Προς το περιεχόμενο

Μερικες φορες νιωθω κουλος.....


metalash

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ξέρεις ποώς το ανακάλυψα;

 

Κοιτούσα παλιά θέματα στο "περί ανέμων..." (πω ρε συ τι μπορείς να βρεις εκεί ! !) και πέφτω πάνω σ 'αυτό...και λέω "αυτός δεν είναι ο τύπος που έγραφε σε εκείνο με το παλκάρι που έπαιζε με tapping και λοιπά".........

 

μάλιστα έχεις τελειώσει τον στρατό;

 

Καταρχην να σου πω οτι με πηραν τα ζουμια γιατι μου θυμισες πραγματα κ πραγματα...σνιφ κλαψ κλαψ....;)

Ναι τελειωσα επιτελους.Τελιακ ηταν οντως διακοπες οπως λεγανε κ οι πιο παλιοι εδω μεσα....

 

ΥΓ. Οτιτλος του αρθρου ηθελε να τονισει τον εντυπωσιασμο μου απο την τεχνικη που μπορει ο εκαστοτε κιθαριστας να αναπτυξει...Ισως ειναι λιγο υπερβολικος αλλα οταν ειδα το βιντεο εμεινα λιγο καραβανας...

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μεγαλύτερο λάθος που κάνουν ορισμένοι είναι να σκέπτονται "Ποτέ δεν θα παίξω έτσι εγώ"

Απάντηση:

"Και που το ξέρεις;;;;" :lol: :lol: :lol:

 

Το ιδιο ελεγα κι εγω.Και τωρα ειμαι παικταρας! :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :P :P :P (=εριστικος αυτοσαρκασμος) :D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λογικό είναι να ζοριζόμαστε' date=' αφού μια κιθάρα της προκοπής κοστίζει σχεδόν όσο 2 μισθοί... Αυτό ίσως είναι λόγος να τα παρατήσει κανείς. Το ότι κάποιος παίζει καλύτερα ίσως είναι κίνητρο για να συνεχίσεις. :) :)[/quote']

 

Μην το λες. Είναι πολύ πιο εύκολο να επενδήσεις δύο, τρεις ή τέσσερις μισθούς παρά να επενδύσεις 10 χρόνια από 2-3 ώρες την ημέρα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου