Προς το περιεχόμενο

Pink Floyd Sheet Music


theopas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το Guitar Techniques είναι ρε παιδιά...δεν το έκανα για να παίξουμε κρεμάλα αλλά γιατί δεν ήμουν σίγουρος εαν είναι εκτός κανόνων του φόρουμ...

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Guitar Techniques είναι ρε παιδιά...δεν το έκανα για να παίξουμε κρεμάλα αλλά γιατί δεν ήμουν σίγουρος εαν είναι εκτός κανόνων του φόρουμ...
αυτο το περιοδικο ειναι πολυ φοβερο κ αν κατσεις σοβαρα κ ασχοληθεις μαζι του τοτε σε βοηθαει παρα πολυ!αρκει να μην βασιζεσαι μονο σε αυτο ετσι? :twisted:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ακριβώς.Προυποθέτει βέβαια ότι παίζεις και όχι ότι μόλις ξεκινάς.

Και φυσικά χωρίς εξάσκηση δεν γίνεται τίποτε με κανένα βοήθημα,όσο καλό και να είναι.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...
  • 2 μήνες αργότερα...

η αληθεια ειναι παντως πως δεν πρεπει να χρησιμοποιουμε πειρατικα και ταμπλατουρες που δεν εχουμε αγορασει.ομως πχ εγω που ειμαι 16 χρονων και δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να πληρωνω πολλα πρεπει να αγοραζω ενα βιβλιο για ταμπλατουρες μια στο τοσο?και αν δεν ειχα λεφτα επρεπε να μαθω κιθαρα συνθετωντας δικα μου τραγουδια?η να μη μαθω καθολου?εξαλλου ζουμε στην εποχη της πειρατειας και τα πιο πολλα πραγματα στη ζωη μας ειναι παρανομα.εξαλλου ποσο κακο κανει να παρουμε ταμπλατουρες απο το ιντερνετ παρανομα.εδω κατεβαζουμε βιντεο και τραγουδια και προγραμματα....για τις ταμπλατουρες θα φαγωθουμε? :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου