Προς το περιεχόμενο

Τι βλέπετε σήμερα/τώρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Waterfall-K mk2 είπε

Ένα Komplete Kontrol M32 βλέπει το αετίσιο μου μάτι, ένα Thomann NT 0910 τροφοδοτικό για pedals και δύο άγνωστα pedals. 

Καλόπαιχτα...😌

Βλεπω καποιοι βαλανε μπρος το lightroom...

1. Ειχα ενημερωσει με το προσωπικο μου ημερολογιο για την προσφορα του m32 που αν δεν κανω λαθος ισχυει ακομα.

2. Το τροφοδοτικο ειναι για το max μια και η λαρτζ ua τσιγκουνευεται να βαλει τροφοδοτικο σε πεταλι των σχεδον 400 ευρω

3. Τα άγνωστα ειναι αγνωστα στους πληκτρους και μη τακτικους αναγνωστες του ημερολογιου

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Waterfall-K mk2 είπε

Με το κινητό παραμάσχαλα?🤔

 

Εννοείται.

Δεν το αποχωρίζεται στιγμή.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Βλεπω καποιοι βαλανε μπρος το lightroom...

IrfanView. Αναντικατάστατο πολυεργαλείο.👌

 

6 λεπτά πριν, dimsonic είπε

1. Ειχα ενημερωσει με το προσωπικο μου ημερολογιο για την προσφορα του m32 που αν δεν κανω λαθος ισχυει ακομα.

Δεν το είχα δει. Mea culpa...😌

 

6 λεπτά πριν, dimsonic είπε

2. Το τροφοδοτικο ειναι για το max μια και η λαρτζ ua τσιγκουνευεται να βαλει τροφοδοτικο σε πεταλι των σχεδον 400 ευρω

3. Τα άγνωστα ειναι αγνωστα στους πληκτρους και μη τακτικους αναγνωστες του ημερολογιου

Καλώς...image.gif.243266477a0bd292f5a9d4a049fc71b8.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αγαπητό μου ημερολόγιο, σήμερα συνάντησα στη βόλτα μου, σ ένα ξωκκλήσι, τον Μάκη, το νέο μέλος της παρέας μας.

20230627_103509.jpg

  • Like 16

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Yannis Methenitis είπε

Αγαπητό μου ημερολόγιο, σήμερα συνάντησα στη βόλτα μου, σ ένα ξωκκλήσι, τον Μάκη, το νέο μέλος της παρέας μας.

20230627_103509.jpg

Τι κουκλος ειναι αυτος!!!!

 

  • Like 1
  • Συμφωνώ 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Αγαπητό μου ημερολόγιο, σήμερα συνάντησα στη βόλτα μου, σ ένα ξωκκλήσι, τον Μάκη, το νέο μέλος της παρέας μας.

 

Πω πω πω, να τον χαίρεστε.

Η άλλη (η κοπέλα) είναι ακόμα μέρος της παρέας, έτσι?

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Η θεόμουρλη με το αναποδογυρισμένο αυτί (κάνει και ζέστη) δέχτηκε με επιδεικτική αδιαφορία τον Μάκη, ο οποίος πέρασε μια μέρα ρουφώντας κυριολεκτικά μισή 🥫 κονσέρβα και μια καλοδεχούμενη αποψίλωση, ενώ αποξηράθηκε ολονυκτίς σε ασφαλές περιβάλλον.

Ελπίζω να γίνει μικρόσωμος (κάτω απο 20 κιλά) γιατί θα δυσκολέψει πολύ τη ζωή μας. Τέτοιος φαίνεται απο τις πατούσες του... κοκονοειδές αλλά η περιοχή έχει πολλά τσοπανοσκυλα και...

Είναι έξυπνος, με ακολουθεί όπου πάω, ξέρει να προφυλάσσεται απο αυτοκίνητα (σε αντίθεση με τη μεγάλη) κατέβηκε το πρωί στην αυλή για να κατουρήσει κλπ και είναι γλυκός και δείχνει ευτυχής.  Ίδωμεν.

 

20230627_131748.jpg

  • Like 19

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου