Προς το περιεχόμενο

Καλα ηταν οσο ΚΡΑΤΗΣΕ....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Superfunk περνάω δύσκολους καιρούς,ίσως κι εσύ....σου οφείλω ενα ευχαριστώ για όσο με βοήθησες ως τώρα,δεν διάβασα το συγκεκριμμένο θρέντ και λυπάμαι....δε σε ξέρω δε με ξέρεις,μα εύχομαι να ξανάρθεις αν κρίνεις σωστό....εσύ ξέρεις

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν κατάλαβα γιατί να έχουμε γνώμη; Σημαίνει κάτι αυτό αφού δεν μας αφορούσε το θέμα;

 

Κάτσε ρε άνθρωπε! :) Ok' date=' καταλαβαίνω πώς το λες, αλλά δηλαδή άμα εσύ δεις να βιάζουνε μια κοπέλα στο δρόμο θα πεις "στα @@ μου, εμένα βιάζουνε;" και θα πας παρακάτω; :lol: :lol: Ναι, ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν είναι το ίδιο, απλά το έθεσες λιγάκι αφοριστικά και δεν πάει έτσι....[/quote']

Όχι βρε παιδί μου αλλά δεν μπορώ να μπω στη μέση και να πω sf έχεις άδικο εδώ από τη στιγμή που έχω άγνοια περί του θέματος ή και δε με αφορά από τη στιγμή που ίσως να πρόκειται για κάτι προσωπικό..... Αυτό πάει και σε σένα abraxas. :wink:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gangster' date=' οι βρισιες απλά σβήστηκαν[/quote']

 

Α, οκ!

 

Και προήλθαν από ποιόν; :roll:

 

φιλε gangster οι βρισιες που σβυστηκαν ειναι οι εξης:

μετα απο αλλη μια ειρωνια σου superfunk προς εμενα(ναι οκ εβαλε γελακια και καλα χιουμορ :? ),του ειπα ακριβως αυτο:superfunk εχεις κανει την μαλακια επαγγελμα,και μετα αυτος μου ειπε:η μαμα μου μου εχει πει να μην μιλαω με καθυστερημενα...

 

ολα αυτα ενω σε αλλο ποστ πριν μερικες μερες με ειπε με κεφαλαια γραμματα:υπανθρωπο :lol: ,επειδη επεμενα να μου πει ποιος ειναι ο κλασσικος ηχος fender...

 

μου διαγραφει λοιπον το ποστ μου(οπως μου εχει διαγραψει κ αλλα και δεν εχω πει τιποτα σε κανεναν) και αφηνει το δικο του που με ειρωνευεται...

 

ειδικα απο αυτον τον ξερολα δεν δεχομαι ποια κανενα χιουμορ οπως ξερω και πολλα ατομα που δεν γραφουν ποια στο νοιζ εξαιτιας του!

δεν ηθελα να συμμετασχω σε αυτο το thread του ..αποχωρισμου και της..κλαψας του....μη σε παρακαλω γυρνα πισω γιατι μου φαινεται αστειο απο την στιγμη που ..ενα φορουμ ειναι ρε παιδια...δεν ξερω γιατι το βλεπω τοσο χαλαρα εγω... :roll:

 

απλα ηθελα να ξερουν ολοι αυτο το...σοβαρο αιτιο αποχωρησης του sf.. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να πω κάτι για τον SF:

 

Πολλοί εξ υμών (και ημών) κατά καιρούς τον έχουν κατηγορίσει ότι είναι απόλυτος, είρωνας, "κολλημένος" κλπ κλπ.

 

Προσωπικά εγώ, δεν ήξερα την τύφλα μου στην π.S. εποχή (προ Superfunk) και έχω βοηθηθεί ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΥ από τις (κατά πολλούς) απόλυτες συμβουλές του.

 

Επειδή λοιπόν όλοι μας στρουθοκαμηλίζουμε και μιλάμε για μια "ανώνυμη" παρεξήγηση, ενώ όλοι γνωρίζουμε ότι η βασική αιτία ήταν η κόντρα του SF με τον Τάκη, εγώ θα ήθελα να πάρω θέση σε αυτό:

 

 

 

Πολλές φορές πιστεύω ότι ο SF έχει πετάξει υπονοούμενα και κακιούλες στον Τάκη, αλλά πιστεύω ότι ο Τάκης ήταν αυτός που πέρασε (πρώτος τουλάχιστον) τη ...γραμμή και άρχισε τις προσωπικές επιθέσεις.

 

Όσο και αν συμπαθώ τον Τάκη (με τον οποίο έχουμε γνωριστεί κι από κοντά), θεωρώ ότι έκανε πάλι foul, όπως και σε πρόσφατη κόντρα του με τον Abraxas.

 

Δεν θέλω να το παίξω σωστός, δικαστής, γενικότερα κριτής, απλά θέλω να πω τη γνώμη μου απλά, σταράτα και έξω από τα δόντια, ακριβώς όπως θα έκανα στην παρέα μου αν 2 από τους κολλητούς μου τσακωνόντουσαν μεταξύ τους:

 

Επίσης, επειδή γνωρίζω ότι ο Τάκης παλιότερα έχει συμβουλευτεί πολύ τον Νίκο και έχει βοηθηθεί από τις συμβουλές του (βαριέμαι τώρα να ψάχνω posts...), θεωρώ ότι ακόμη και αν διαφωνούσε μαζί του, θα έπρεπε τουλάχιστον να σεβαστεί το γεγονός αυτό και απλά να τον αγνοήσει ή έστω να κάνει ένα διακριτικό χιούμορ.

Απλά απάντησε (λάθος κατά τη γνώμη μου) εν θερμώ και η κατάσταση πήρε την τροπή αυτή... :roll:

 

 

SF τη γνώμη μου στην έχω πει παλιότερα μέσω PM.

Γνωρίζεις ότι δεν θέλω να αποχωρήσεις και είμαι σίγουρος ότι τελικά θα σου λείψουμε και επιστρέφοντας από το Bερολίνο πάλι εδώ θα τα ξαναλέμε για Tele, κουρδίσματα κλπ κλπ ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gangster' date=' οι βρισιες απλά σβήστηκαν[/quote']

 

Α, οκ!

 

Και προήλθαν από ποιόν; :roll:

 

φιλε gangster οι βρισιες που σβυστηκαν ειναι οι εξης:

μετα απο αλλη μια ειρωνια σου superfunk προς εμενα(ναι οκ εβαλε γελακια και καλα χιουμορ :? ),του ειπα ακριβως αυτο:superfunk εχεις κανει την μαλακια επαγγελμα,και μετα αυτος μου ειπε:η μαμα μου μου εχει πει να μην μιλαω με καθυστερημενα...

 

ολα αυτα ενω σε αλλο ποστ πριν μερικες μερες με ειπε με κεφαλαια γραμματα:υπανθρωπο :lol: ,επειδη επεμενα να μου πει ποιος ειναι ο κλασσικος ηχος fender...

 

μου διαγραφει λοιπον το ποστ μου(οπως μου εχει διαγραψει κ αλλα και δεν εχω πει τιποτα σε κανεναν) και αφηνει το δικο του που με ειρωνευεται...

 

ειδικα απο αυτον τον ξερολα δεν δεχομαι ποια κανενα χιουμορ οπως ξερω και πολλα ατομα που δεν γραφουν ποια στο νοιζ εξαιτιας του!

δεν ηθελα να συμμετασχω σε αυτο το thread του ..αποχωρισμου και της..κλαψας του....μη σε παρακαλω γυρνα πισω γιατι μου φαινεται αστειο απο την στιγμη που ..ενα φορουμ ειναι ρε παιδια...δεν ξερω γιατι το βλεπω τοσο χαλαρα εγω... :roll:

 

 

απλα ηθελα να ξερουν ολοι αυτο το...σοβαρο αιτιο αποχωρησης του sf.. :roll:

 

Τάκη το ότι είμαι νέος εδώ ας ελπίσω δεν μου αφαιρεί το δικαίωμα να πώ τη γνώμη μου....εγώ σας θαύμαζα το ίδιο και το χιούμορ σας....τώρα η λέξη μαλακία στο γραπτό λόγο χτυπάει αλλίως.....πές μου,έχω άδικο ?κι εμένα μου έχουν σβήσει διάφορα,αλλά ευτύχως......χωρίς να σημαίνει ότι δικαιολογώ τα πάντα..

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι dimicupο η λεξη μαλακια χτυπαει ασχημα αλλα οταν καποιος μου διαγραφει ενα ποστ μου(το οποιο οντως δεν προσφερει τιποτα στο thread),αλλα ενω το διαγραφει αφηνει το δικο του με την ειρωνια(η οποια επισης δεν προσφερει τιποτα),η οποια ειναι η αφορμη,ε οχι δεν το δεχομαι...(και ας λεει οποιος θελει οτι μου τελειωσε το χιουμορ)

ενταξει εισαι modulator αλλα δεν θα σβηνεις και θα κρατας οτι γουσταρεις...

 

ηλια ο sf με εχει βοηθησει απιστευτα οπως με εχει παραπληροφορησει σε πολλα πραγματα απιστευτα..αυτο δεν σημαινει οτι θα ανεχτω καποια πραγματα...

με τον abraxas εισαι αδικος απεναντι μου σε σχεση με το ποιος το ξεκινησε(με πμ πηρε το μερος μου και ο ιδιος ο sf σε αυτο το θεμα)αλλα ξερω οτι εχασα το δικιο μου με αυτα που εγραψα μετα...τα οποια και φυσικα δεν τα ενοουσα αλλα αυτο δεν παιζει ρολο...(για εμενα το ατομο abraxas δεν εχει καμια σχεση με αυτο του superfunk και γιαυτο εγω απο την μερια μου θεωρω το θεμα ληξαν)

ξερεις τι γινεται ομως τωρα ηλια;εχεις μπλεξει δυο καταστασεις που ημουν μεσα εγω και φαινομαι ο κακος ενω εχουν γινει δεκαδες τετοια περιστατικα εδω μεσα με ολους μας αλλα οκ... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να πω κάτι για τον SF:

Προσωπικά εγώ' date=' δεν ήξερα [b']την τύφλα μου[/b] στην π.S. εποχή (προ Superfunk) και έχω βοηθηθεί ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΥ από τις (κατά πολλούς) απόλυτες συμβουλές του.

 

+100000000000000 :wink:

 

ειλικρινα λυπαμαι αν τελικα θα ισχυσει κατι τετοιο , γιατι θεωρω την παρουσια του Νίκου αναντικατάστατη.ειναι κριμα αψιμαχιες να οδηγουν σε τετοια αποτελεσματα :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεις τι γινεται ομως τωρα ηλια;εχεις μπλεξει δυο καταστασεις που ημουν μεσα εγω και φαινομαι ο κακος ενω εχουν γινει δεκαδες τετοια περιστατικα εδω μεσα με ολους μας αλλα οκ... :wink:

 

Όχι ακριβώς...

 

Ανέφερα 2 παραδείγματα στα οποία είτε είχες δίκιο είτε όχι, παραφέρθηκες, γράφοντας εν θερμώ...

 

Το κακό με το γραπτό λόγο είναι ότι, ό,τι γράψουμε δυστυχώς ή ευτυχώς μένει και δύσκολα διορθώνεται ακόμη και αν αλλάξουμε γνώμη και θέλουμε να διατυπώσουμε.

 

Για αυτό το λόγο σου είχα γράψει και τότε, ότι πιθανότατα μετά από κάποιο χρονικό διάστημα, όταν γυρίσεις και ξαναδιαβάζεις παλιά σου post ίσως και να διαφωνείς με τον εαυτό σου (ως προς τη γλώσσα τουλάχιστον) :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηλια σε βρισκω πολυ λογικο και σωστο οπως παντα(δεν το λεω ειρωνικα,αλλωστε εισαι απο τα λιγα μελη που βοηθανε τοσο πολυ εδω μεσα και μενουν μακρυα απο.."καυγαδες",οσο και αν σε προκαλεσουν) και γιαυτο δεν το συνεχιζω!απλα πιστευω οτι τωρα με τον sf δεν εγινε κατι τοσο τραγικο :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα αυτο που κανεις ειναι παιδικο οι μεγαλοι ανθρωποι δεν αποφευφουν την μαχη.οσο για τις προσωπικες επιθεσεις με το να το βαζεις στα ποδια δεν κανεις τιποτα αλλλο απο το να διχνεις αδυναμια!!!

 

Αυτό που γράφεις εκτός από 'καραμέλα' είναι και τελείως παιδιάστικο. :roll:

 

Καμμιά σχέση με την πραγματικότητα και την καθημερινή εμπειρία' date=' και αν θέλεις πίστεψέ με και θα δεις που σε 10 χρόνια θα καταλάβεις ότι έχω δίκιο. :wink:[/quote']bill εδω μπορει να εχεις δικιο και σαν μεγαλυτερος !

 

εχω να πω οτι και εγω ειχα μια διαμαχη με τον SF που ειχε να κανει με τη διαγραφη ποστ και ακομα πιστευω οτι ο τακις ειχε αρκετο δικιο!αλλα και εσυ τακι εισαι...θες να μεταφρασω το πρεβεζιανικο! :roll:

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου