Προς το περιεχόμενο

παρεξηγηση νο 2


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί φίλοι..

Προσπαθώντας να λύσω την παρεξήγηση (ότι τα Κάστομ νέα από την Κορέα είναι παλιότερο thread από το επόμενο...Korean Customs) δημιουργήθηκε μια καινούρια.

Συγκεκριμένα κάποιος moderator με κατηγόρησε ανοιχτά για διαφημιστική προβολή συγκεκριμένου καταστήματος μουσικών οργάνων.

Με όλη την ειλικρήνεια που με διέπει αναφέρω ότι ουδεμία σχέση έχει με διαφήμιση το ποστ μου

εξάλλου δεν μου παρατήρησαν κάτι ανάλογο στο thread korean customs.

Απλά, το thread Κάστομ νέα από την Κορέα αν και προηγούνταν του Korean customs gia κάποιο λόγο ανασύρθηκε ως νέο.

Τώρα σχετικά με την κατηγορία για προβολή....(για να επανέλθω)

Φίλοι μου, έχω πολλάκις αναφερθεί σε όργανα ενισχυτές κλπ που μου αρέσουν και θα ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία μου με φίλους στο noiz. Aνατρέχοντας σε παλιότερα threads μου μπορείς ευκόλως να διαπιστώσεις αναφορές σε όλα σχεδόν τα κιθαράδικα (Καγμάκης, Κουρμπής, GUITAR STORE, Διαμαντόπουλος) κλπ. διότι αν αναφέρομαι σε κάτι, με ενδιαφέρει να πω και που το είδα εξάλλου κάποιοι πάντα ρωτούν.

Είμαι πολιτικός μηχανικός και ουδε μία σχέση έχω επαγγελματικά με το χώρο της μουσικής - κάποιες φορές με...πετάτε ευγενικά στο....η αγορά όμως δεν πολυδιαβάζεται το συγκεκριμένο section.

Παρακαλώ όπως δεν ερμηνεύεται ο ενθουσιασμός μου ως προσπάθεια διαφήμισης.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

φιλικά

Δημήτρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ωπα!για να καταλαβω και εγω...αν παιξουμε σε ενα μαγαζι απο αθηνα-θεσσαλονικη κτλ με καποιο οργανο που μας αρεσει δεν μπορουμε να αναφερουμε ποιο μαγαζι εχει αυτο το οργανο;

ρωταω γιατι εγω συνηθως λεω το μαγαζι για να πανε και αλλοι να το δοκιμασουν επειδη πιστευω οτι ισως ενθουσιαστουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά όντως δεν το κατάλαβα αυτό! Εδώ πέρα θα κατηγορήσει καμιά μέρα κανείς το site αυτό για προβολή του Θωμά και για αθέμιτο ανταγωνισμό εις βάρος των Ελλήνων εμπόρων (:lol: :lol: :lol: :lol: ) και τώρα φάγαμε σκάλωμα περί διαφημίσεων;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
ωπα!για να καταλαβω και εγω...αν παιξουμε σε ενα μαγαζι απο αθηνα-θεσσαλονικη κτλ με καποιο οργανο που μας αρεσει δεν μπορουμε να αναφερουμε ποιο μαγαζι εχει αυτο το οργανο;

ρωταω γιατι εγω συνηθως λεω το μαγαζι για να πανε και αλλοι να το δοκιμασουν επειδη πιστευω οτι ισως ενθουσιαστουν...

 

Αυτή είναι παρανόηση του bokos.

Φυσικά και μπορείς να αναφέρεις τα καταστήματα εφ' όσον δεν είσαι ο ίδιος και διαπλεκώμενος και διαλαλείς τη πραμάτια σου.

 

Το ν'ανοίξεις 2ο θέμα όμως γιατί οι κορεατικες οι καλές είναι αυτές που λες εσύ και δεν είναι samick' date=' fender κλπ όπως συνέχισαν και ανεπτυξαν οι συμφορουμίτες σου μάλλον κάτι μου λέει...

Και γι αυτό το έσβησα γιατί το ίδιο ακριβώς είπες και στο άλλο δηλαδή:

Φίλοι μου...

Πρόκειται για παρεξήγηση...

Το thread Κustom νέα από την Κορέα...ουδεμία σχέση έχει με samick, epiphone και λοιπά μοντέλα στα οποία αναφέρεστε.

Πρόκειται για thread ..πρόδρομο το οποίο αναφέρατε στις πάμφθηνες καστομιές... swing guitars οι οποίες μόλις έφθασαν στην Αθήνα Περισσότερα στο thread Korean customs και για ...πολλά εγκεφαλικά στο

http://s96.photobucket.com/albums/l192/bokos/korean%20customs/

Γι αυτό το έσβησα καθώς επαναλαμβάνεσαι και θέλεις να περάσεις την άποψη σου σαν είδηση. (αφού σε ειδοποίησα με πμ)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και μπορείς να αναφέρεις τα καταστήματα εφ' όσον δεν είσαι ο ίδιος και διαπλεκώμενος και διαλαλείς τη πραμάτια σου. ταδε εφη mr yameth

Τώρα αν από κάπου βγαίνει το παραπάνω συμπέρασμα, ζητώ ταπεινή συγγνώμη και υπόσχομαι να μην ξαναενοχλήσω το φορθμ με οποιεσδήποτε πληροφορίες.

Οποιος έχει μυαλό έχει και πόδια

Φιλικά

bokos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to guitar store γιατι με κεφαλαια και ολοι οι αλοι με μικρα? :twisted:

 

Γιατί πατώντας shift+alt καταλάθος πάτησε και το caps :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσότερα σχετικά thread του bokos τα έχω διαβάσει και ποτέ πραγματικά δε μου έδωσε την εντύπωση ότι μεροληπτεί υπέρ κάποιου καταστήματος. ¶σε που όλοι θέλαμε να μάθουμε το κατάστημα που τις φέρνει.

 

Προσωπικα δεν νομίζω ότι ήταν υπερβολικός, ούτε προώθησε εσκεμμένα κάποιο κατάστημα, απλά ενθουσιώδης που επιτέλους ήρθε και κάτι εναλλακτικό σε σωστές τιμές στο είδος μας.

 

 

ΥΓ:Δεν τον γνωρίζω καθόλου εν τω μεταξύ

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ω, μα μη το λέτε αγαπητέ acanthor διαβάστε καλύτερα τα threads μου, δείτε πίσω από τις φράσεις, ανακαλύψτε το κρυμένο νόημα.... :cry: :cry: ώρες ώρες εδω μέσα είμαστε για πολλά κλάματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου