Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με το audio mix down στο Cubase


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα σε ολους!

 

Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα με το mixdown στο Cubase 6.5 artist

 

Oταν κανω export se wave ενα οποιοδηποτε project ειτε midi eite audio δεν μου το παιζει το WMP ουτε και κανενα αλο player . To WMP μου βγαζει μυνημα '' Windows Media Player encountered a problem while playing the file'' ...  οταν  κανω το Wave  import sto Cubase το παιζει κανονικα !!!

Επισης δοκιμασα να κανω export το ιδιο αρχειο απο το Cubase 5 και μετα απο αυτο το αρχειο παιζει μια χαρα ..  ??? .. θα ηθελα τη βοηθεια σας παρακαλω γιατι εχω πελαγωσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα σε ολους!

 

Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα με το mixdown στο Cubase 6.5 artist

 

Oταν κανω export se wave ενα οποιοδηποτε project ειτε midi eite audio δεν μου το παιζει το WMP ουτε και κανενα αλο player . To WMP μου βγαζει μυνημα '' Windows Media Player encountered a problem while playing the file'' ...  οταν  κανω το Wave  import sto Cubase το παιζει κανονικα !!!

Επισης δοκιμασα να κανω export το ιδιο αρχειο απο το Cubase 5 και μετα απο αυτο το αρχειο παιζει μια χαρα ..  ??? .. θα ηθελα τη βοηθεια σας παρακαλω γιατι εχω πελαγωσει..

 

αν κατάλαβα καλά, το κάνεις export με το 6.5 και δεν γίνεται και όταν το κάνεις με το 5 γίνεται χωρίς πρόβλημα?

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου