Προς το περιεχόμενο

Τί μουσική όταν φέρνεις γυναίκα στο σπίτι?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αχ δε ξερω αν εχεται ακουσει ενα τραγουδακι που 8α συνοδευε αγριες νυχτες... Stripped' date=' Raped And Strangled απο c.c.lol :D[/quote']

 

'Η το ''Fucked with a knife'' απο το ιδιο CD των Cannibal Corpse.

Βεβαια μεχρι να τελειωσει το τραγουδι η γκομενα εχει γινει καπνος αλλα αξειζει! :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 107
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μπαίνει το πορν!D!0 στο σπίτι και της βάζεις motorhead - killed by death μετά πας σε slade - cum on feal the noise και για να το ΠΙΑΣΕΙ καλά το νόημα καφρίλιον τον μαμια της γειτονιάς στα καπάκια χώνεις από τους ίδιους την πρώτη εντύπωση

 

άντε μπαγασάκο το έριξες και αυτό το γκομενακι ;)

 

( μετά απ όλα αυτά βγαίνεις στο σαλόνι γυμνός κρατώντας μπαλτά και φορώντας μόνο μια ποδιά

αν δεν σηκωθεί η γκόμενα να φύγει τρέχοντας τρέχα εσύ γιατί έχεις μπλέξει άσχημα, μα που την βρήκες ρε παιδακι μου; ) :lol: :lol: :lol:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

αυτό σταθερά και Ian Dury and the Blockheads  8)

εάν και με πιάνει το Dj'πσο-νιλικη μου και κάθομαι 1 ώρα πρίν και φτιάχνω playlist,σε φάση δέν έχει σημασία τι γκόμενα είναι...ένα σωστό DJ set είναι ένα σωστο DJ set  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρια...μην ζορίζεστε...Από το 2007 που άνοιξε το θέμα, ο φίλος δεν τα κατάφερε με τη κοπέλα και πήγε καλόγερος στο Άγιον Όρος... 8) 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειράζει, ποτέ δεν είναι κακο να αναπολείς... Αν φέρω τώρα γυναίκα στο σπίτι, θα έχει ετοιμάσει ατμόσφαιρα από πριν η γυναίκα μου με την μουσική από το Ψυχώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν φέρω τώρα γυναίκα στο σπίτι, θα έχει ετοιμάσει ατμόσφαιρα από πριν η γυναίκα μου με την μουσική από το Ψυχώ.

Εάν φέρεις γυναίκα...ΜΑΖΙ με τη γυναίκα σου...τι να πώ!!!! Είσαι πολύ προχωρημένος ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου