Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο κομπλιμέντο;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να μην παρεξηγηθεί κανείς, για σχεδόν 1.5 χρόνο ήμουν full time (3-4 gigs τη βδομάδα) μπασίστας....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

για να μην παρεξηγηθεί κανείς, για σχεδόν 1.5 χρόνο ήμουν full time (3-4 gigs τη βδομάδα) μπασίστας....

  Εκτός όλων των άλλων, οι μπασίστες δύσκολα παρεξηγιούνται.... :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελειώσατε την εμφάνιση σας με την μπάντα σας. Σας πλησιάζει ένας τύπος ο οποίος φαίνεται ευχαριστημένος με αυτά που άκουσε και σας λέει...

 

 

Τι σας λέει;

Ποιο θα ήταν το κομπλιμέντο που θα θέλατε να ακούσετε σχετικά με την μουσική σας ή το παίξιμο σας;

 

Είσαι ωραίος.

 

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έχω προβληματιστεί πολύ. Είμαι ανάμεσα στο "είσαι ωραίος" που ειναι απλό, λιτο, οικογενειακό και στο "είσαι ο πιο ωραίος".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου άρεσε όταν μου έχουν πει, φίλε κεντάς.

Όταν κεντούσα βέβαια γιατί τώρα απλά πλέκω.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου άρεσε όταν μου έχουν πει, φίλε κεντάς.

Όταν κεντούσα βέβαια γιατί τώρα απλά πλέκω.

Καλά κάνεις είναι πολυ ευχαριστη και χαλαρωτική ασχολία το πλέξιμο.Άλλη φάση βέβαια το κεντημα.Θα σου πρωτινα να ασχοληθείς και με wood carving σε κιθάρες.Καλλιτεχνικες δουλειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω μια αλλη σκεψη μερες που ειναι:

 

"Οταν τελειωνουμε τα Live μας, να φοραμε τα ακουστικα μας, και να ακουμε ενα ηχογραφημενο μηνυμα που θα μας εξυμνει το ταλεντο και τις ικανοτητες μας και την τελεια αποδοση μας. Μια τζουρα δηλ αμεσως μετα το τελος για να μην ξεχνιωμαστε" ;D ;D ;D

 

self-destruct.jpg

 

self-destructing-email.jpg

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω μια αλλη σκεψη μερες που ειναι:

 

"Οταν τελειωνουμε τα Live μας, να φοραμε τα ακουστικα μας, και να ακουμε ενα ηχογραφημενο μηνυμα που θα μας εξυμνει το ταλεντο και τις ικανοτητες μας και την τελεια αποδοση μας. Μια τζουρα δηλ αμεσως μετα το τελος για να μην ξεχνιωμαστε" ;D ;D ;D

 

self-destruct.jpg

 

self-destructing-email.jpg

Κανενα μήνυμα από την πεθερά να μην είναι να λες.Το οποίο θα λέει ντροπή σας τεμπελχανάδες όλη μέρα με το ντριγκιντανγκα.Και εμείς παιζαμε μαντολινακι αλκα όχι και ηλεκτρικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου