Προς το περιεχόμενο

SY 77


Χάρης Ο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατσε ρε και που το ξέρεις ότι είναι όλοι κάτω των τριάντα....Και ότι τους έχει φάει η δόξα και η λάμψη....Και βασικά που ξέρεις μετα απο την λίγη απο ότι φαίνεται εμπειρία σου στο Noiz για το τι παίζει για τον καθένα μας...(ΕΓΩ ΕΪΜΑΙ 17 by the way για αυτό αμα θες με ακούς...)

 

Τεσπα....Εχω πολύ διάβασμα για να καθήσω να ασχοληθώ....Τα λέμε σε μιά αλλη διάσταση...

 

 

Αναφορικά με το πρόβλημα σου...Τσέκαρε το quantization για το ασυγχρόνιστο...Επίσης δεν καταλαβαίνω τι εννοέις όταν λές ότι όλα τα κανάλια ακούγοτναι μαζί..Δεν έχεις γράψει ξεχωριστά τα tracks.....??

 

Τα latency το έχεις ρυθμίσει?? Ποια καρτα ήχου έχεις?? Ποια vst χρησιμοποιείς??

 

 

Πέρνα καμια βόλτα απο εδώ:

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=764&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είμαι 31 , ανύπαντρος :lol:

 

τόπο τα νιάτα, ο NEmoo είναι το μέλλον, απλά nemooo μην μασάς αμα σου λενε οτι είσαι μικρός, το "άθλημά" μας δεν έχει ηλικία.

 

Απλά ο vartanis πρέπει να είναι μεγάλος σε ηλικία, αλλά το μυαλό του μπορεί να είναι αρκετά μικρό, σε αντίθεση με την μεγάλη του γλώσσα. Κλείστε τα μάτια και φανταστείτε τον vartanis. όπως τον περιγράφω.

 

Ετσι με μυαλό σαν καρφίτσα και τεράαααστια γλώσσα, Σαν κάτι τέρατα στον Αρχοντα των Δακτυλιδιών.

 

χαχαχαχαχα ωχ η κοιλιά μου

vartanis , μην κλάψεις!! Σε συγχωρώ.

 

 

"τελικα΄φλερτάρω πολύ με το μονιμο ban , τι με έπιασε?

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου