Προς το περιεχόμενο

θελω φθηνο ενισχυτη!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι φοιτητης στην Πατρα και το προβλημα μου ειναι οτι οταν ερχομαι σπιτι μου (Αθηνα) δεν εχω ενισχυτη να παιξω :oops: !!παιζω heavy metal, me mia bc rich και θα ηθελα να μου προτεινετε ενισχυτη μεχρι 200Ε. Εχω βρει εναν marschal 15 watt sta 130E αλλα δε θα με χαλαγε κατι περισσοτερο. Ευχαριστω απο τωρα οσους ασχοληθουν!θα προτιμουσα οχι κατι για αγορα online γιατι δεν το εχω ξανακανει και γιατι τον θελω συντομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με λίγα παραπάνω χρήματα μπορείς να αποκτήσεις αυτόν

 

http://www.kagmakis.gr/details1.php?thepid=670&thecid=3&thec2id=14&open=1

 

Δεν τον έχω ακούσει παρα μόνο για 5 λεπτά αλλά πολλά μέλη εδω μέσα θυμάμαι τον έχουν γιατι χρήση που θες οπότε μάλλον θα είναι καλή περίπτωση :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανασταση, ενθουσιαστηκα και αν οντως ισχιει η τιμη θα πρεπει να τον δοκιμασω.Janick, δεν εχω παιξει ποτε με αυτη τη μαρκα αλλα για τον ηχο που θελω δεν ειναι καλλητερος ενας marschall 30W sta 220E?

Επισης θελω να ρωτησω αν σε αυτα τα βατ θα μπορω να παιξω με το hot british.

που ειναι ο καγμακής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ή με 30¤ πάνω των 200 αυτό ;

 

θελω κατι οσο πιο απλο γινεται, δεν με ενδιαφερουν τα εφε κτλ,επισης δεν μπορω να κανω αγορα online για διαφορους λογους... παντως ευχαριστω :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου