Προς το περιεχόμενο

Καλα ηταν οσο ΚΡΑΤΗΣΕ....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator
Το φόρουμ το φτιάχνουν τα μέλη του' date=' και εσείς φτιάξατε το φόρουμ που σας αξίζει... :? :?

 

Να το χαίρεστε. :?[/quote']

 

Αυτό δεν μου άρεσε...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ εδώ δηλώνω ταπεινά ηλίθιος που δεν ντρέπομαι για κάτι που δεν φταίω,ούτε μετανοιώνω για κάτι που δέν έκανα η που με την απουσία έργου η λόγου μου έγινε,και περισσότερο που δεν μπορώ να παρακολουθήσω το σκεπτικό σας."Οι ανάγκες των πολλών υπερτερούν των αναγκών των λίγων." ,εσείς έχετε δίκιο,τα λέμε σε άλλα θρέντς..... 8)

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φόρουμ το φτιάχνουν τα μέλη του' date=' και εσείς φτιάξατε το φόρουμ που σας αξίζει... :? :?

 

Να το χαίρεστε. :?[/quote']

 

Αυτό δεν μου άρεσε...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

O Αbraxas,αν καταλαβαίνω καλά,δε λέει πως το forum δεν είναι καλά στημένο κλπ.Δόξα το θεό yameth μας έχεις φτιάξει ένα πολύ ωραία forum με πολλές δυνατότητες και πολλές φορές ζητάς και τη γνώμη μας σε κάποια πράγματα.

Αυτό που προφανώς εννοεί ο Abraxas είναι(πρέπει να το πε και ο kretinos αυτό)πως σε ένα forum συζητάμε δεν τσακωνομαστε (όπως αρκετές φορές εδώ)και ο σκοπός είναι να βοηθάμε τα υπόλοιπα μέλη αλλά και να κάνουμε και λίγο χαβαλέ.Δε θα έπρεπε να τσακωνόμαστε πχ επειδή στο μισό forum αρέσουν οι fender και στο άλλο μισό όχι.(εννοώ να τσακωνόμαστε σοβαρά και οι fender ήταν το πρώτο παράδειγμα που μου ήρθε στο νου).

ήθελα να πω και κάτι άλλο αλλά το ξέχασα :!: :!: :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμως διαφωνώ κάθετα με το β' πληθυντικό πρόσωπο που χρησιμοποίησες.

 

Έτσι είναι..όταν ένα φορουμ αδυνατεί να λειτουργήσει σύμφωνα με τους κανόνες που το ίδιο έχει θεσπίσει,φταίνε όλοι οι άλλοι εκτός από εμένα.

Abraxas δεν έχω τίποτα μαζί σου,αλλά όλοι εσείς που μας συμβουλεύετε και μοιράζεστε τη γνώση σας μαζί μας θα πρέπει να συνειδητοποιήσετε πως για να σταθεί ένα φόρουμ χρειάζεται και συμβουλάτορες και συμβουλευόμενους.Μην μας παίρνει όλους η μπάλα...3000 μέλη φταίνε για την αποχώρηση του sf?

 

Τι σημαίνει ντροπή μας?Ποιος μας την χρεώνει και με πιο δικαίωμα?Καταλάβετε λιγάκι τι μας λέτε...

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτωντας την πρωτη σελιδα και την τελευταια μου ερχεται στο νου η εξης παροιμια:

"30 νοματεοι χορευουν πανω απο τον ταφο του νεκρου" ( χτυπα ξυλο, να'ναι μια χαρα ο ανθρωπος ο Superfunk που προσωπικα δεν εχω και κανενα παραπονο, αλλα απο τη στιγμη που αποφασισε να φυγει για τους αλφα βητα λογους, πρεπει να σεβαστω την αποψη του και να μην πεσω σαν γυναικουλα στα ποδια του για να γυρισει. Δικη του η αποχωρηση, δικη του και η επιστροφη )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημαίνει ντροπή μας?Ποιος μας την χρεώνει και με πιο δικαίωμα?Καταλάβετε λιγάκι τι μας λέτε...

 

Αναφέρεσαι στο προηγούμενο ποστ μου :?:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως μπορεί να μου πεί κάποιος ποιός είναι ο SF ρε παιδιά, εννοώ το κανονικό του όνομα, αν κατι τέτοιο είναι θεμιτό.Γιατί ολοι μιλάτε για ένα πολύ έμπειρο κιθαρίστα (κατι που έχω και εγώ αποκομίσει απο τα γραφομενα του).

 

ΔΕΝ μιλάω καθόλου ειρωνικά!!!!! απλά θα ήθελα να μαθω ποίος είναι ο κύριος που χρησιμοποιεί το όνομα SF στο φόρουμ.Αν νομίζεται οτι δεν πρέπει να μου πέιτε οκ μπορεί ο άνθρωπος να θέλει να διατηρήσει την ανωνυμία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ akis147:

 

SF = Superfunk :wink:

 

edit: ξαναδιαβάζοντας το ποστ σου κατάλαβα ότι μάλλον εννοείς το πραγματικό του όνομα...δεν το ξέρω αλλά ούτε νομίζω ότι θα στο πει και κανένας που το ξέρει..μόνο ο ίδιος αν θέλει...

 

edit2: λολ πάτησα "παράθεση" αντί για "επεξεργασία" :oops: ας το διορθώσει κάποιος mod αν δε βαριέται, thanx :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παρόμοιο τρόπο τοποθετήθηκαν και άλλοι,αλλά εσύ έπρεπε να βάλεις 20άρια bold σε περίπτωση που δεν το καταλάβαμε..

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου