Προς το περιεχόμενο

Fender Super Rever '65 Amp.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπεσε στα χέρια μου ενας ενισχυτης Fender Super Reverb tou 65' και χωρις να το πολυκαταλάβω δεν είναι τελικα vintage reissue αλλά ο αυθεντικός ενισχυτής ο οποίος παρεπιπτώντος βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση...

Σκέφτομαι να τον πουλήσω (ο μόνος λόγος για να τον κρατήσω είναι καθαρά η συλλεκτική αξία του) αλλά δεν ξέρω πόσο μπορεί να κοστολογηθεί. Μπορείτε να μου δώσετε καμμία ιδέα η πρόταση το τι να κάνω? Thanx.... :roll:

ay Respects To The Vultures For They Are Your Future...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειναι δηλαδη blackface(μαυρη πλακα εκει που ειναι τα knobs του ενισχυτη)και ειναι και stock 65?ειναι ευκολο να δεις απο πισω ποιο ειναι το serial number και να μας το πεις; :wink:

επισης τι μεγαφωνα εχει και τι λαμπες;παιζει καλα;καποιο προβλημα;

επειδη τον εψαχνα πιο παλια αυτους τους stock 1965 τους εβρισκα θυμαμαι γυρω στα 1500€!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα χτές ένα e-mail το serial number στη Fender Για να μου δώσουν ό,τι πληροφορίες έχουν για τον Ενισχυτή.Η κατάσταση του ενισχυτή ειναι πάρα πολύ κάλη και απο ό,τι παρατήρησα δεν υπάρχει κάποια αλλαγή (βέβαια όταν σου χαρίζουν γάιδαρο δεν το κοιτάς και στα δόντια...) άλλα επειδή δεν τον έχω ούτε 15 ώρες όταν προλάβω θα κάνω έναν ενδελεχή έλεγχο και θα ποστάρω. Ελπίζω Η Fender να απαντήσει εγκαίρως....

ay Respects To The Vultures For They Are Your Future...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω? Να σου δώσω και τα Serial απο δύο Gibson κιθάρες να μου πεις την μοίρα τους? Πάντως η Fender μου απάντησε για ένα serial number για Τelecaster σε 3 μερούλες... Aν δεν βρώ άκρη θα σε έχω στα υπόψην! Και αφου φαινεται να κατέχεις το άθλημα πως γίνεται να εχει το reissue κόντα στα 2000 ευρω και o original 1500 ειδικά όταν είναι σε καλή κατάσταση... Α και κάτι άλλο που με προβλημάτισε... Δεν ειναι blackface εκει που είναι τα knobs αλλά silverface με ένα (σχετικά) μεγάλο κόκκινο λαμπιόνι old school και δεν βρήκα καμμία φωτογραφία στο net αλλά όπως ανέφερα δεν έχω ψάξει καλά ακόμα...

ay Respects To The Vultures For They Are Your Future...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ο ορίτζιναλ είναι παλιός και μεταχειρισμένος' date=' ενώ ο ρεισιου ζεστός ζεστός![/quote']

 

μακαρι να ειχα μια παλια και μεταχειρισμενη κιθαρα gibson les paul σε τιμη κατω της καινουριας η οποία να είναι σε πολυ καλή κατασταση... :roll:

ay Respects To The Vultures For They Are Your Future...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί μπαίνουν και άλλοι πολλοί παράγοντες κοροϊδίας' date=' αλλά αφού υπάρχουν ζώα, ας πωλούνται....[/quote']

 

Βασικά πού και σε ποιους αναφέρεσαι? Δεν κατάλαβα τα περι κοροιδίας και ζώων να πω την αλήθεια.......

ay Respects To The Vultures For They Are Your Future...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου