Προς το περιεχόμενο

Motifades Help


Done

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eυχαριστώ.. δεν ήξερα ότι αυτό είναι τα περιβόητα Layers. Αυτό που έψαχνα ήταν πώς γίνεται να παίζει άλλες φωνές ανάλογα με την πίεση στο κλαβιέ (όπως το Dynasty), το οποίο μου το εξήγησες μεσα σ'όλα και επιτέλους τα βρήκα και εγώ. Μόνο αυτή η λειτουργεία νόμιζα ότι λέγεται Layer και ότι η τοποθέτηση πολλών ήχων μαζί απλά λέγεται mix.Φταίω που δε ρώτησα ακριβώς τι ζητάω.Πάντως με κάλυψες. ΤΗΝΧ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ερώτηση πάλι... έστω ότι έχω στο motif τους τάδε ήχους και μέσω midi στον κοντρόλερ ένα bass. Μπορώ τον bass να τον βγάλω από κάποια άλλη έξοδο προκειμένου να παίζει σε ενισχυτή για μπάσο και woofer χωρίς να παίζει από εκέι που θα είναι το υπόλοιπο σύνθ? Με λίγα λόγια μπορώ να ξεχωρίσω κάπως τα πράματα με ένα συνθ + κοντρόλερ ή θέλω και άλλο συνθ για ξεχωριστή έξοδο? Τα έγραψα λίγο βιαστικά.. ελπίζω να ψιλοφαίνεται τι ψάχνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου