Προς το περιεχόμενο

Fender Super Rever '65 Amp.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κάτσε για να συμβάλλω λίγο έστω το 1 από τα 1000+ ποστ να έχει κάτι να πει....

 

Ο ενισχυτής αυτός είναι silverface και άρα κατασκευασμένος μετά το 68. Αν έχει και μαστερ volume μετά το 76

 

Και πάμε στην τιμή:

100% γνήσιος πιάνει 900-1200 το πολύ δολάρια, άρα με ευρώ κοντά στα 1000e. Αν έχει και μαστερ volume πέτα τον! Δεν πιάνει 1 καθώς είναι τρισάθλιος. Βρε κακό το νετ και το ebay ε;

 

Ωχ συγνώμη σου χάλασα την δουλειά-κοροϊδία ε; Βλέπεις εδώ μέσα πέραν από κορόιδα ήμαστε και άσχετοι......

 

Αλλού αυτά! :wink:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πρώτον εσυ είσαι που αναφέρεσαι σε άλλους με τον όρο "ζωα". Δεύτερον τσέκαρε σε παρακαλώ απο πότε είμαι μέλος στο noiz. Ο λόγος που δεν έχω κάνει επάγγελμα το postarisma είναι γιατί αφενός υπάρχουν μέλη που με καλύπτουν με αυτά που γράφουν και δεν χρειαζεται να απαντήσω για να δείξω οτι κάτι είμαι και εγω και αφετέρου γιατί δεν διαθέτω τον άπειρο χρονο για να κανω 5000 ανούσια post.Τρίτον σε ευχαριστω που έψαξες να βρέις τα post που έχω κάνει.Τεταρτον δεν νομίζω να προωθησα καμμιά μάρκα η δεν ξέρω γω τι απλά ζήτησα την γνώμη κάποιων ανθρώπων για να αποφασίσω για κάτι.Αν είσαι o μπατσος του φορουμ σε ευχαριστω για την πληροφορία στο μελλον θα διορθωθώ. Πεμπτον αφού δεν είχες κάτι ουσιαστικό να πείς σε αυτο το thread γιατί ποσταρες? (Κατάλαβες τι εννοω οταν λεω ανούσια post?) Και αν νομίζεις φίλτατε οτι η δουλειά μου είναι οι αγοροπωλησίες απατάσαι οικτρά!Και δεν είμαι αυτος που δεν εχει τα στοιχεία του στο profil του. Είσαι κλασσικη περιπτωση του ρητου οτι το Internet έχει κάνει πολλούς τσάμπα μάγκες...

ay Respects To The Vultures For They Are Your Future...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτσε για να συμβάλλω λίγο έστω το 1 από τα 1000+ ποστ να έχει κάτι να πει....

 

Ο ενισχυτής αυτός είναι silverface και άρα κατασκευασμένος μετά το 68. Αν έχει και μαστερ volume μετά το 76

 

Και πάμε στην τιμή:

100% γνήσιος πιάνει 900-1200 το πολύ δολάρια' date=' άρα με ευρώ κοντά στα 1000e. Αν έχει και μαστερ volume πέτα τον! Δεν πιάνει 1 καθώς είναι τρισάθλιος.

 

 

 

[/quote']

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι σε εμπόδισε να γράψεις αυτό απο την αρχη ώστε να βοηθησεις και εμένα και τον εαυτό σου. Δέν νομίζω να γράφω "πωλείται" στο thread κύριε καχύποπτε και αφου είσαι τόσο μόρτης τσέκαρε και τις τιμές απο την αγγελία μου να δείς αν πιάνω κανέναν κοροιδο....Σε προκαλώ!

ay Respects To The Vultures For They Are Your Future...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και συνεχίζεις απλώς προσωπική επίθεση σε κάποιον που απλά διαφώνησε σε κάτι μαζί σου, γιατί απλά σου χάλασα την άνοδο της τιμής του "ιστορικού" και "κλασικού" σου ενισχυτή από το προηγούμενό μου ποστ.....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε την παλεύεις? Ζήτησα μία πρόταση για το τι να κάνω τον γαμωενισχυτη και αν με συμφέρει να τον πουλήσω. Απο πού την έχεις πάθει και έχεις γίνει Ρομπεν των μουσικόφιλων?Τοσο κομπλεξικός είσαι που δεν μπορούσες να απαντήσεις απο την αρχή? δεν μπορώ να σε καταλάβω... Τσέκαρες τις τιμές η το κάνεις και αυτο αβαβα? Οχι τίποτα άλλο αλλά σαν μπάτσος του Forum να ειδοποιήσεις τα υποψήφια θύματά μου...Αλήθεια με τι ασχολείσαι εκτός απο το Internet? Η πληρώνει ο μπαμπάς ακόμα και αυτό? Που θα με πείς εμποράκο...

ay Respects To The Vultures For They Are Your Future...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ενισχυτής αυτός είναι silverface και άρα κατασκευασμένος μετά το 68. Αν έχει και μαστερ volume μετά το 76

 

Και πάμε στην τιμή:

100% γνήσιος πιάνει 900-1200 το πολύ δολάρια' date=' άρα με ευρώ κοντά στα 1000e.[/quote']

 

Αν έχει και μαστερ volume πέτα τον! Δεν πιάνει 1 καθώς είναι τρισάθλιος. Βρε κακό το νετ και το ebay ε;

 

Ενταξει οχι και δεν πιανει μια αλλα παντως ξεχνα τον ορο συλλεκτικο.....πριν αρχισεις να τον χρησιμοποιεις κανε και ενα search στο ebay αγαπητε Memnoch και ισως διαπιστωσεις του λογου το αληθες (και ισως να απογοητευτεις κι ολας)

 

σε ολα τα αλλα +1000

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αλλο τονο.........γιατι σε ολους τους ενισχυτες της fender απο τοτε που μπηκε το master volume (κατι που θεωρητικα ειναι πολυ χρησιμο) το ηχητικο αποτελεσμα δεν ηταν το αναμενομενο?

 

(Απαντηση απο amp guru θα εκτιμηθει δεοντως) :-) :-)

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινάς μια κουβέντα για το αν αξίζουν τα περισσότερα λεφτά οι reissue ή οι γνήσιοι και με το που κάποιος σου λέει ότι δεν σκάει περισσότερα για κάτι το παλιό, σε σχέση με κάτι ίδιο και πιο καινούριο, αρχίζεις με τα γνωστά περί κλασικών, ιστορικών και άλλα τέτοια γνωστά. Πιο πριν όμως αναφέρεις ότι θα σκοτώσεις έναν ενισχυτή του 60 κλασσικό.....

Και γιατί τον πήρες αφού έχεις άλλους 5 όπως λες; Σκοτείνιασε ο εγκέφαλός σου ή μήπως για να τον σκοτώσεις ακριβότερα πάντα από τον reissue, γιατί είπαμε είναι παλιός και κλασικός...

Και όχι μόνο αυτό, αλλά αρχίζεις ειρωνίες και κρίνεις δίχως λόγο..... Ύποπτο;

Και η απάντηση με τα θύματα και ζώα πήγαινε σε όσους αγοράζουν μερικές βίδες και κιθάρες fender και gibson σε τραγικά εξωφρενικές τιμές. Αυτό δεν μου είπες στο προηγούμενο ποστ σου (κάτι με ακόμη μια παλιά γκιμπσον);

 

Όσο για τον αριθμό τον ποστ, έχω ήδη προτείνει στον yameth 3 φορές να μου τα σβήσει, ή να τα καταργήσει εντελώς, μόνο και μόνο επειδή το ήξερα ότι κάπιος κακεντρεχής σαν εσένα θα το πέταγε! Και ζητώ συγνώμη προς όλα τα παιδιά που τους απάνταγα, όταν οι παλιοί τους έγραφαν, σε απορίες χιλιοαπαντημένες. Βλέπεις εσύ που ήσουν, όταν έβλεπα ερωτήσεις δίχως απάντηση και αποφάσιζα να απαντήσω; Ήσουν καλημένος από την σιωπή ε;

 

 

 

Πραγματικά ζητώ συγνώμη απ' όλους.

Αν το θέλουν και οι υπόλοιποι σε αυτό το φορουμ σταματάω να ποστάρω.... Εντάξει μπορώ να δεχτώ τα πάντα αλλά και το μπάτσος!!! ΕΛΕΟΣ

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο e-bay που κοίταξα δεν είχε κανέναν silverface μόνο blackface και αυτός ήταν ο λόγος που ρώτησα γιατί silverface δεν τον βρήκα ούτε σε photo και παραξενευτηκα. Eσυ που είσαι και Fenderiaris αξίζει να εχω και έναν τέτοιο ενισχυτή αφου έχω καλυμμένες τις ανάγκες μου ή να τον πουλήσω γύρω στα 500 ευρω? Αξίζει?

ay Respects To The Vultures For They Are Your Future...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν έβαλες την αγγελία; Και τι μου είπες πριν ψάξε στις αγγελίες να δεις τιμή; Δημιουργούμε εντυπώσεις ε;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου