Προς το περιεχόμενο

25000 euros για μια tele


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπααααα' date=' 22000 και πολλά της είναι, άκους εκεί 22500... Βέβαια είναι "Hawaiian Hula"...[/quote']

χαχαχαχα...σωστος!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μα και βέβαια. Είναι καταπληκτική τιμή. Από 26.750 Ευρώ την αφήνει μόνο 22.490. Μοναδική ευκαιρία! Γλυτώνεις 4,260 Ευρώ και μπορείς να πάρεις ένα μικρό μεταχειρισμένο αυτοκίνητο για να την πηγαινοφέρνεις στην θυρίδα της τράπεζας. Αν είσαι φτασμένος παίχτης, αυτό το μασιφ rosewood μανίκι θα σου δώσει νέα πνοή στο παίξιμό σου. Επίσης, το κόκαλο είναι από ειδικό δεινόσαυρο (twangosaurus fenderalis) για να βγάζει extra twang. Το λουρί είναι το λουρί με το οποίο πήγαινε βόλτα η υπηρέτρια το σκύλο του Eric Clapton. Δίνει ένα γλυκό τόνο καθώς δεν αποσβαίνει τα φυσικά vibes αυτού του μοναδικού οργάνου.

Ο ενισχυτής δεν είναι ένας απλός blues junior με ταπετσαρία. Έχει μετασχηματιστές τυλιγμένους στο χέρι και λάμπες από φυσητό γυαλί.

 

Αρχίζω οικονομίες από σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα ολα αυτα που αναφέρει ο χαρίλατρον συμπληρώνωνται απο τα ειδικά κουρδισμένα ξύλα και τις matched βίδες της γέφυρας για τον ΤΕΛΕΙΟ ηχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και παίζει να πάρεις μια κορεάτισα ανώνυμη και να λέει η μία η άλλη....που λέει ο λόγος βέβαια.....

...τώρα άν αναλογιστούμε τι φοβερό γκιμπσόνι ή και φεντέρι ολοκαίνουριο ζελατινάτο να βρωμάει βερνικίλλα παίρνει κανείς με αυτά τα φταλέ,και σε τι μπορεί να χώσει τα υπόλοιπα,νομίζω το άθλημα μένει μόνο στους κακομαθημένους λεφτάδες και στους καταξιωμένους μουσικαράδες με το αντίστοιχο πακέττο για τέτοια....εγώ και να τα είχα πάντως με τίποτε....

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως μερικες κιθαρες στρατο 62κτλ κτλ κτλ..

βρισκονται εδω και αρκετα χρονια σε χρηματοκιβωτια-θυριδες σε ιαπωνια αμερικη και περιμενουν να περασουν κι αλλα χρονια για να πιασουν κανενα 100χιλιαρικα οι ιδιοκτητες τους

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνtαξει ας μην ειμαστε και υπερβολικη, στην τιμη συμπεριλαμβανεται και ενισχυτης, κατι σαν starter's pack...

 

Παντως επειδη τυχαινει να το εχω αγορασει το συγκεκριμενο πακετακι, σας βεβαιωνω πως η συγκεκριμενη κιθαρα ειναι πολυ καλη, και με υπεροχο vintage ηχο 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Stavrilian, ένα στέλεχος μέσα από την εταιρεία, μου είπε ότι τα 4.127gr μπογιάς που χρησιμοποιήθηκαν για τα φύλλα είναι στρατηγικά τοποθετημένα για να κόβουν τις περιττές αρμονικές της χορδής sol όταν είναι ατύλιχτη. Επίσης μου ανέφερε εντελώς εμπιστευτικά ότι η απεικονιζόμενη χορεύτρια δεν είναι καμιά τυχαία, αλλά η ίδια η κ. Madlen Albright σε φωτογραφία από τότε που είχε πάει πενταήμερη.

Ως κάτοχος αυτού του μοναδικού οργάνου μπορείς να επιβεβαιώσεις τα παραπάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου