Προς το περιεχόμενο

Τα "μαυρα" χρηματα των εξετασεων


ex-freemindgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πώ κάτι.

 

Αυτη η συζήτηση εχω την αίσθηση οτι είναι μια χαρά.

 

Είναι εντός θεματολογίας, είναι ενδιαφέρον θέμα,

 

Είναι καλό να συζητάμε τέτοια θέματα, αρκεί να είναι συζήτηση και εκθεση απόψεων , οχι να καταφερόμαστε προσωπικά και να επικρίνουμε την αντίθετη άποψη και στάση.

 

Ούτε μπορούμε να συμφωνούμε όλοι σε όλα τα θέματα.

 

Ας ακούσουμε και ας πούμε τι πιστευουμε.

 

Ουτε τον freemindgr ουτε τον χρήστο.

 

freemindgr, γιατι να τα σούρεις στον χρήστο?

 

Ας τα πείς πιο γενικά για να ακούσεις απο τον χρήστο π.χ. που λόγω ιδιότητας μπορεί η αποψή του αν θές να εκπροσωπήσει έμμεσα έναν χώρο που μας αφορά , έμμεσα , δεν τον ελέγχει ούτε είναι εντεταλμένος να δώσει απαντήσεις, να απολογηθεί.

 

Μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας και όλοι μπορούν να βγάλουν συμπεράσματα.

 

Δεν είναι λοιπόν η συζήτηση και κάθε συζήτηση σχετική ξεκατίνιασμα της Στεφανίδου, στο χέρι μας είναι να την κρατάμε, γιατι όλοι πρέπει να είμαστε μια .... μια αδελφότητα στο noiz, noizzzzz

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ακους εκει να πληρωνονται οι εξεταστες για τη διασκεδαση που τους παρεχεται απλόχερα να ακούν τη μουσικούλα τους πινοντας καφε!!

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!!

 

χαχαχα για ελα εσυ να ακουσεις επι ωρα βιολί :x σε μικρές τάξεις και θα σου πω εγω "μουσικούλα" :evil: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακους εκει να πληρωνονται οι εξεταστες για τη διασκεδαση που τους παρεχεται απλόχερα να ακούν τη μουσικούλα τους πινοντας καφε!!

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!!

 

χαχαχα για ελα εσυ να ακουσεις επι ωρα βιολί :x σε μικρές τάξεις και θα σου πω εγω "μουσικούλα" :evil: :P

ειρωνικά το γράφω, αυτο ακριβώς εννοώ.

cos_dr @ είναι σοβαρη συζητηση το αν πρέπει κάποιος να πληρώνεται για την εργασία του;

δεν εργάζομαι σε ωδεία, εδώ και 12 χρόνια παραδίδω ιδιαίτερα είμαι γενικά αντίθετος με το πως λειτουργούν τα ωδεία, παρόλα αυτά δεν μπορώ να μη κοροϊδεψω τέτοιες συζητήσεις.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι η μια χαρά συζήτηση που θα γινότανε για μένα τελείωσε όταν αρχίσαμε να υποστηρίζουμε ότι επαγγελματίες (στους οποίους ΔΕΝ ανήκω, και μάλιστα καλούμαι και να τους πληρώνω κάθε τόσο) πρέπει να εργάζονται για την ψυχή της μάνας τους. Και από πάνω να φωνάζουμε και που διαφωνούν.

 

Πέραν αυτού ναι η συζήτηση είναι ενδιαφέρουσα, στο θέμα των ωδείων κλπ κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα είναι, για εσένα μπορεί να είναι αστείο, μπορεί να βγεί άλλος και να πεί για εμένα ειναι σοβαρή συζήτηση να πληρώνει κάποιος για να εργάζεται.

 

Είδες, το τι είναι σοβαρή συζήτηση είναι υποκειμενικό.

 

Εμένα με ενδιαφέρει. Για εμένα είναι πολύ σοβαρή συζήτηση.

 

Μην με ενοχλείς. -@-@-@- epikyndina se thelo-creal

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πιαστήκατε όλοι από μια κουβέντα που είπε κάποιος πάνω στα νεύρα του και χάσατε την ουσία της κουβέντας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε Τάσσο δεν είναι έτσι, γιατί δεν είναι ΜΙΑ κουβέντα. Επί 15 σελίδες κατηγορούν τον άνθρωπο επειδή είπε ότι θέλει να πληρώνεται για τη δουλειά του. Συμφωνώ, να πάμε παρακάτω, αλλά όχι ότι φταίει εκείνος που συνεχίστηκε το θέμα με τα λεφτά, να ξέρουμε και τι λέμε δηλαδή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου