Προς το περιεχόμενο

vinyl pressing plants


disd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδες.

 

πουρνο πουρνο εχω να πω τα εξης :

γνωριζει κανεις καποιο εργοστασιο κοπης βινυλιων στην ευρωπη που να ειναι σχετικα φτηνο και να κανει καλη δουλεια?

 

κατι εχει παρει το αυτι μου για γερμανια αλλα κανεις δε μου χει δωσει παραπανω πληροφοριες.

 

πριν κανα χρονο εκοψα ενα δισκακι στην τσεχια gz records αλλα αν και φτηνοι ουτε συνενοησημοι ηταν ουτε καλη δουλεια εκαναν.

αυτη τη φορα εχω λιγο μεγαλυτεο μπατζετ και την ψαχνω.

 

μπορει καποιοσ να βοηθησει?

θενκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

ε ε?

ξερετε εχω ακουσει για ενα της τσεχιας κ της γερμανιας

εχετε site?

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

λοιπόν, τουλάχιστον οι μπάντες  που ξέρω κόβουν ακόμα στο κλασσικό τσέχικο...

 

http://www.gzdm.cz/vinyl-27/

 

πρέπει να είναι αυτό που έκοβε τους δίσκους και η wipe out .... και γενικά πρέπει να είναι φτηνός...

 

τώρα για τη ποιότητα που αναφέρει κάποιο παιδί παραπάνω .. σίγουρα παλιότερα .. (πριν από 15 χρόνια) μπορούσες να επιλέξεις ποιότητα βινυλίου,χρώματα κτλ..για τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς "δεν έκαναν καλή δουλειά"?

Το αποτέλεσμα δεν ήταν καλό ηχητικά/αισθητικά?

 

Εμείς κόψαμε στο http://www.mobineko.com/ και είμαστε αρκετά ικανοποιημένοι, τηρουμένων των αναλογιών. Στη σελίδα τους περιέχονται αρκετές πληροφορίες (από τιμές μέχρι αποποίηση ευθυνών για το οτιδήποτε ;D). Έχω την εντύπωση οτι ρίχνουν αρκετά το κόστος με την αυτοματοποίηση της παραγγελίας, ώστε αν κάνεις λάθος να το χρεωθείς, ενώ η μετέπειτα συνεννόηση ήταν από μηδαμινή ως ανεπαρκής. Παρόλαυτα μας ήρθε και ήταν αυτό που τους ζητήσαμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα παλιότερα .. (πριν από 15 χρόνια) μπορούσες να επιλέξεις ποιότητα βινυλίου,χρώματα κτλ..για τώρα...

 

άμα πληρώνεις και τώρα διαλέγεις!  ;)

 

οι mobineko κόβουν πιθανότατα εκεί http://www.celebrate.de/v3/

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

άμα πληρώνεις και τώρα διαλέγεις!  ;)

 

ναι..το είδα στο λινκ που έστειλα...απλά αναφέρομαι σε δουλειές τους που έχω δει και ακούσει από κοντά.... ;)

..και από τότε έχουν περάσει χρόνια.... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν κανα χρονο εκοψα ενα δισκακι στην τσεχια gz records αλλα αν και φτηνοι ουτε συνενοησημοι ηταν ουτε καλη δουλεια εκαναν.

αυτη τη φορα εχω λιγο μεγαλυτεο μπατζετ και την ψαχνω.

 

είμαι κι εγώ περίεργος να μάθω τι προβλήματα είχες με τους Τσέχους{εκτός απ τις τιμές}, γιατί φίλοι μου που έχουν κόψει ήταν κομπλέ σε όλα!

 

Πάντως οι mobineko είναι οι φθηνότεροι που μπόρεσα να βρω, επομένως το μεγαλύτερο μπάτζετ περισσεύει για μαστεράδες και γραφίστες...χοχο

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου