Προς το περιεχόμενο

Duesenberg James Bond 007 Guitar


D'Ailleurs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως απο οσο γνωρίζω δεν εχει καμία απολυτως σχεση με την ταινια ή το οριτζιναλ κομματι και ριφ

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανέμορφη πραγματικά!Θέλω μιά DUESENBERG,ειναί οι πιό όμορφες για μένα.Απο ήχω δέν ξέρω τι παίζουν οι περισσότερες αλλά έτσι και αλλιώς στα χέρια μου ακούγονται όλες χάλια.Αν την έχει κάποιος την ανταλλάσσω με epiphone les paul custom του 1999 και διαφορά χρημάτων από μέρος του.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, MGs είπε

Πανέμορφη πραγματικά!Θέλω μιά DUESENBERG,ειναί οι πιό όμορφες για μένα.Απο ήχω δέν ξέρω τι παίζουν οι περισσότερες αλλά έτσι και αλλιώς στα χέρια μου ακούγονται όλες χάλια.Αν την έχει κάποιος την ανταλλάσσω με epiphone les paul custom του 1999 και διαφορά χρημάτων από μέρος του.

 

Πωλούνται δύο στυλό καινούρια 50 ευρώ κάτω από την τιμή αγοράς τους.

Ευκαιρία, τα σκοτώνω για να προλάβω μια Gibson L-5.

Όχι ανταλλαγές (εκτός αν είναι αυθεντικός Dumble overdrive ενισχυτής).

 

https://007store.com/products/james-bond-007-spymaster-duo-rollerball-pen-by-montegrappa?pr_prod_strat=use_description&pr_rec_id=ea8e16bda&pr_rec_pid=7567254126747&pr_ref_pid=7566326399131&pr_seq=uniform

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αν μπορώ να φανταστώ κάποιον με αυτή την κιθάρα- να την «φοράει» και όχι να τον «φοράει», είναι ο superφάνικιος. Είναι το στιλ του. 😎

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και κάπως έτσι,η εικόνα της κιθάρας που είχα στην φαντασία μου,κόπηκε στην μέση και έσβησε,μέσα στους καπνούς ενός κίτρινου fiat punto που πέρασε με φόρα παίζοντας Disco.  

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Αν μπορώ να φανταστώ κάποιον με αυτή την κιθάρα- να την «φοράει» και όχι να τον «φοράει», είναι ο superφάνικιος. Είναι το στιλ του. 😎

 

ΠΑΝΤΩς ΟΥΔΕΜΙΑ σχεση εχει με την κιθαρα που πραγματικα παιχτηκε το θεμα''

 

  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

ΠΑΝΤΩς ΟΥΔΕΜΙΑ σχεση εχει με την κιθαρα που πραγματικα παιχτηκε το θεμα''

 

Αι ειτ γιου ιν δε κορνερ

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά,η καινούργια πρέπει να είναι μέσα στην original.Σάν τις μπαμπούσκες.Αν σου πέσει κάτω το μπαούλο, κουμπώνεις καρφί στην καινούργια και συνεχίζεις μέχρι τον πρώτο πυροβολισμό.

Εκτέλεση ε?Αν το έπαιζε έτσι τότε,το καινούργιο μοντέλο θα έγραφε 000 επάνω,θα έκανε 150 γιούρο και το θέμα θα το γνωρίζαμε απο τον φαλακρό πράκτορ.

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου