Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XIV


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
14 λεπτά πριν, Superfunk είπε

My new favorite band (αν και σκεφτομαι να τους κανω μινΟΙση γιατι με εχουν κατακλεψει 😅 )

 

 

 

 

 

ΑφτΑ ινε ΤΥΜΠΑΝΑ και ασε τον @kpeyos Να λεΓει...

Για Ινδικολαϊκογιαπωνέζικο 50s Kazantzides revival φολκλορικό συναπάντημα, καλά είναι 🤗

Επεξεργασμένο από kpeyos
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kpeyos είπε

Για Ινδικολαϊκογιαπωνέζικο 50s Kazantzides revival φολκλορικό συναπάντημα, καλά είναι 🤗

 

Καλά μη φας χτΕπισαμε ελικοΦτερο και θα σου κρατήσουμε την φΤερουΓα

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Ωρε τι καθως πρεπει ελαφρυ ποπ σκυλαδικο ηταν αυτο! Ωραιοι.. εχουνε πλακα

 

9 λεπτά πριν, kpeyos είπε

Για Ινδικολαϊκογιαπωνέζικο 50s Kazantzides revival φολκλορικό συναπάντημα, καλά είναι 🤗

Κοιτάξτε τώρα κάτι περίεργα. Αν είχα γράψει εγώ τέτοια πράγματα (ΑΝ λέω βρασίδα, μην αρχίσεις), θα τα είχα διπλοζιπαρισμένα και κρυπτογραφημένα σε αόρατο φάκελο με path "ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ" κλειδωμένο με 32ψήφιο κωδικό, σε 5ο κρυμμένο ντέσκτοπ σε άλλο παρτίσιον. 

 

Κι έρχονται αυτά τα αγόρια από τουλάχιστον 110 μοίρες απόσταση στη σφαίρα να απενοχοποιήσουν ένα άκουσμα. Ε λοιπόν, θα γίνω γιαπωνέζος. Εμπρός στα χνάρια του Λευκάδιου Χερν, Johnson & Johnson. (τέρμα τα δάκρυα)

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
9 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Καλά μη φας χτΕπισαμε ελικοΦτερο και θα σου κρατήσουμε την φΤερουΓα

Ευχαριστώ αλλά ειμαι vegan🤣

Επεξεργασμένο από kpeyos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, kpeyos είπε

Ευχαριστώ αλλά ειμαι vegan🤣

 

Εντάξει κανείς δεν είναι τελΓιος

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ali Barout είπε

 

Κοιτάξτε τώρα κάτι περίεργα. Αν είχα γράψει εγώ τέτοια πράγματα (ΑΝ λέω βρασίδα, μην αρχίσεις), θα τα είχα διπλοζιπαρισμένα και κρυπτογραφημένα σε αόρατο φάκελο με path "ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ" κλειδωμένο με 32ψήφιο κωδικό, σε 5ο κρυμμένο ντέσκτοπ σε άλλο παρτίσιον. 

 

Κι έρχονται αυτά τα αγόρια από τουλάχιστον 110 μοίρες απόσταση στη σφαίρα να απενοχοποιήσουν ένα άκουσμα. Ε λοιπόν, θα γίνω γιαπωνέζος. Εμπρός στα χνάρια του Λευκάδιου Χερν, Johnson & Johnson. (τέρμα τα δάκρυα)

Κοίταξε να δεις εσύ Γιωργη....🤣

Εσύ να είχες γράψει κάτι τέτοιο λίγο δύσκολο, γιατί θα είχες με άλλο τρόπο παιγμενες τις μελωδίες....

Πιο απενεχοποιημενες, πιο αυθεντικές λιγότερο δυτικοπαιγμενες, με τα ποικιλματα κ τις τσαχπινιες που πρέπει . Αν δοκίμαζες κάτι τέτοιο, μόνο στους ήχους  μπορεί να συμφωνούσατε (αν το ήθελες)

 

Άσε που αν πήγαινες να το κάνεις "ποπ" κ "δυτικό", ένας Θεός ξέρει τι δρακουλιες θα έκανες στην αρμονία κ το κομπινγκ 😊

 

Δεν το συζητάω πως ψήνομαι περισσότερο ν'ακουσω τη δική σου  πρόταση σε κάτι τέτοιο, οπότε αν αφτός ο φάκελος υπάρχει, pm κ θα είμαι 🤐

 

🤣🤣

 

Τα παιδιά νομίζω είναι από την Ιουδαία όχι από Τζαπαν

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Ali Barout είπε

 

 λοιπόν, θα γίνω γιαπωνέζος. Εμπρός στα χνάρια του Λευκάδιου Χερν, Johnson & Johnson. (τέρμα τα δάκρυα)

 

Εβραίοι είναι οι άνθρωποι 😅

Έχουν ακούσει Βασιλειάδη,Στέλιο, Μανώλη  Αγγελόπουλο και Ζαφείρη Μελά όσο δεν πάει (όλοι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ δημοφιλείς στην Ιουδαία φυσικά)

 

Απλά έχουν ακούσει και φανκιΕ τόσο τα αμερικανικά όσο και τα αιγυπτιακά στα 70s

 

αΦτι ινε οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΊ Scorpions

 

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου