Προς το περιεχόμενο

Όσοι μουσικοί προσέλθετε..! StarovasTV. Μουσικός διαγωνισμός.


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
1 ώρα πριν, manosx είπε

 Διοτι ακομα και οι διαγωνισμοι στο Τηλεραμα και στο Μπλεκ, ειχαν ξεκαθαρους ορους, προυποθεσεις και μαλιστα παρεπεμπαν αν θυμαστε και σε συμβολαιογραφους για τη διαδικασια τους.

Και μπράβο σου (το τονίζω) που αναφέρεις το Τηλέραμα και την διαύγεια του- καθότι συντάκτης του από τον... περασμένο αιώνα  😄

  • Like 1
  • Χαχα 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Και μπράβο σου (το τονίζω) που αναφέρεις το Τηλέραμα και την διαύγεια του- καθότι συντάκτης του από τον... περασμένο αιώνα  😄

 

 

  Let me guess... Φωτορομαντζα;

 

 

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, manosx είπε

 

 

  Let me guess... Φωτορομαντζα;

 

Εγώ λέω ζώδια.

Ινδός γκουρού με κληρονομικό χάρισμα λέμε.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
17 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Εγώ λέω ζώδια.

Ινδός γκουρού με κληρονομικό χάρισμα λέμε.

Χμμμμμμ... Στη μακρά και λαμπρή καριέρα μου, ίσως, πιθανώς, ενδεχομένως να έχει συμβεί και αυτό 🔮

 

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Χμμμμμμ... Στη μακρά και λαμπρή καριέρα μου, ίσως, πιθανώς, ενδεχομένως να έχει συμβεί και αυτό 🔮

 

 

Να ήταν Πρωτοχρονιά άραγε? 🥸

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
11 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Να ήταν Πρωτοχρονιά άραγε? 🥸

Ενδεχομένως... Αλλά ενδεχομένως να επανέλθει η μνήμη μου σε κάποια Noiz μπυροποσία (που ελπίζω να μπει στα πλάνα μας σύντομα), στην οποία βέβαια ελπίζω ότι θα έχουμε την τιμή της παρουσίας σου.

Εν τοιαύτη περιπτώσει, μπορεί να θυμηθώ λεπτομέρειες και να προβώ σε αποκαλύψεις 😄

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ζωδια της εβδομαδας απο το noiz.gr


 Κριος: Η εβδομαδα σας ξεκιναει με αγχος. Δεν μπορειται να βρειτε την καταλληλη ισοροπια αναμεσα σε υψηλη και χαμηλη αποκριση. Αν ομως βαλετε χορδες 10- 38 στην τελε, η χαμενη σας ισορροπια θα ξαναβρεθει


 Ταυρος: Η Πανσέληνος εχει φερει αλλαγες στη ζωη σας. Χρειάζεστε κατι καινουργιο και δραστικο. Ενα φορματ και ξαναπερασμα το cubase θα σας δωσει ζωντανια.

 

 Διδυμοι: Οι διδυμοι ειναι γεννημενοι για υψηλες εντασεις, και καθαρες πηγες εκφρασης. Αγοραστε εναν twin reverb, αλλα προς θεου, οχι οι λαμπες πανω στην πλακετα.

 

 Καρκίνος: Οι καρκινοι ειναι παντα σοβαροι, και στοχευουν σε μακροχρονια δεσμευση. Για αυτο αφηστε επιτελους τα γ@μημενα τα νιτρο βερνικια, 21ο αιωνα εχουμε.

 

 Λεων: Οι βασιλιαδες του ζωδιακου, ειναι παντα οι ηγετες, παντα μπροσταριδες. Αφηστε λοιπον τα ακορντακια και της μαλακιες, ριχτε σολο μεχρι θανατου, τα ακορντα ειναι για τους απο πισω.


Παρθενος: Οι παρθενοι θα πρεπει να παραδεχθουν οτι για το οτι ειναι παρθενοι φταιει που παιζουν μπασο, εχετε δει ποτε γκομενα να γουσταρει το μπασιστα; Ας ειμαστε σοβαροι.

 

 Ζυγος: Η ζυγαρια του ζωδιακου, θα δωσει παντα τις σωστες προτασεις, και θα θεσει τα μετρα και τα σταθμα. Οπως λοιπον μας λενε οι ζυγοι, το σωστο βαρος μια στρατ ειναι 3.4 κιλα, απο εκει και πανω αρχιζει να λεσπολιζει.

 

 Σκορπιος: Η εβδομαδα σας θα ειναι πολυ καλη, αλλα πρεπει να προσεχετε τα ατυχηματα. Μακρια λοιπον απο κιθαρες με locking κλειδια, αν δε θελετε να πιπιλατε τα δαχτυλα σας βριζοντας τον μεγαλοδυναμο.

 

 Τοξοτης: Το τοξο, το συμβολο του ζωδιου σας, σας δειχνει και το τι πρεπει να προσεξετε. Γιατι ετσι οπως παρατατε τις κιθαρες δεξια και αριστερα, σαν τοξο θα γινουν τα μπρατσα τους.


 Αιγοκερος: Θα πρεπει αυτη τη βδομαδα να δωσετε εμφαση στη σχεση σας, διοτι ολη μερα στο cubase, πως να μη βγαλετε κερατα μετα;

 

 Υδροχοος: Υδροχοοι μου θελατε να ειστε, και δε φτανει αυτο, μου θελατε και pc με υδροψυξη, μαζευε τωρα νερα μεσα απο το tower, και αλλη φορα να μη συναρμολογειτε το pc αγκαλια με το λουλα.

 

 Ιχθεις: 25 μαρτιου ερχεται, και ακομα noiz και αραλικι; Για βαλτε μπροστα για κανα μπακαλιαρο σκορδαλια, και αστε τα αλλα.

 

Επεξεργασμένο από manosx
  • Χαχα 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
8 λεπτά πριν, manosx είπε

Τα ζωδια της εβδομαδας απο το noiz.gr

Η (συγγραφική) καθέδρα του Φιούζιου απειλείται. Εξαιρετικός 😎

 

ΥΓ: Μ' έπνιξες όταν διάβασα το ζώδιο μου 😂

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, manosx είπε

Κριος: Η εβδομαδα σας ξεκιναει με αγχος. Δεν μπορειται να βρειτε την καταλληλη ισοροπια αναμεσα σε υψηλη και χαμηλη αποκριση. Αν ομως βαλετε χορδες 10- 38 στην τελε, η χαμενη σας ισορροπια θα ξαναβρεθει

Είμαι Κριός και έβαλα 010-038 για τα γενέθλια μου που είναι την Κυριακή.

Η ανισορροπία μου επανήλθε άμεσα

Ευχαριστώ μαντάμ Μάνου.

  • Like 1
  • Χαχα 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Είμαι Κριός και έβαλα 010-038 για τα γενέθλια μου που είναι την Κυριακή.

 

 

Χρόνια πολλά αγαπητέ Κριέ, αλλά πρόσεχε.

Είναι ο Ερμής στον Άρη, και υπάρχει μια σύνοδος στον Κρόνο, δεν είναι καλή εποχή για τελεκάστερ.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου