Προς το περιεχόμενο

Καλα ηταν οσο ΚΡΑΤΗΣΕ....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Περαν αυτου τρεφω ιδιαιτερη αντιπαθεια και δυσπιστια ως προς τους ιντερνετικους αποχαιρετισμους.....και σε αυτο και σε αλλα μουσικα και μη φορουμ εχουν ανακοινωθει με φιρμανι αρκετοι τετοιοι.......οπως και στο real life' date=' νομιζω οτι εχουν πολυ περισσοτερο style (και βαρυτητα) οταν γινονται χωρις τυμπανοκρουσιες...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Ξεχνάς κάτι παλιότερα thread με τίτλο "που είναι ο Superfunk?" ?

Ο άνθρωπος τα πήρε και για να μην ψαχνόμαστε ίσως θεώρησε σωστό εκ μέρους του να ανακοινώσει τι σκοπεύει να κάνει,από ευαισθησία όχι εγωισμό ή οτιδήποτε άλλο.Σιγά που έχει ανάγκη να του κλαφτούμε...εμείς τον έχουμε :!:

 

Σε άλλες περιπτώσεις θα μπορούσες να έχεις δίκιο (αν πχ έφευγα εγώ) ,αλλά εδώ καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως κάνετε σαν μωρά παιδιά... Όπως λέει κ ο τύπος , ότι ήταν να δώσει το δώσε.

 

Καιρός είναι να κάτσουμε όλοι κ να διαβάσουμε κανά βιβλίο παραπάνο μπας κ φτάσουμε τις γνώσεις του Superfunk. Όλα στα έτοιμα πια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ειλικρινά ξέρετε τι με διασκεδάζει ρε παιδιά;;

 

Πόσο δίκιο έχει τελικά ο Νίκος σ'αυτό που λέει...

 

Γιατί' date=' άσχετα αν είχε ή έχει δίκιο, βγαίνουμε όλοι τώρα σε στυλ 'Superfunk μη φεύγεις, σ'αγαπάμε' και όταν γινόταν ο (οποιοσδήποτε) καυγάς, δεν είδα κανέναν μας να έχει γνώμη. :roll:

 

Είμαστε μανούλες στο στυλ 'Πόντιος Πιλάτος' σ'αυτό το φόρουμ. :roll:

 

Μη 'διαταράξουμε τις ισορροπίες'. :roll:

 

Μάλιστα... 8)[/quote']

 

Bασίλη νομίζω ότι υπερβάλλεις. Καταρχήν ΔΕΝ είδαμε πουθενά βρισιές! Εκτός και αν εννοείς βρίσιμο κάθε φορά που ο takis τον έλεγε κολλημένο... :roll:

 

Δεν έχουν επέμβει μέλη σε καυγάδες, όταν η κατάσταση έτεινε προς εκτροχιασμό;

 

Ή πρέπει να ξέρουμε τι γίνεται στα πμ του καθενός;

 

Τέλος πάντων, να περνάει καλά ο Νίκος και αν μας πεθυμήσει, θα ναι παραπάνω από ευπρόσδεκτος να επιστρέψει.

 

Εγώ του χρωστάω μερικές Corona, πάντως! :wink:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SF δεν σε ξέρω προσωπικά και δεν θυμάμαι να έχουμε μιλήσει και σε thread. Έχω όμως διαβάσει αρκετά από αυτά που έχεις γράψει και έχω βοηθειθεί αρκετά σε πολλούς τομείς. Μαζί με εμένα και πολλοί άλλοι πιστεύω.

 

Νομίζω ότι είναι άσχημο ότι κάποιες καταστάσεις και διαφωνίες τράβηξαν υπέρ του δέοντος και οδήγησαν στην αποχώρησή σου. Πιστεύω ότι όλο το forum θα ζημιωθεί πολύ. Θα χάσουμε την συμβουλή ενός πολύ έμπηρου μουσικού και απ'οτι ακούω πολύ πρόθυμου να βοηθήσει. Αυτό για εμένα αξίζει πολλά.

 

Εγώ θα σου έλεγα να κάνεις αυτό που είπε το boss (δλδ να πας ένα ταξιδάκι να ξεσκάσεις), να το σκεφτείς ήρεμα, ψύχρεμα και λογικά το θέμα και αν δεις ότι τίποτα δεν αλλάζει και συνεχίζεις να θέλεις να αποχωρήσεις να το πράξεις τότε.

 

Ελπίζω αυτό να μας γίνει τουλάχιστον μάθημα και να σταματήσουν οι διαμάχες να παίρνουν τόσο άσχημες τροπές. Είναι ντροπή να μην μπορούμε να μιλήσουμε σαν πολλιτισμένοι άνθρωποι. Μουσικοί είμαστε, καλιτέχνες, άρα και προάγοντες πολλιτισμού, όχι καταστροφής του.

Let's talk vocals...any kind!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SF δεν σε ξέρω προσωπικά και δεν θυμάμαι να έχουμε μιλήσει και σε thread. Έχω όμως διαβάσει αρκετά από αυτά που έχεις γράψει και έχω βοηθειθεί αρκετά σε πολλούς τομείς. Μαζί με εμένα και πολλοί άλλοι πιστεύω.

 

Νομίζω ότι είναι άσχημο ότι κάποιες καταστάσεις και διαφωνίες τράβηξαν υπέρ του δέοντος και οδήγησαν στην αποχώρησή σου. Πιστεύω ότι όλο το forum θα ζημιωθεί πολύ. Θα χάσουμε την συμβουλή ενός πολύ έμπηρου μουσικού και απ'οτι ακούω πολύ πρόθυμου να βοηθήσει. Αυτό για εμένα αξίζει πολλά.

 

Εγώ θα σου έλεγα να κάνεις αυτό που είπε το boss (δλδ να πας ένα ταξιδάκι να ξεσκάσεις)' date=' να το σκεφτείς ήρεμα, ψύχρεμα και λογικά το θέμα και αν δεις ότι τίποτα δεν αλλάζει και συνεχίζεις να θέλεις να αποχωρήσεις να το πράξεις τότε.

 

Ελπίζω αυτό να μας γίνει τουλάχιστον μάθημα και να σταματήσουν οι διαμάχες να παίρνουν τόσο άσχημες τροπές. Είναι ντροπή να μην μπορούμε να μιλήσουμε σαν πολλιτισμένοι άνθρωποι. Μουσικοί είμαστε, καλιτέχνες, άρα και προάγοντες πολλιτισμού, όχι καταστροφής του.[/quote']

 

Πολύ σωστός.Αν ο SF δε θέλει να συμμετέχει στο forum πιστεύω πως θα έπρεπε να σεβαστούμε την επιθυμία του,όπως έγινε και με τον Ixnilati

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην συγκρινετε τον superfunk με τον ιχνηλατη!!!!!!

8O Κριμα παντως γιατι ο sf και "κατεχει" και καθε διαθεση να βοηθα εχει και διαθεση για χιουμορ(με ευστοχο τροπο..)εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου