Προς το περιεχόμενο

La acoustics Guitars


mikeguitar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Παιδιά, ΑΝ βαρεθήκατε το παράλληλο θέμα "ZAGER guitars. Είναι τόσο καλές? ", δεν είναι κακό, πλην όμως δεν χρειάζεται να το επεκτείνουμε και σε άλλα.

 

Πιο απλά, αν κάποιος ξέρει γι αυτές τις κιθάρες, οκ,  αν όχι, δεν χρειάζεται να απαντάμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εδώ στο noiz πιστεύω θα τα λύσουμε όλα.Απλά μου φάνηκε παράξενο που δεν απάντησε κανείς.Δεν γνωριζει κάποιος μέχρι στιγμής.Εγω το εβαλα και στο google και στο youtube και δεν υπάρχει τίποτα.Προφανώς θα έχουν σταματησει να κυκλοφορουν.Αλλά τοσο πολύ δεν υπάρχει μια πληροφορία ;

EDIT:OK Μoderator απλά μου εκανε εντυπωση και εμενα ολο αυτο το off topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εσυ το άνοιξες το θέμα.

Οκ, θα το δει κάποιος, και αν ξέρει θα σου απαντήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο απλά, αν κάποιος ξέρει γι αυτές τις κιθάρες,

...είπαμε....ξέρει ο Καρακώστας....!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...είπαμε....ξέρει ο Καρακώστας....!!!!

Ναι, Ανέστη, το διάβασα.

Έστω.... αυτό που πρότεινες, δίνει μια κάποια ελπίδα να πάρει κάποια πληροφορία για το θέμα ο OP.

Τη διάβασε και οp την πρότασή σου φαντάζομαι, στο χέρι του είναι  αν την αξιοποιήσει.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη διάβασε και οp την πρότασή σου φαντάζομαι, στο χέρι του είναι  αν την αξιοποιήσει.

Το ελπίζω ;) γιατί μετά θα έρθει και ο Voice να ξαναρωτήσει!!! 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βρισκεις τιποτα γι αυτα τα οργανα στο ιντερνετ, γιατι απλα το ονομα LA acoustics το παραγγειλε ο εισαγωγεας τους, στο εγοστασιο κατασκευης στην Κινα, ειμαι βεβαιος πως αν απευθυνθεις στο καταστημα, σιγουρα εχουν ακομα στοκ.

Guitar playing is a serious matter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε τις είχα πετύχει αυτές τις ακουστικες κιθάρες στο Logothetis music στην Αθήνα.Τώρα όμως έχει κλείσει αυτό το μαγαζί δυστυχώς.

?

 

Logothetis Music

 

edit: Τι ωραία, τις αστείες απαντήσεις των "παλιών" δεν τις έσβησε ο δικηγόρος Λάκης, μόνο τη δική μου. Ευχαριστώ για την ίση αντιμετώπιση  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

?

 

Logothetis Music

 

edit: Τι ωραία, τις αστείες απαντήσεις των "παλιών" δεν τις έσβησε ο δικηγόρος Λάκης, μόνο τη δική μου. Ευχαριστώ για την ίση αντιμετώπιση  :)

Φίλε BlackCrow81,το μαγαζί που είχα πάει δυστηχώς τώρα έκλεισε και ηταν το μεγαλύτερο.Κοίταξα και το λινκ του e-shop που έστειλες αλλά εκεί εχει κατι cort μονο και κάτι lakewood.Για La Acoustics ούτε λόγος.Όσο για τον Μάραθον,που λέει ο Καρακώστας ξερει ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου