Προς το περιεχόμενο

Ibanez MTM1 (Mick Thomson signature)


Christos.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

O Janick παιδιά που λέτε ζηλεύει κι προσπαθεί να του την πει....χεχε :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Όταν μου λέει οτι ο 81 δεν ηταν οσο κάφρος περίμενε και μου τον δοκιμάζει σε Fender 65watt τι να του πω εύγε νέε μου;;; :lol: :lol: :lol:

 

¶σε που...για δοκίμασε κανέναν άλλο μαγνήτη στον ίδιο ενισχυτή να δουμε τι θα έχεις να πεις :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶σε που...για δοκίμασε κανέναν άλλο μαγνήτη στον ίδιο ενισχυτή να δουμε τι θα έχεις να πεις :wink:

 

Βρε...αυτο σου λεω...σε σχεση πχ με αλλους μαγνητες (σε αυτο τον ενισχυτη που εχω) δεν ειδα καμια τρομερη διαφορα, αυτο λεω...

Αλλα σιγουρα παιζει ρολο ο ενισχυτης!Πιστευω πως θα μεταμορφωθει με εναν λαμπατο! :wink:

(θα το δοκιμασω συντομα ελπιζω στον ενισχυτη ενος φιλου :roll: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶σε που...για δοκίμασε κανέναν άλλο μαγνήτη στον ίδιο ενισχυτή να δουμε τι θα έχεις να πεις :wink:

 

Βρε...αυτο σου λεω...σε σχεση πχ με αλλους μαγνητες (σε αυτο τον ενισχυτη που εχω) δεν ειδα καμια τρομερη διαφορα' date=' αυτο λεω...

Αλλα σιγουρα παιζει ρολο ο ενισχυτης!Πιστευω πως θα μεταμορφωθει με εναν λαμπατο! :wink:

(θα το δοκιμασω συντομα ελπιζω στον ενισχυτη ενος φιλου :roll: )[/quote']

 

E αν τον δοκίμασες σε ένταση 2 φυσικό είναι :lol: :lol:

 

Εξαρτάται πάντα και τι μαγνήτες ήταν οι άλλοι.Δεν έχει μεγάλη διαφορά απο τον SH-6 ας πούμε που είναι επίσης κάφρος

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην να ευχαριστησω πολυ τον Michael-Amott για το ενδιαφερον του και την προθυμια του να βοηθησει.Τhanx Michael :wink:

Tωρα οσο αναφορα την κιθαρα:

1.Με βολευει πολυ που δεν εχει τιποτα κοντα στη γεφυρα(ποτενσιομετρα και τετοια).

2.Δεν υπαρχει tone knob ?? WHO GIVES A SHIT !! 8) .

3.Για την fixed γεφυρα δεν ξερω μονο,γιατι δεν εχω δοκιμασει ποτε τετοιο πραγμα.Το μονο που ευελπιστω ειναι να μην ξεκουρδιζεται ευκολα.

4.Για το κουρδισμα.. Ενταξει... Βλεπουμε.Πολλα παιδια απο το forum της Ibanez την ξαναπηγανε για κουρδισμα σε Ε :wink: .

5.Η θηκη της απ'οτι διαβασα ,η οποια παρεπιπτοντως γαμει(σκληρη-κοκκινη :wink: :oops: :lol: ,με το λογοτυπο seven κ.τ.λ) ,ερχεται μονο στην Αμερικη :evil: αλλα ενα παλικαρι απο Γερμανια νομιζω,την βρηκε και την χτηπησε στο e-bay και καυχιοταν οτι ειναι ο μαναδικος που την εχει στην Ευρωπη λεει... Πολυ Τσακωνας το τυπακι.. Tι οργια που ειναι ρε @#$στη μου..

Anyway..

Οσο αναφορα την αγορα ,μου'κατσε απ'το πουθενα ενας ανθρωπος που ειναi made in Korea :lol: και ταξιδευει αραια και που προς τα κει,οποτε ενδεχεται να μου την φερει αυτος(με την signature hard case εννοειται!).

Ιδωμεν..

 

ΥΓ:Ρε συ Michael-Amott ανεβασε αν ειναι,κανενα κομματακι που να παιζει σε λαμπατο ενισχυτη ή σε τρανζιστορατο με γκαζιαρικο αναλογικο πεταλακι.ΠΡΟΣΟΧΗ:ΟΧΙ ΠΕΤΑΛΙΕΡΑ !!!

 

ΘΕΛΩ ΤΡΕΛΛΑ ΓΚΑΖΙΑ! :D :D (για ολα τ'αλλα εχω την αμερικανικη fender μου :wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με χαλαει λιγο το θεμα με την 9V μπαταρια που καταναλωνουν οι EMG.Δεν υπαρχει αλλου ειδους τροπος να τροφοδοτηθουν αυτοι οι μαγνητες,περα απ'την μπαταρια?καποια πατεντα στα ηλεκτρικα ισως?Γιατι διαφορετικα καθε τρεις και λιγο θες καινουργια μπαταρια.Και μην μου πειτε για επαναφορτιζομενες μπαταριες :wink: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με χαλαει λιγο το θεμα με την 9V μπαταρια που καταναλωνουν οι EMG.Δεν υπαρχει αλλου ειδους τροπος να τροφοδοτηθουν αυτοι οι μαγνητες' date='περα απ'την μπαταρια?καποια πατεντα στα ηλεκτρικα ισως?Γιατι διαφορετικα καθε τρεις και λιγο θες καινουργια μπαταρια.Και μην μου πειτε για επαναφορτιζομενες μπαταριες :wink: .[/quote']

 

Εδω εισαι λαθος φιλε μου..... :wink:

2φορες τον χρονο αν παιζεις συνεχεια.....ακομα και 1 φορα τον χρονο αν παιζεις περιστασιακα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου