Προς το περιεχόμενο

musicman ή fender μπασα??


c.dayz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eχω δει αρκετους να παιζουν με musicman' date='ειδικα το ..stingray(?).Σωστα?

Απο τον μπασσιστα των Jethro tull μεχρι τον Wooten! 8)

Aρχιζω οικονομιες για να παρω αλλο ενα jazz bass,Βασιλη.. :lol: :lol: :lol:

Αν τυχει και παιξω με musicman και μου αρεσει...Οψωμεθα! :D :D[/quote']

 

Αν τύχει και παίξεις με musicman... μετά όλα τελείωσαν! :lol: :lol: Δύσκολα σε βλέπω να πιάνεις άλλο μπάσσο. :wink:

 

Fleamail!!! Πες στο παιδί σε παρακαλώ! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν θα είναι δύσκολο να πιάσει άλλο μπάσο!

 

Απλά θα του ξυνίζει λίγο που δεν θα βρίσκει πουθενά τέτοια ποιότητα κατασκευής! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τύχει και παίξεις με musicman... μετά όλα τελείωσαν! :lol: :lol: Δύσκολα σε βλέπω να πιάνεις άλλο μπάσσο. :wink:

Fleamail!!! Πες στο παιδί σε παρακαλώ! :lol: :lol:

 

Ναι Παρη,πες μου σε παρακαλω... :lol: :lol:

Και αν μπορεις κι ολας,δωσε μου και ενα να παιξω! :lol: :lol: :lol: χε χε

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα είναι δύσκολο να πιάσει άλλο μπάσο!

Απλά θα του ξυνίζει λίγο που δεν θα βρίσκει πουθενά τέτοια ποιότητα κατασκευής! :wink:

 

Που μπορω να δοκιμασω ενα?(Μιλαω λες και ειναι εσωρουχα!!) :lol: :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Ζοζέφ νομίζω...

 

Αν σ'αφήσει να το πιάσεις! Γιατί εδώ στη Θεσσαλονίκη παίζουν αυτοί και εσύ απλά ακούς! Α και μπαίνοντας υπογράφεις συμβόλαιο ότι δεν θα ακουμπήσεις τίποτα! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Ζοζέφ νομίζω...

 

Αν σ'αφήσει να το πιάσεις! Γιατί εδώ στη Θεσσαλονίκη παίζουν αυτοί και εσύ απλά ακούς! Α και μπαίνοντας υπογράφεις συμβόλαιο ότι δεν θα ακουμπήσεις τίποτα! :lol: :lol: :lol:

 

Δε θελω να λεμε τα ιδια και τα ιδια' date='αλλα [b']περιμενουν να αγορασει καποιος μπασσο χωρις να παιξει???!!![/b]Ή οποιοδηποτε οργανο?

Σα να αγοραζεις τουτου χωρις test drive!Τι μ@λ@κιες ειναι αυτες.

Αϊ στο καλο.νευριασα.Σιγα μην τους τα σπασουμε σαν τον Townshead :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Ζοζέφ νομίζω...

 

Αν σ'αφήσει να το πιάσεις! Γιατί εδώ στη Θεσσαλονίκη παίζουν αυτοί και εσύ απλά ακούς! Α και μπαίνοντας υπογράφεις συμβόλαιο ότι δεν θα ακουμπήσεις τίποτα! :lol: :lol: :lol:

 

Off-topic, αλλά εξαρτάται από τα κέφια του τύπου. Μπορεί να πας να δοκιμάσεις κιθάρες των 600 ευρών και να σου κατεβάσει μέχρι και PRS των 3Κ+, έτσι για να χεις μέτρο σύγκρισης. Αλλά μπορεί να τύχει να ακούσεις μόνο, σε κάναν line6 spider 15w κιόλας. :lol:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιλογή είναι καθαρά δική σου ..τι σου ταιριάζει καλύτερα στην αίσθηση και την απόδοση ανάλογα με τον υπόλοιπο εξοπλισμό που έχεις.

Σαν ποιότητα κατασκευής για αυτή τη κατηγορία θα ξεχώριζα λίγο περισσότερο το musicman....(οχι δεν παίζει ρόλο το nickname μου) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Ζοζέφ νομίζω...

 

Αν σ'αφήσει να το πιάσεις! Γιατί εδώ στη Θεσσαλονίκη παίζουν αυτοί και εσύ απλά ακούς! Α και μπαίνοντας υπογράφεις συμβόλαιο ότι δεν θα ακουμπήσεις τίποτα! :lol: :lol: :lol:

Δε θα το έλεγα. Όταν πήγα στο ζόζεφ (θεσσαλονίκης) μου έδωσε το stingray χωρίς καμία αντίρηση. Μάλιστα με έβαλε απο μόνος του να το παίξω (το μπάσο πάντα) σε δύο διαφορετικούς ενισχυτές για να συγκρίνω ήχο.

 

Και πιστέψτε με ΔΕΝ είμαι καλός παίκτης!!

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Ζοζέφ νομίζω...

 

Αν σ'αφήσει να το πιάσεις! Γιατί εδώ στη Θεσσαλονίκη παίζουν αυτοί και εσύ απλά ακούς! Α και μπαίνοντας υπογράφεις συμβόλαιο ότι δεν θα ακουμπήσεις τίποτα! :lol: :lol: :lol:

Δε θα το έλεγα. Όταν πήγα στο ζόζεφ (θεσσαλονίκης) μου έδωσε το stingray χωρίς καμία αντίρηση. Μάλιστα με έβαλε απο μόνος του να το παίξω (το μπάσο πάντα) σε δύο διαφορετικούς ενισχυτές για να συγκρίνω ήχο.

 

Και πιστέψτε με ΔΕΝ είμαι καλός παίκτης!!

 

χμμμ μπορεί να έχουν αλλάξει τα πράγματα! Τελευταία φορά πήγα πριν 3 χρόνια! Πόσο το είχε το Stingray? (για να δούμε αν όντως έχουν αλλάξει τα πράγματα:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου