Προς το περιεχόμενο

Αγορά απο dolfin music- είναι αξιόπιστοι;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω καταλήξει στην αγορά ενός ενισχυτή και τον βρίσκω σε καλή τιμή απο το http://www.dolphinmusic.co.uk/

Εχει αγοράσει κάποιος απο το site, θα με ενδιέφερε πολύ κάθε πληροφορία για το αν πρόκειτε για αξιόπιστο κατάστημα και για τον χρόνο αποστολής.

Και κάτι τελευταίο, σε επικοινωνία μέσω Mail που είχα μαζί τους μου απάντησαν οτι προτιμούν: : " bank transfer as the method of

payment." υπάρχει κάποια διαφορά σε σχέση με την αγορά μέσω πιστωτικής αναφορικά με την ασφάλεια της συναλλαγής;

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλησπέρα. Από αυτό το κατάστημα αγόρασα εγώ τα μονιτορς μου πριν απο ένα χρόνο περίπου. Ήρθαν σε περίπου μία βδομάδα σπίτι μου με κούριερ. Όσο για τον τρόπο πληρωμής εννοεί ότι προτιμούν κατάθεση στο λογαριασμό τους. Σε αυτό υπάρχει ένα μικρό προβληματάκι καθώς επειδή είναι άλλο το νόμισμα (αγγλική λίρα) δεν μπορούσα να το κάνω μέσω ebanking και έτσι πλήρωσα 30 ευρώ έξτρα για έξοδα τράπεζας (έμβασμα εξωτερικού και μετατροπή νομίσματος). + τα 40 ευρώ μεταφορικά. Από εκεί πήρα τα Tascam VL-X5 όταν ακόμα δεν τα έβρισκα πουθενά στην Ελλάδα (ούτε και στην αντιπροσωπεία) και ούτε σε άλλα πολλά ευρωπαικά καταστήματα (πχ thomann).

εμμμ.... Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι θα μπορώ να αγοράσω και με κάρτα, αν είναι να πληρώσω 70 ευρώ εξτρά δεν κερδίζω τίποτα απο την τιμή που βρίσκω τον ίδιο ενισχυτή απο thomann.

ευχαριστώ για τη βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

International Orders

 

We have recently secured an even better deal for our customers outside of the UK with the worlds premier courier, UPS.

 

We now offer a flat fee of £15 for all deliveries to within the EU*.

 

We also now offer a flat fee of £40 to the rest of the world including European countries not in the EU*.

 

We should soon have more information on our website and a chart where customers can see what there likely delivery costs will be for themselves before placing an order.

 

For any more information on shipping please contact us at [email protected]

 

*This is for an individual parcel to be sent - please note that multiple parcels will incur a multiple delivery charge that will be added on to the final cost of your order although not without customers prior consent. Please also note there may be a surchage for especially bulky or heavy items. However, it is very rare that this is required.

 

 

 

Αυτή είναι η χρέωσή τους,15λίρες δηλ. 21.87¤ για σχεδόν όλα τα πράγματά τους.Εγώ πήρα τηλ. για ένα μικρόφωνο που με ενδιαφέρει και μου είπαν 15 λίρες όπως και ότι δέχονται visa.Μπορείς και εσύ να τηλεφωνήσεις ή να τους στείλεις e-mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Update: Παράγγειλα ένα μικρόφωνο και θα σας ενημερώνω πως πήγε.

 

Καταρχήν,επειδή παράγγειλα με κάρτα και το όνομα της παραγγελίας ήταν διαφορετικό από το όνομα της κάρτας,μου έστειλαν e-mail όπου μου λένε να τους στείλω κάποιο αποδεικτικό για την ορθότητα των στοιχείων (λογαριασμό τηλεφώνου).Αυτό ταλαιπωρεί λίγο αλλά και δείχνει κάποια καλά σημάδια για την εταιρεία.

Τα ταχυδρομικά ήταν 15λίρες (21¤) όπως μου είπαν.Τώρα ένα σκοτεινό σημείο είναι ο ΦΠΑ.Αυτοί μου χρέωσαν τον δικό τους 17.5% αλλά εμείς έχουμε 19%.

Μήπως ξέρει κανείς τι γίνεται σ'αυτή την περίπτωση??

 

Anyway,όταν λάβω με το καλό το πακετάκι θα σας πω γενικώς πως πήγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ένα σκοτεινό σημείο είναι ο ΦΠΑ.Αυτοί μου χρέωσαν τον δικό τους 17.5% αλλά εμείς έχουμε 19%.

Μήπως ξέρει κανείς τι γίνεται σ'αυτή την περίπτωση??

 

Δεν υπάρχει τίποτα για να γίνει. Πλήρωσες το ΦΠΑ που έπρεπε να πληρώσεις.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου