Προς το περιεχόμενο

Νέα τρέλα στο πιάνο,δώστε το αυτάκι σας για να πάρει την τελική του μορφή.


Nikos Aravanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, cigaret13 said:

 Εγώ πάντα το έλεγα ότι αυτό το παιδί έχει μέλλον!  Αρκεί να κόψει τις κακές παρέες... cigaret13, gkourmoul1, gvour e.t.c  μην μιλήσω για pipityri & fusiongtr...😱

Αστα αυτά Φώτη, ούτως η άλλως αυτό το κομμάτι έχουμε πει να το αναλάβεις στο μέλλον να βγάλεις ενορχήστρωση για να κάνουμε λεφτά 😛

 

20 minutes ago, stavros_d80 said:

Να βαλει και ο cos_dr τιποτις κιθαρες απο το v-synth να το κανουμε θεμα για καμια ταινια.... καμια ψαγμενη αυτες τις γαλλικες ασπρομαυρες noir ή ντοκυμαντέρ για τους αργυροπελεκάνους.... ή το co2& την υπερθέρμανση.... η covid & επιπεδη γη κανα καμμενο να παρουμε κανα φραγκο να βγαλουμε τον χειμωνα....🤣😂😎🤠

change1.MP3 6.52 MB · 2 downloads

Ωραία το τσάκωσες Σταύρο, έδωσες άλλον αέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, stavros_d80 είπε

Να βαλει και ο cos_dr τιποτις κιθαρες απο το v-synth να το κανουμε θεμα για καμια ταινια.... καμια ψαγμενη αυτες τις γαλλικες ασπρομαυρες noir ή ντοκυμαντέρ για τους αργυροπελεκάνους.... ή το co2& την υπερθέρμανση.... η covid & επιπεδη γη κανα καμμενο να παρουμε κανα φραγκο να βγαλουμε τον χειμωνα....🤣😂😎🤠

change1.MP3 6 MB · 2 downloads

Εγώ λέω να παίξεις λίγο με τα envelopes μάστορα, με το decay /sustain/ release να βάλεις πλάτες που να σβήνουν. Έτσι sustained κόβουν το groove. 

 Κάτι πιο βιολιτζιδικο θέλει. 

 Αυτός ο ρυθμός του πάει πιο πολύ. 

 

 

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, cos_dr said:

Εγώ λέω να παίξεις λίγο με τα envelopes μάστορα, με το decay /sustain/ release να βάλεις πλάτες που να σβήνουν. Έτσι sustained κόβουν το groove. 

 Κάτι πιο βιολιτζιδικο θέλει. 

 Αυτός ο ρυθμός του πάει πιο πολύ. 

 

 

Ετσι που το πήγε μου κάνει και για vocals αλα Enigma.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nikos Aravanis είπε

Αστα αυτά Φώτη, ούτως η άλλως αυτό το κομμάτι έχουμε πει να το αναλάβεις στο μέλλον να βγάλεις ενορχήστρωση για να κάνουμε λεφτά 😛

 Νίκο θα το πω κι εδώ, για το παίξω και ξερόλας...😎..,  Το κομμάτι μου θυμίζει πολύ το "τραγούδι της νύχτας" απ'τους Τερμίτες με την Φλέρυ στα φωνητικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, cigaret13 said:

 Νίκο θα το πω κι εδώ, για το παίξω και ξερόλας...😎..,  Το κομμάτι μου θυμίζει πολύ το "τραγούδι της νύχτας" απ'τους Τερμίτες με την Φλέρυ στα φωνητικά.

Ναι, μου είχε πει ο Στράτος οτι το αριστερό κάτι του θύμιζε και εσύ το βρήκες κατευθείαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nikos Aravanis είπε

Ετσι που το πήγε μου κάνει και για vocals αλα Enigma.

Αχ enigma. 

 Άλλες εποχές τότε..... 

 O  Κρέτσου, μεγάλος καλλιτέχνης 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nikos Aravanis είπε

Ναι, μου είχε πει ο Στράτος οτι το αριστερό κάτι του θύμιζε και εσύ το βρήκες κατευθείαν!

Έ δεν είμαστε όλοι ίσοι κι όμοιοι....

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, cigaret13 said:

 Εγώ πάντα το έλεγα ότι αυτό το παιδί έχει μέλλον!  Αρκεί να κόψει τις κακές παρέες... cigaret13, gkourmoul1, gvour e.t.c  μην μιλήσω για pipityri & fusiongtr...😱

 

Τη γλυτωσα παλι!

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου