Προς το περιεχόμενο

πως η τραπ "νίκησε" τις μουσικές βιομηχανίες


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 Όσο για τα γεροντάκια, δεν με ενοχλεί τόσο που θα φύγουν μια μέρα, έχοντας υποστεί την πείνα και το κρύο και όλα τα δεινά των μνημονίων και της αισχροκέρδειας🤣.  Με ενοχλεί και με λυπεί που θα φύγουν με το παράπονο.

 

 Δεν φευγουν με παραπονο, με καταρες φευγουν. Καταριουνται τον Κατρουγκαλο και οσους τον υποστηριζουν.

  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Με ενοχλεί και με λυπεί που θα φύγουν με το παράπονο. Με αυτό το συναίσθημα. Να φεύγεις με το παράπονο και την εγκατάλειψη από αυτόν που σου υποσχέθηκε καλύτερη ζωή με σημαία τον πατριωτισμό......... και σε πρόδωσε. Αυτό...................... τι να πω.......................... δακρύζω γιατί είναι πολύ ΣΚΛΗΡΟ.

Να σου κάνω μια ερώτηση φίλος... Αν αυτά τα γεροντάκια διαχρονικά ψήφιζαν ΠΑΣΟΚ, Τσοβόλα δώστα όλα, πράσινη ακρίδα και να μας ζήσουν τα πακέτα Ντελόρ, και το 2015 συμμετείχαν της... επανάστασης των χορευτών του Συντάγματος, έχουν μερίδιο ευθύνης για την πορεία των πραγμάτων; 

 

Απάντηση στο ερώτημα (τι ψήφιζαν)- αντιλαμβάνεσαι- δεν μπορούμε να λάβουμε. Μπορούμε όμως να αναλογιστούμε τις συνέπειες των "Γκόρτσων" στην πολιτική, των μπουρδολόγων και όσων υπόσχονται ότι κατέχουν όλες τις "λύσεις" κόντρα σε κάθε λογική και πραγματικότητα.

Και για να μην μακρηγορώ, ο μπουρδολόγος "miracle man" το 2015 εμετρήθη, εζυγίσθη και ευρέθη ελλιπής. 

 

ΥΓ: Κράτα τα δάκρυα σου για αργότερα... 😄

 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Να σου κάνω μια ερώτηση φίλος... Αν αυτά τα γεροντάκια διαχρονικά ψήφιζαν ΠΑΣΟΚ, Τσοβόλα δώστα όλα, πράσινη ακρίδα και να μας ζήσουν τα πακέτα Ντελόρ, και το 2015 συμμετείχαν της... επανάστασης των χορευτών του Συντάγματος, έχουν μερίδιο ευθύνης για την πορεία των πραγμάτων; 

 

Απάντηση στο ερώτημα (τι ψήφιζαν)- αντιλαμβάνεσαι- δεν μπορούμε να λάβουμε. Μπορούμε όμως να αναλογιστούμε τις συνέπειες των "Γκόρτσων" στην πολιτική, των μπουρδολόγων και όσων υπόσχονται ότι κατέχουν όλες τις "λύσεις" κόντρα σε κάθε λογική και πραγματικότητα.

Και για να μην μακρηγορώ, ο μπουρδολόγος "miracle man" το 2015 εμετρήθη, εζυγίσθη και ευρέθη ελλιπής. 

 

ΥΓ: Κράτα τα δάκρυα σου για αργότερα... 😄

 

 

 

άσε, τον ίδιο κύκλο κάνουμε.

 Εγώ τα πα.

 Τέρμα τα ψωμιά του.

 Όσο εξαπάτησε και έφαγε....... εξαπάτησε και έφαγε.

 Μήπως βρεθεί κανας ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ😄 και δώσει λίγο πίσω από τα κλεμμένα στο λαό να τον ανακουφίσει.  Λίγο δεν θέλει πολύ. Μερικά εκατομμύρια από τα ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ που χρεώνει τη χώρα ευνοώντας συγκεκριμένα ιδιωτικά συμφέροντα καταληστεύοντας και απαξιώνοντας το βιος, τους κόπους του λαού και καταβαραθρώνοντας την αξιοπρέπεια παγκοσμίως να επιστρέψει και θα ζήσουμε όλοι καλά και ειρηνικά.

 Θα τον δοξάσει αυτόν που θα τα κάνει αυτά ο λαός.

 Κάντε υπομονή.

 Όλα αυτά θα γίνουν, όταν γίνω ΕΓΩ πρωθυπουργός.

χα χαχαχαχαχαχαχαχα🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Όσο εξαπάτησε και έφαγε....... εξαπάτησε και έφαγε.

Φίλος, αν και δεν το έχουμε συζητήσει, φρονώ ότι το 2015 πρέπει να... χόρευες στο Σύνταγμα. 

Και μιλάς για... εξαπάτηση; 😂😂😂

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Μπορούμε όμως να αναλογιστούμε τις συνέπειες των "Γκόρτσων" στην πολιτική

Γιατί θέλετε να πάθουμε κατάθλιψη μεσημεριάτικα; Ο κατάλογος είναι μακρύς και διακομματικός.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

Ο κατάλογος είναι μακρύς και διακομματικός

Όπως είδες συμφώνησα άμεσα. Το (απεχθές) «γκορτσιλίκι» είναι διακομματικό και δυστυχώς διαχρονικό.   

  • Συμφωνώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Φίλος, αν και δεν το έχουμε συζητήσει, φρονώ ότι το 2015 πρέπει να... χόρευες στο Σύνταγμα. 

Και μιλάς για... εξαπάτηση; 😂😂😂

φυσικά.

 Εγώ χόρευα για να πετύχει και κάποιοι προσεύχονταν να αποτύχει και τον γκαντέμιασαν.

 ΄Όλοι, Ευρωπαίοι , Δανειστές, FUNDS, πράκτορες πέσανε πάνω του να τον φάνε και λύγισε.

 Άνθρωπος ήταν. Και η αντιπολίτευση παρακαλούσε να μην του κάνουν τη χάρη γιατί φοβόταν πως θα τους κυνηγήσει. Πως θα αλλάξει τη νομοθεσία περί ευθύνης υπουργών, περί απαλλαγής στελεχών και πόσα άλλα.

 Πέσανε όλοι πάνω τους και φτάσαμε σε ένα πλήρως αναποτελεσματικό μνημόνιο που ευνόησε μόνο τους δανειστές και καταβαράθρωσε την αξιοπρέπεια και βίασε το βιος του ελληνικού λαού.

 Τι μας έκαναν αλλά ήρθε το πλήρωμα του χρόνου και έπαθαν πανευρωπαϊκα αυτά που μας έκαναν, γιατί δεν τους περίσσευε λίγη αλληλεγγύη.

 Και τώρα ζητάνε να δείξουμε ο απλός λαός την αλληλεγγύη μας.

 Εγώ δεν θα τους συγχωρέσω ποτέ.

 Ας τους συγχωρέσει ο θεός. 🤣

 Ούτε αυτός δεν θα τους συγχωρέσει.

 Θα πάνε κατευθείαν στην ΚΟΛΑΣΗ.

 Ούτε καν θα μπει στον κόπο να τους κρίνει.

 Θα πει, αυτοί έχουν κριθεί από το λαό. 🤣χοχοχοχοχο🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θυμάμαι που έπαιζε κάτι κάποτε με ένα μπουμπουκάκι ναουμ, και ήταν τότε που ερχόταν ο Αλέκσης στα πράγματα, γιατί έφαγε τα γιαούρτια ο Αλαβάνος στον αγιο παντελεήμονα και σκέφτηκε "ρε δε μου γα@#%$ε; έλα εδώ παιδί μου αλέξη να προκόψεις εσύ". Και μου λέει μια μέρα "Ζωρζ, είναι ο επόμενος πρωθυπουργός της Ελλάδος". Τώρα εγώ αν το έβλεπα καπιταλιστικά, καθαρά με όρους όφελους δηλαδή, έπρεπε να της πω "Ίνε ο καλιταιρώταιρωσ" και να προχωρήσουμε στη μεταρρύθμιση ναουμ, αλλά της είπα "Δυστυχώς". Και με πέρασε για φουλ δεξιό και ούτε να με χέσει από τότε, αλλά κι εγώ επειδή είμαι περήφανος πασοκατζής (με τα ελάττωματα της πολύ μικρής όρεξης και του εύκολου χορτάσματος), σκέφτηκα "Αν δεν καταλαβαίνεις το ΠΑΣΟΚ, δε σου αξίζει το ΠΑΣΟΚ." Και τράβηξα για άλλες αγορές κι ας είχαν υψηλότερα επιτόκια ναουμ. Αμ πώς.

 

Τότε με τον αλογοσκούφη δε θυμάμαι κάτι ερωτικό. Πρέπει να με είχαν πλακώσει τα μαξιλάρια.😂

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
7 λεπτά πριν, cos_dr είπε

φυσικά.

 Εγώ χόρευα για να πετύχει και κάποιοι προσεύχονταν να αποτύχει και τον γκαντέμιασαν.

 ΄Όλοι, Ευρωπαίοι , Δανειστές, FUNDS, πράκτορες πέσανε πάνω του να τον φάνε και λύγισε.

 Άνθρωπος ήταν.

😂😂😂

 

Άνθρωπος, έτσι απλά;

 

Δεν ήταν επαναστάτης, αυτός που θα έκανε την ανατροπή στην Ευρώπη, που τον έβλεπαν ξένες τράπεζες και funds και περδόντουσαν μέντες, αυτός που θα άλλαζε τον πλανήτη, που με μια χρατς θα έσκιζε τα μνημόνια, θα έσβηνε τα χρέη; 

 

Μπαααα... ένας απλός πουρουπουπούς ήταν (και παραμένει), που απλά έτυχε σε μια χρονική συγκυρία που το ακροατήριο του ήταν μεγαλύτεροι πουρουπουπούδες απ' αυτόν. 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου