Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά λαμπάτου κεφαλιού με μοτοσυκλέτα


ALXGS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπευθυνότητα υπάρχει και πολυ μάλιστα. 33 χρόνια συνειδητοποιημένος μοτοσυκλετιστής γαρ, αλλά κάποιες φορές ειναι δύσκολο να πάρεις αυτοκίνητο και γι αυτό ρώτησα για αν υπάρχει φόβος για τον ενισχυτή. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι θα τον πήγαινα σαν τη νυφη στο γάμο. Από μόνος μου ειμαι πολύ προσεκτικός με τον εξοπλισμό μου γενικώς. 

Πέρα λοιπόν από την όποια επικινδυνότητα ως προς την μεταφορά... ο ενισχυτής ως μηχάνημα...εχει φόβο να πάθει κάτι? Αυτό ρωτάω. Αν ναι...δεν το ρισκάρω (είναι και καινούριος 2 μηνών)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, υπαρχει πιθανοτητα να παθει κατι.

Τρανταγματα απαγορευονται.

Προσωπικα και με αυτοκινητο οταν μεταφερω λαμπατο, τον βαζω στο πισω καθισμα (με ζωνη ασφαλειας), οχι πορτμπαγκαζ, για να απορροφουνται καλυτερα οι κραδασμοι.

Παρολαυτα ολο και κατι τυχαινει και σπαει καμια βαση, ξεκολλαει κανενα εξαρτημα και παει για επισκευη.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλιά έδενα τα synth με χταπόδια πανω στη μηχανη, εξείχαν λίγο και πρόσεχα να μην χώνομαι πολύ στ αμάξια αλλά δεν έπαθαν τίποτα. Τα τύλιγα και με μια πετσέτα μέσα από τη θήκη και τα έδενα στο πίσω κάθισμα του συνοδηγού, ήταν και η μπαγκαζιέρα που τα κράταγε και δεν έπαθαν τίποτα.

 

 Γιατι με το αμάξι με έπιανε κίνηση και σπαζόμουν

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου