Προς το περιεχόμενο

Ποιά νέα αξιόλογα συγκροτήματα;


nody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δερ αρ μένι ιντρεστινγκ μπαντς ατ δε μομεντ' date=' παρτικιουλαρλι ιν δε ίνγλισ σιν. Πέρσοναλυ αι ντον'τ χεβ α φειβοριτ μπαντ αμονγκ τηε νιου ουανς -ιν δε σένσ δατ αι εμ νότ φόλουινγκ κλόουσλυ δειρ γουόρκ. Χαουέβερ, αι εμ λούκινγκ φόργουορντ του δε ριλίζ οβ τηε νιού αλμπουμ οβ σμάσινγκ πάμκινσ. Γουάτ αμπάου γιού? Ενυ σατζέστιονς?

 

 

Έντιτ :Με πρόλαβε ο panagiotis. Να δώ αυτό πόση ώρα θα κάνετε να το διαβάσετε. :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

30 sec και σε προκαλώ να συνεχίσεις :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ωραίο νέο συγκρότημα είναι οι Τιρμπουσόν. Ειδικά η επιτυχία τους "Πλοπ" κατορθώνει να συγκεράσει τις επιρροές τους από την αγγλική σκηνή της δεκαετίας του 80, αλλά και τις ειδικά τους προσωπικά ακούσματα από τον χώρο του body metal. Μοναδική μου αντίρρηση είναι ο Ιρανός τραγουδιστής τους Σαλααμ Ιχμάρ, ο οποίος δεν μου κάνει για σώουμαν αν και οι ισπανικοί τους στίχοι με έχουν αγγίξει.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην ξεχνάμε τους θιασώτες του gkay_rock κινήματος The Back Door Boys, αγαπημένοι του γνήσια βαρβάτου αντρικού κοινού. Οι επιρροές τους ξεκινούν από Village People και φτάνουν μέχρι Ολλανδία. Ειδικά τα χιτς τους "Έλα μου-έλα μου" ( cum to me-cum to me ) και "τα θέλω όλα πριν να φέξει" ( I want it all before the dawn ) τους έχουν κάνει ιδιαίτερα αγαπητους στο απαιτητικό μουσικόφιλο κοινό.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δερ αρ μένι ιντρεστινγκ μπαντς ατ δε μομεντ' date=' παρτικιουλαρλι ιν δε ίνγλισ σιν. Πέρσοναλυ αι ντον'τ χεβ α φειβοριτ μπαντ αμονγκ τηε νιου ουανς -ιν δε σένσ δατ αι εμ νότ φόλουινγκ κλόουσλυ δειρ γουόρκ. Χαουέβερ, αι εμ λούκινγκ φόργουορντ του δε ριλίζ οβ τηε νιού αλμπουμ οβ σμάσινγκ πάμκινσ. Γουάτ αμπάου γιού? Ενυ σατζέστιονς?

 

 

[/quote']

έχει κρυώσει πια αυτό το αστείο νομίζω....χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν αλλά έλεος...

:wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

έχει κρυώσει πια αυτό το αστείο νομίζω....χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν αλλά έλεος...

:wink:

 

OK White, συμφωνώ. Θα σε ελεήσω με την πρώτη ευκαιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου