Προς το περιεχόμενο

κάθισμα drums


belalik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικα αφου εκατσα σε καθισμα φιλου που κανει μυτη νομιζω οτιτεοια καθισματα ειναι οτι καλυτερο

και αν παιζεισ γενικα και διπεταλο οποτε εισαι unbalanced ολη την ωρα φανταζομαι οτι και η πλατη θα ειναι επισης σημαντικο πραγμα... εγω ειμαι σε φαση να πουλησω αυτο που εχω και να παρω ενα με πλατη... με τρωει πολυ η τσεπη μου τις τελευταιες μερες μου φαινεται

η πλατη στηρίζει την μέση και είναι παρα πολυ σημαντικό.

εχω αυτό σχεδόν 3 χρόνια -με πλατη , αρκετα σταθερο, με "μυτη" (δλδ σέλα) and quite affordable

http://www.thomann.de/gr/millenium_dtrab1118_drummer_sitz_pneu.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

η τιμη του ειναι ακρως δελεαστικη. σε φαση να σκεφτομαι να πουλησω την καρεκλα μου κι να παρω αυτη

 

1 ερωτηση. η πλατη της καρεκλας ειναι καλη? σε στηριζει ή πρεπει να κατσεις τερμα πισω  οποτε ουσιαστικα τα ποδια σου δεν ειναι τοσο ελευθερα? ρωταω γιατι απο την φωτο φαινεται να ειναι ψιλομεγαλη καρεκλα σε μηκος...

 

παντος στα λεφτα αυτα καρεκλα με πλατη δε βρισκεται....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ερωτηση. η πλατη της καρεκλας ειναι καλη? σε στηριζει ή πρεπει να κατσεις τερμα πισω  οποτε ουσιαστικα τα ποδια σου δεν ειναι τοσο ελευθερα? ρωταω γιατι απο την φωτο φαινεται να ειναι ψιλομεγαλη καρεκλα σε μηκος...

 

παντος στα λεφτα αυτα καρεκλα με πλατη δε βρισκεται....

 

 

οχι, δεν χρειαζεται να κατσεις τερμα πισω και στην φωτο απλά φαινεται μεγαλη επειδη δεν την εχει βαλει διπλα στο σετ, για να δεις το πραγματικο μεγεθος. Κανονικο σκαμπω ειναι. δεν ειναι για τεράστια οπίσθια. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος στα λεφτα αυτα καρεκλα με πλατη δε βρισκεται....

 

 

καρεκλα με πλατη και ...πνευματικη αναρτηση σιγουρα δεν βρισκεις...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πλατη στηρίζει την μέση και είναι παρα πολυ σημαντικό.

εχω αυτό σχεδόν 3 χρόνια -με πλατη , αρκετα σταθερο, με "μυτη" (δλδ σέλα) and quite affordable

http://www.thomann.de/gr/millenium_dtrab1118_drummer_sitz_pneu.htm

Burning13, Sorry, λαθος λίνκ εβαλα απο απροσεξία, είναι παρόμοιο ---εγώ εχω αυτό :

http://www.thomann.de/gr/millenium_mdt5s_pro_drummersitz_sattel.htm

 

που είναι ακόμα πιό φτηνό: 49 ευρω, με πλάτη, αλλά χωρίς υδραυλικο τιμόνι! :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποιότητα πως πάει το millenium, αν μπορούν να μας πληροφορήσουν οι έχοντες? Τριξήματα, ξεβιδώματα, κουνήματα; Γιατί κοίταζα το 1st chair που με βόλευε, αλλά η διαφορά στην τιμή + πνευματική ανάρτηση είναι μεγάλα ατού. Απλά φοβάμαι μη χρειαστεί να τα δώσω έτσι κι αλλιώς στο τέλος αν "πεθάνει" γρήγορα το millenium...

I am drumature...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποιότητα πως πάει το millenium, αν μπορούν να μας πληροφορήσουν οι έχοντες? Τριξήματα, ξεβιδώματα, κουνήματα; Γιατί κοίταζα το 1st chair που με βόλευε, αλλά η διαφορά στην τιμή + πνευματική ανάρτηση είναι μεγάλα ατού. Απλά φοβάμαι μη χρειαστεί να τα δώσω έτσι κι αλλιώς στο τέλος αν "πεθάνει" γρήγορα το millenium...

Δεν τρίζει, είναι σταθερο και δεν έχει ξεβιθωθεί...ακόμα. Το εχω σχεδόν 3 χρόνια. Ομως η ποιότητα είναι ..Millenium. Δεν γνωρίζω πόση διάρκεια ζωής  θα έχει. Σίγουρα ένας ακριβός θρόνος, θα έχει καλύτερη ποιότητα υλικών, π.χ. δέρματα αντί συνθετικά. Ισχύει και εδώ το: "ότι πληρώνεις, παίρνεις". 

http://www.vintagedrum.com/item/DW-Drum-Workshop-Air-Lift-Tractor-Seat-Drum-Throne-DWCP9120AL-PA6589120AL

Αυτό φαίνεται ωραίο και σταθερό αλλά έχει άλλη τιμή + τελωνεία κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου