Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για antonis χειποποιητα μπασα


c.dayz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες αργότερα...
  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Γεια χαρα. ¨Εχω παίξει με αρκετά μπάσα του Αντώνη. Η προσωπική μου άποψη είναι πως για τα λεφτά τα οποία θα διαθέσεικάποιος δεν είναι άσχημα. Βέβαια το τελευταίο που άκουσα θα το χαρακτηριζα κακό όργανο γιατί με δεδομένο πως κόστιζε 2000Ε το finish του ήταν απαράδεκτο(ήθελε ξανα τρίψιμο και βάψιμο) ο ήχος του ήταν μέτριος και η Β δεν υπήρχε απλά. Αυτά τα ολίγα

 

My Low Frequency Greetings

azobasix

www.myspace.com/planitesenplo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.antonisbass.com...kapos etsi nomizo to site..pantos o antonis ftiaxni super organa!arki na xeris ti thelis kai na tou to peis!to mperdema me ta xiropiita einai oti prepi na eisai diavasmenos se genikes grames oson afora to ti thelis na vgi to mpaso..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παρακαλω,να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες διοτι ετσι λενε οι κανονες του noiz,μην σε πλακωσω στις γρηγορες...... :evil: :D

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάσσα του Αντώνη μορείτε να ακούσετε στο Guitar Store στη Σουλτάνη στα εξάρχεια. Εμένα πάντως το συγκεκριμένο όργανο που έχει εκεί δε μου αρέσει καθόλου.

Ακούστε το και πείτε άποψη

 

My Low Frequency Greetings

azobasix

www.myspace.com/planitesenplo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Τα μόνα ελληνικά μπάσα που πραγματικά ανταγωνίζονται τα αμερικάνικα στα παντα, συν ότι η τιμή τους είναι κάτω από το μισό, είναι του Λουκάκη στο Ηράκλειο στην Κρήτη. Και οι κιθάρες του και τα μπάσα του δεν παίζονται. Ακούω δε, ότι ετοιμάζει καινουργια σειρά με fender style χειροποίητα μπασα με καλή τιμή, αλλά δεν είμαι σιγουρος για το τελευταίο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μόνα ελληνικά μπάσα που πραγματικά ανταγωνίζονται τα αμερικάνικα στα παντα, συν ότι η τιμή τους είναι κάτω από το μισό, είναι του Λουκάκη στο Ηράκλειο στην Κρήτη. Και οι κιθάρες του και τα μπάσα του δεν παίζονται. Ακούω δε, ότι ετοιμάζει καινουργια σειρά με fender style χειροποίητα μπασα με καλή τιμή, αλλά δεν είμαι σιγουρος για το τελευταίο...

 

Κάποιο site έχει ή πρέπει να καβαλήσουμε το πετούμενο για να τα δούμε? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος site έχει ή πρέπει να καβαλήσουμε το πετούμενο για να τα δούμε? :)

 

Καλά σου λέει. Την όρεξη μας άνοιξες, φαγάκι δε μας δίνεις...........

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου