Προς το περιεχόμενο

Παραγγελία απο thomann..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες... Θέλω να παραγγείλω κάποια πράγματα από κει κι θέλω να κάνω μερικές ερωτήσεις... Βάζω Ελληνικα ή Αγγλικα σε όνομα κλπ?.. Επίσης με πιστωτική και με τραπεζικό λογαριασμό είναι το ίδιο?... Πρέπει να φτίαξω κάποιο account ή αρκεί να βάλω τα στοιχεία μου στο checkout?

 

Ευχαριστώ πολύ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έψαξες σε παλιές θ. ενότητες του Noiz και δε βρήκες καμία απάντηση σε αυτά που ρωτάς;

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες... Θέλω να παραγγείλω κάποια πράγματα από κει κι θέλω να κάνω μερικές ερωτήσεις... Βάζω Ελληνικα ή Αγγλικα σε όνομα κλπ?.. Επίσης με πιστωτική και με τραπεζικό λογαριασμό είναι το ίδιο?... Πρέπει να φτίαξω κάποιο account ή αρκεί να βάλω τα στοιχεία μου στο checkout?

 

Ευχαριστώ πολύ..

 

Οι Λατινικοί χαρακτήρες είναι απαραίτητοι γιατί δυστυχώς τα Ελληνικά σε άλλες Codepages υπολογιστών μπορεί να μην υποστηρίζονται και να τους δείχνουν λ@χ@ν@κι@ (λαχανάκια). Με τη πιστωτική θα κάνεις μια χαρά την δουλειά σου.

 

¶σε τον τραπεζικό σου λογαριασμό ήσυχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί για χρεωστικές ψάξου με τις προπληρωμένες, που είναι πιστωτικές αλλά με προκαθορισμένο ποσό. Έτσι και κάτι στραβό να πάει το πολύ πολύ να χάσεις τα λ7 που είχες μέσα και όχι περισσότερα.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες που λεει ο μπακαλης7 εννοω. Αυτες δεν ειναι που απλα τις βγαζεις και τις εχεις, χωρις να πληρωνεις τιποτα στην τραπεζα και απλα βαζεις λεφτα μεσα?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις χρεωστικές ή όπως λέγονται δεν τις δέχονται υπήρξε και ένα ανάλογο θέμα λίγο καιρό πρίν

 

Μια χαρά τις δέχονται!

 

Πρόβλημα υπάρχει μόνο με μια χρεωστική της Πειραιώς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου