Προς το περιεχόμενο

Καλα ηταν οσο ΚΡΑΤΗΣΕ....


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως ειλικρινά ξέρετε τι με διασκεδάζει ρε παιδιά;;

 

Πόσο δίκιο έχει τελικά ο Νίκος σ'αυτό που λέει...

 

Γιατί' date=' άσχετα αν είχε ή έχει δίκιο, βγαίνουμε όλοι τώρα σε στυλ 'Superfunk μη φεύγεις, σ'αγαπάμε' και όταν γινόταν ο (οποιοσδήποτε) καυγάς, δεν είδα κανέναν μας να έχει γνώμη. :roll:

 

Είμαστε μανούλες στο στυλ 'Πόντιος Πιλάτος' σ'αυτό το φόρουμ. :roll:

 

Μη 'διαταράξουμε τις ισορροπίες'. :roll:

 

Μάλιστα... 8)[/quote']

 

Συγνώμη Βασίλη, αλλά σαν mod, δεν θα έπρεπε να περιμένει εμάς να πούμε "φτου-κακά" στις ύβρεις. Θα'πρεπε να πάρει μολύβι Faber και να αρχίσει να γράφει, γιατί μελάνι δεν πιάνει εκεί που λέω. Γνώμη μου, πάντα.

 

Η (με την καλή έννοια) γαϊδουριά που προανεφέρθη, μάλλον του τελείωσε, απ'οτι φαίνεται.

 

Όχι άλλες ύβρεις.

 

edit: Μόλις είδα και τo post του Yameth, οπότε το δικό μου αποτελεί μάλλον πλεονασμό. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συγνώμη Βασίλη' date=' αλλά σαν mod, δεν θα έπρεπε να περιμένει εμάς να πούμε "φτου-κακά" στις ύβρεις. Θα'πρεπε να πάρει μολύβι Faber και να αρχίσει να γράφει, γιατί μελάνι δεν πιάνει εκεί που λέω. Γνώμη μου, πάντα.

 

Η (με την καλή έννοια) γαϊδουριά που προανεφέρθη, μάλλον του τελείωσε, απ'οτι φαίνεται.

 

Όχι άλλες ύβρεις.[/quote']

 

Γιατρέ μου, δεν λέω ότι έχεις άδικο.

 

Ο καθένας εισπράττει διαφορετικά ορισμένα πράγματα.

 

Ωστόσο απλά λέω ότι είναι καλύτερο να προλαμβάνονται κάποια πράγματα, παρά να διορθώνονται. Αλλά όπως λέει πιο πάνω ο panagiotis, 'γιατί να εκφέρουμε γνώμη αφού δε μας αφορά το θέμα' :roll: :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Abraxas σωστά τα λες αλλά....

Αν σε 1 θέμα που δεν μπορώ να εκφέρω άποψη, καθώς δεν έχω τις απαραίτητες γνώσεις, όπως πχ είναι τα ξύλα, και βλέπω 2 να σφάζονται με το παραμικρό, το μόνο που μπορώ να κάνω είναι:

1) απλά να τους πω ότι θα ξεφύγουν (για ακόμη 1 φορά)

2) όταν ξεκινά μια τέτοια ανούσια κουβέντα (καθώς για ακόμη μια φορά δεν θα βγει άκρη) να το πω και

3) αν έχει ήδη ξεκινήσει το κακό και δεν μπορώ να εκφέρω άποψη, τότε δεν μιλάω. Γιατί αν πάρω τη θέση του ενός εις βάρος του άλλου, δίχως επιχειρήματα, τότε απλώς θα συμβάλλω περισσότερο στην ένταση του προβλήματος και στην δημιουργία εικονικών κλικών που θα τσαντίζουν ολοένα και περισσότερο το "θιγμένο"

 

Αν σε κάτι όμως έχω άποψη τότε θα την υπερασπιστώ, όπως και όσους συμφωνούν μαζί μου. Μαζί δεν ήμασταν άλλωστε που σε πρόσφατο thread περί της χρήσης πειρατικών ή μη, ήμασταν εκδιαμέτρου αντίθετοι με την χρήση τους όσο και αν ανέβηκαν οι τόνοι με άλλους :wink:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ειλικρινά ξέρετε τι με διασκεδάζει ρε παιδιά;;

 

Πόσο δίκιο έχει τελικά ο Νίκος σ'αυτό που λέει...

 

Γιατί' date=' άσχετα αν είχε ή έχει δίκιο, βγαίνουμε όλοι τώρα σε στυλ 'Superfunk μη φεύγεις, σ'αγαπάμε' και όταν γινόταν ο (οποιοσδήποτε) καυγάς, δεν είδα κανέναν μας να έχει γνώμη. :roll:

 

Είμαστε μανούλες στο στυλ 'Πόντιος Πιλάτος' σ'αυτό το φόρουμ. :roll:

 

Μη 'διαταράξουμε τις ισορροπίες'. :roll:

 

Μάλιστα... 8)[/quote']

 

 

Όσον αφορά εμένα...

Δεν νομίζω οτι κανείς στο forum χρειάζεται την παρουσία «μπράβων» ή «αυλικών».Τα forum υπάρχουν για να εκφράζεται ο καθένας ελεύθερα μέσα στα πλαίσια που το ίδιο το forum θέτει.

 

Όπως ο καθένας τοποθετείται με περίσσιο θάρρος για κάποιο θέμα θα πρέπει με το ίδιο να δέχεται και την κριτική του απο άλλα μέλη.Εγώ δεν θεώρησα ποτέ οτι ο Superfunk χρειάστηκε ή θα ήθελε υποστήριξη από άλλα μέλη ..ούτε είδα να δέχεται κάποια άνανδρη επίθεση.Το «εγώ συμφωνώ/διαφωνώ με τον SF» είναι πολύ πιο τίμιο απο το “μη μου πειράζετε τον SF” και όταν λέω SF εννοώ το οποιοδήποτε μέλος.

 

Ο σεβασμός κερδίζεται δεν επιβάλλεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι εγινε ειμαι σιγουρος ομως οτι θα προκειται περι των κλασσικων ιντερνετικων( και ολιγον τι παιδικων) διαφορων.......οπως και να εχει το πραγμα δεν χρειαζεται να αποχωρησει κανεις ειτε αυτος ειναι νεος ειτε παλιος, ειτε ειναι fenderas ειτε gibsonas. :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Υποτιθεται οτι η συμμετοχη εδω μας διασκεδαζει. Αν επαψε να ισχυει αυτο για τον SF τοτε καλως πραττει.....

 

Περαν αυτου τρεφω ιδιαιτερη αντιπαθεια και δυσπιστια ως προς τους ιντερνετικους αποχαιρετισμους.....και σε αυτο και σε αλλα μουσικα και μη φορουμ εχουν ανακοινωθει με φιρμανι αρκετοι τετοιοι.......οπως και στο real life, νομιζω οτι εχουν πολυ περισσοτερο style (και βαρυτητα) οταν γινονται χωρις τυμπανοκρουσιες...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά εμένα...

Δεν νομίζω οτι κανείς στο forum χρειάζεται την παρουσία «μπράβων» ή «αυλικών».Τα forum υπάρχουν για να εκφράζεται ο καθένας ελεύθερα μέσα στα πλαίσια που το ίδιο το forum θέτει.

 

Όπως ο καθένας τοποθετείται με περίσσιο θάρρος για κάποιο θέμα θα πρέπει με το ίδιο να δέχεται και την κριτική του απο άλλα μέλη.Εγώ δεν θεώρησα ποτέ οτι ο Superfunk χρειάστηκε ή θα ήθελε υποστήριξη από άλλα μέλη ..ούτε είδα να δέχεται κάποια άνανδρη επίθεση.Το «εγώ συμφωνώ/διαφωνώ με τον SF» είναι πολύ πιο τίμιο απο το “μη μου πειράζετε τον SF” και όταν λέω SF εννοώ το οποιοδήποτε μέλος.

 

Ο σεβασμός κερδίζεται δεν επιβάλλεται.

 

Δεν μίλησα ούτε για μπράβους ούτε για αυλικούς.

 

Τι εννοείς 'άνανδρη' επίθεση; Ποια είναι η 'αντρική' επίθεση δηλαδή; :roll: :roll:

 

Αν βγει κάποιος και σε βρίσει (ακόμα και 'δίκιο' να έχει) και μετά στη δώσει και θέλεις να φύγεις, δικαιοδοτούμαι εγώ να σου λέω 'μη φεύγεις Κόρτο μου, θα μας λείψεις', ενώ όταν συνέβαιναν τα γεγονότα που σε οδήγησαν στην απόφασή σου, έκανα την πάπια; Επαναλαμβάνω, άσχετα αν είχες ή όχι δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά εμένα...

Δεν νομίζω οτι κανείς στο forum χρειάζεται την παρουσία «μπράβων» ή «αυλικών».Τα forum υπάρχουν για να εκφράζεται ο καθένας ελεύθερα μέσα στα πλαίσια που το ίδιο το forum θέτει.

 

Όπως ο καθένας τοποθετείται με περίσσιο θάρρος για κάποιο θέμα θα πρέπει με το ίδιο να δέχεται και την κριτική του απο άλλα μέλη.Εγώ δεν θεώρησα ποτέ οτι ο Superfunk χρειάστηκε ή θα ήθελε υποστήριξη από άλλα μέλη ..ούτε είδα να δέχεται κάποια άνανδρη επίθεση.Το «εγώ συμφωνώ/διαφωνώ με τον SF» είναι πολύ πιο τίμιο απο το “μη μου πειράζετε τον SF” και όταν λέω SF εννοώ το οποιοδήποτε μέλος.

 

Ο σεβασμός κερδίζεται δεν επιβάλλεται.

 

 

 

Δεν μίλησα ούτε για μπράβους ούτε για αυλικούς.

 

Τι εννοείς 'άνανδρη' επίθεση; Ποια είναι η 'αντρική' επίθεση δηλαδή; :roll: :roll:

 

Αν βγει κάποιος και σε βρίσει (ακόμα και 'δίκιο' να έχει) και μετά στη δώσει και θέλεις να φύγεις' date=' δικαιοδοτούμαι εγώ να σου λέω 'μη φεύγεις Κόρτο μου, θα μας λείψεις', ενώ όταν συνέβαιναν τα γεγονότα που σε οδήγησαν στην απόφασή σου, έκανα την πάπια; Επαναλαμβάνω, άσχετα αν είχες ή όχι δίκιο.[/quote']

 

 

Το άνανδρη το έγραψα χαριτολογώντας...

Έγραψα πιο πάνω αν είδες "μέσα στα πλαίσια που το ίδιο το forum θέτει"..εγώ δεν είδα βρισίδια και προσβολές επι προσωπικού αν συνέβη κατι τέτοιο οκ πάω πάσο ,το ξέρεις καλύτερα το θέμα.

οκ όμως το θέμα δεν είναι να πλατιάσουμε τόσο πολύ απλά δεν ήθελα να θεωρούμαι Πόντιος Πιλάτος :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα γιατί να έχουμε γνώμη; Σημαίνει κάτι αυτό αφού δεν μας αφορούσε το θέμα;

 

Κάτσε ρε άνθρωπε! :) Ok, καταλαβαίνω πώς το λες, αλλά δηλαδή άμα εσύ δεις να βιάζουνε μια κοπέλα στο δρόμο θα πεις "στα @@ μου, εμένα βιάζουνε;" και θα πας παρακάτω; :lol: :lol: Ναι, ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν είναι το ίδιο, απλά το έθεσες λιγάκι αφοριστικά και δεν πάει έτσι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο,

 

τα λόγια είναι περιττά, δε ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω. Όλοι αξίζουμε ένα (τουλάχιστον) διάλειμμα σε αυτό το forum. Ελπίζω να είναι σύντομο, όσο χρειάζεται για να σου ξεπρηστούν τα σ'κώτια.

 

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αγαπημενοι μου συναγωνιστες εδω σας ΧΑΙΡΕΤΩ... :wink:

 

Νομιζω οτι οτι ειχα να δωσω στο φορουμ αυτο τα εδωσα' date='οποτε η παρουσια μου εδω ειναι πλεον περιττη.

 

Απο τη στιγμη μαλιστα που δεχομαι προσωπικες επιθεσεις & ολοι κανουν σαν να μη συμβαινει τιποτα αντιλαμβανομαι οτι πλεον μαλλον ...περισσευω εδω μεσα :wink:

 

Περασα πολυ καλα μαζι σας και θα μου λειψετε,αλλα απο την αλλη ισως ειναι και για το καλο του φορουμ να αναλαβουν οι πολλοι αξιοι & εμπειροι συμφορουμιτες μου την συνεχη συνεισφορα στα θεματα του.

 

Φιλακια πολλα λοιπον & δυναμη για καλη συνεχεια σε ολους σας.

 

Take care

 

SUPERFUNK[/quote']

 

Αν δεν το διασκεδάζεις πια... καλά κάνεις.

Ευχαριστώ!!!

Make a married woman laugh and youre halfway there

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου