Προς το περιεχόμενο

Custom Les Paul απο Warmoth


mixlad41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+10000 Και από μένα Harilatron. Έτσι. Τα ξύλα παίζουν τον ρόλο τους στον ήχο της κιθάρας, αλλά όχι και ΤΟΝ ΡΟΛΟ, που διαβάζω κατά καιρούς εδώ μέσα! Και εννοείται ότι οι διαφορές αυτές φαίνονται στα καθαρά!

 

Boogieman έχεις εμπειρία από δαύτες; Δεν ξέρω αλλά οπτικώς και για τα λεφτά τους, κάπως ξύνομαι να χτυπήσω μια!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Boogieman μας άναψες φωτιές.....:wink: :wink:

Κι εδώ ετοιμάζομαι να βάλω μια παραγγελία. Βέβαια το κόστος αποστολής είναι $139.25 για μία κιθάρα, αλλά και πάλι ψήνομαι.... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Boogieman τρομερό το site!!!!!!Αλλα 200$ για Les Paul??? 8O 8O 8O Μήπως είναι μούφα??? :?: :?: :?: Εχει πάρει κανείς απο αυτο το site να μου πει αν είναι καλές? :roll: :roll: :roll:

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Boogieman τρομερό το site!!!!!!Αλλα 200$ για Les Paul??? 8O 8O 8O Μήπως είναι μούφα??? :?: :?: :?: Εχει πάρει κανείς απο αυτο το site να μου πει αν είναι καλές? :roll: :roll: :roll:

 

Αυτη την σειρα την ξεκινησε η εταιρια για να βοηθησει τους νεους painters στο να βαψουν τις κιθαρες τους( γιατι το πιο δυσκολο στο βαψιμο ειναι το να βγαλεις την προηγουμενη μπογια).Εχει αγορασει ενα κολλητος μου μια L.P. στυλ για να του την βαψω.Βγηκε πολυ καλο κιθαρονι, εχει ωραια ξυλα και ειναι πιστο αντιγραφο της Gibson(ακομα και το headstock).Μην φανταστεις οτι αγοραζεις Gibson αλλα στην τιμη τους ειναι τα μονα οργανα που πραγματικα παιζουν... 8O

Texas tone that's bad to the bone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Boogieman τρομερό το site!!!!!!Αλλα 200$ για Les Paul??? 8O 8O 8O Μήπως είναι μούφα??? :?: :?: :?: Εχει πάρει κανείς απο αυτο το site να μου πει αν είναι καλές? :roll: :roll: :roll:

 

Αυτη την σειρα την ξεκινησε η εταιρια για να βοηθησει τους νεους painters στο να βαψουν τις κιθαρες τους( γιατι το πιο δυσκολο στο βαψιμο ειναι το να βγαλεις την προηγουμενη μπογια).Εχει αγορασει ενα κολλητος μου μια L.P. στυλ για να του την βαψω.Βγηκε πολυ καλο κιθαρονι' date=' εχει ωραια ξυλα και ειναι πιστο αντιγραφο της Gibson(ακομα και το headstock).Μην φανταστεις οτι αγοραζεις Gibson αλλα στην τιμη τους ειναι τα μονα οργανα που πραγματικα παιζουν... 8O[/quote']

 

Μαγνήτες, ηλεκτρικά, hardware κλπ είναι ΟΚ, ή είναι Κινέζικα* που μαδάει η επιχρωμίωση σε 3 μέρες? :wink:

 

 

*no offense αν έχουμε Κινέζους στο forum :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nομιζω οτι ειναι κινεζικα ολα αυτα, αλλα και παλι πιστευω οτι ειναι αρκετα φτηνη και σε παιρνει να τα αλλαξεις.

Texas tone that's bad to the bone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου