMM.

 

Yamaha Motif XS (απλά σκρολάρετε προς τα κάτω για να τα βρείτε)

 

Το πρώτο έχει ενδιαφέρον γιατί το παρουσιάζει ο Athan Bilias, λέτε να είναι δικός μας; :lol:

Το δέυτερο το παρουσιάζει ένας Ολλανδός τυπάκος ονόματι Bert και είναι πραγματικά ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! Όχι μόνο αυτά που κάνει με το Motif αλλά και όλο του το attitude είναι φανταστικό! :wink:

 

Υ.Γ. Τελικά, το XS πρέπει να είναι και γ@μώ τα μηχανήματα... 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aχαχαχα αυτός ο Bert είναι απίστευτος :D τι γκριμάτσες, τι εκφράσεις (ειδικα στη φαση που χτυπάει τον εαυτό του :lol: )

 

Τώρα για το XS μια χαρά φαίνεται, αρκετά καλά καινούργια χαρακτηριστικά, αλλά μου φαίνεται σαν μικρή αναβάθμιση σε σχέση με το ES, σε αντίθεση με Εxtreme και M3.

Εγώ χαίρομαι πιο πολύ για το ότι θα πέσουν οι τιμές motif :)

 

Θα πρεπε να το κάνουν και λιγο πιο μικρό νομίζω :roll: (και λιγο πιο όμορφο/πρωτοποριακό σε εμφανιση δεν θα έβλαπτε :evil: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα για το XS μια χαρά φαίνεται' date=' αρκετά καλά καινούργια χαρακτηριστικά, αλλά μου φαίνεται σαν μικρή αναβάθμιση σε σχέση με το ES, σε αντίθεση με Εxtreme και M3.

Εγώ χαίρομαι πιο πολύ για το ότι θα πέσουν οι τιμές motif :) [/quote']

Δίκιο έχεις αλλά τι είναι καλύτερο; Οι απλές βελτιώσεις από το ES στο XS που θα είναι σίγουρα ευπρόσδεκτες από όλους ή η ριζική αλλαγή από το Extreme στο M3 που ήδη διχάζει κόσμο; :roll:

Όσο για τις τιμές, κάτσε να δούμε αν θα υπάρξει ταυτόχρονη πώληση ES και XS για να πέσουν οι τιμές γιατί αν κοπεί το ένα και στο καπάκι πωλείται το δεύτερο...

 

Θα πρεπε να το κάνουν και λιγο πιο μικρό νομίζω :roll: (και λιγο πιο όμορφο/πρωτοποριακό σε εμφανιση δεν θα έβλαπτε :evil: )

Τι να πω, μάλλον εμένα μου αρέσουν τα πάντα εμφανισιακά! Βάλανε και μια οθόνη της προκοπής, μια χαρά... Θα συμφωνήσω ως προς το μέγεθος, είναι ολόκληρο περίπτερο αυτό το πράγμα! :lol:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω, ο τύπος είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ :lol: :lol: :lol:

 

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΒΙΝΤΕΟ :

 

Απολαυστε το, είναι ακόμα καλύτερο :lol:

 

Σοβαρά τώρα, ο τύπος είναι πολύ καλός :wink:

 

Για το ΜΜ6 τι γνώμη έχετε γιατί δεν έχουμε και πολλά λεφτά για ξόδεμα :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω' date=' ο τύπος είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ :lol: :lol: :lol: [/quote']

Oh yes, he is! 8)

 

Για το ΜΜ6 τι γνώμη έχετε γιατί δεν έχουμε και πολλά λεφτά για ξόδεμα :cry:

Καλό φαίνεται, αν είναι και πολύ φτηνό (φτηνότερο από το Korg X-50 ας πούμε) λογικά θα τραβήξει αρκετά. Μη βγει πατάτα σαν το Roland Juno D μόνο... :?

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου