Προς το περιεχόμενο

Pink Floyd Sheet Music


theopas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αντιμετωπίζω κάποια προβλήματα με τα links που δόθηκαν στο τελευταίο post της προηγούμενης σελίδας, μήπως κάνω κάποιο λάθος εγώ; Μήπως είναι δυνατό να έχουμε τα ακριβή links? (Λαμβάνω το χαρακτηριστικό μήνυμα "File Not Found" :P)

 

Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος εκανε edit το post μου?!! Δεν καταλαβα τι γινεται εδω μεσα ρε παιδια!! Τουλαχιστον σε αλλα forum, βλεπει κανεις ποιος κανει edit ωστε να ξερεις και ποιος τα αλλαξε!

Τα link δουλευουν μια χαρα! Εκτος εαν καποιο χερακι αλλαζει καποια στοιχεια τους και ετσι δεν οδηγουν πουθενα!

Εαν υπηρχε προβλημα, ας το λεγατε και εγω θα τα εβγαζα! Δεν μπορω να κατλαβω τη λογικη εδω μεσα τελικα καθολου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται 12plus, γιατι τα link τα ειχα βαλει ολοκληρα, ομως καποιος εσβησε καποιο κωδικο ενδιαμεσα. Δεν θα τα αλλαξω, μεχρι να παρω μια επισημη απαντηση για το τι στο διαολο συνεβη! Εαν ενοχλησε κανεναν η χρηση rapidshare, λυπαμαι, αλλα δεν μπορουσα να τα βρω/ανεβασω αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αλλα site εννοειται! Δεν καταλαβαινω που αποσκοπει ολη η κουβεντα, αλλα ειμαι διατεθειμενος να την ακολουθησω, εαν ειναι να καταλαβω τελικα τι επιτρεπεται και τι δεν επιτρεπεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αλλα site εννοειται!

 

Δεν εννοείται καθόλου! Ακόμη και εγώ που δεν είμαι φίλος της ταμπλα/παρτιτούρας' date=' έχω πληρώσει τρία βιβλία με παρτιτούρες των Floyd και μόλις πριν μία εβδομάδα είδα σημαντικό αριθμό βιβλίων στο κατάστημα του Νάκα στην Αγ. Παρασκευή.

 

Προς ενημέρωσή σας, αυτά τα βιβλία, όπως και τα περισσότερα άλλα πράγματα στο κόσμο, διέπονται από το καθεστώς του προστατευμένου προϊόντος και δεν είναι δικαίωμα του καθενός μας να τα χαρίζει δεξιά και αριστερά.

 

Δεν καταλαβαινω που αποσκοπει ολη η κουβεντα, αλλα ειμαι διατεθειμενος να την ακολουθησω, εαν ειναι να καταλαβω τελικα τι επιτρεπεται και τι δεν επιτρεπεται!

 

Κάτι έχεις πάθει σήμερα διότι είναι διάφορα που δεν καταλαβαίνεις, απ' ότι λες. Εγώ με τη σειρά μου δεν καταλαβαίνω πως ένα παλιό και έμπειρο μέλος όπως εσύ δεν ξέρει την ευαισθησία μας για θέματα πνευματικής ιδιοκτησίας.

 

Για να εξυπηρετήσεις έναν άνθρωπο που ρωτάει κάτι το αυτονόητο (τις ταμπλα/παρτιτούρες τις βρίσκουμε σε μουσικά καταστήματα), του δίνετε τη δυνατότητα να τις αποκτήσει τζαμπέ και μάλιστα δεν έχετε το τακτ να το κάνετε με προσωπικό μήνυμα, αλλά δημοσίως.

 

Για να εξηγούμαστε: ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΔΙΑΝΕΜΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ !!!!!!!! Είναι κατανοητό τώρα ή να κάνω και κακά μου (που λέει και η διαφήμιση). :):):)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου