Προς το περιεχόμενο

Εγώ δεν πάω καλά ή οι 50αριδες ξεμωράθηκαν ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, kpeyos είπε

Εγώ πάντως πήγα και είδα Black Keys (και Puscifer αλλά δε μου άρεσαν) τις προάλλες στο Terra Vibe και έχω κλείσει και Arctic Monkeys για τις 18/7. Ο καρδιολόγος μου έχει συστήσει να περπατάω και το βρήκα μια καλή ευκαιρία. 

 

Έλα ρε θηρίο ....

Πήγες με τα πόδια? :classic_ohmy:

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LK είπε

Κοίτα λοιπόν που φτάσαμε (σωστό είναι αυτό που λες- για την ακρίβεια ΑΥΤΟ ακριβώς πιστεύω ότι οδήγησε και τους 2 φίλους μου να πάνε στη συναυλία - και οι 2 έχουν από δύο τέκνα ....και είναι όλα τους πλέον  φοιτητές).

Ο γάμος τους σε μικρή για τα δεδομένα της εποχής ,όπως λες , ηλικία και η τεκνοποιία ΔΕΝ κατάφερε να τους ωριμάσει... .....και ναι , παλιμπαιδιζουν.

Αυτό ακριβώς συνέβη.

Και ενώ "εγκλωβίστηκαν" από μικροί σε κατ εξοχήν "μικροαστικά σχήματα" γάμος - παιδιά......όταν ξεπαιδιασαν  ξανα / μανα εγκλωβίστηκαν στην εδώ και καιρό νέα "μικροαστική " μόδα,.....παριστάνω το πουρό ροκ.

 

 

Τώρα τι να πω....... ή πρέπει να σου στείλω 50 ευρώ για την ψυχανάλυση (γρήγορη μεν, σποτ-ον δε) ή αλλιώς δεν χωράω εδώ - και θα πάω κρουαζιέρα με τον Τέρρυ και τους Ντεφ Λεπ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Έλα ρε θηρίο ....

Πήγες με τα πόδια? :classic_ohmy:

Terra Vibe έχω να πάω από το 2010. Πολύ ταλαιπώργια. Πλέον μέχρι Mega Vibe το πολύ ειμαι😊

  • Χαχα 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kpeyos είπε

 

To αν ο γάμος και η τεκνοποίηση είναι μικροαστικές πρακτικές σηκώνει από μόνο του πολύ συζήτηση. Το αν είναι δεδομένο της εποχής να παντρεύεται κάποιος σε μεγαλύτερη ηλικία επίσης σηκώνει πολύ συζήτηση μιας και o μέσος όρος στην Ευρώπη με εξαίρεση τις σκανδιναβικές χώρες είναι στα 30-32. 

 

Άσχετο με το thread, αλλά το 30-32 δεν ισχύει ούτε για κεντρική Ευρώπη,σύμφωνα πάντα με τις επίσημες απογραφές.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, manosx είπε

 Σιγα. Παγκρατι - Μαλακασα, ενα τσιγαρο δρομος.

 

 cigar.jpg.3760b70acc9d12664d2f4c4451cb2032.jpg

ΠΩ ΡΕ ΦΙΛΕ, και ένα υδραγωγείο καφέ δίπλα και γίναμε.

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μουσική ανανεώνει το μέσα σου ..

όποια και αν είναι η ηλικία!!

Έιδικα κάποια συγκροτήματα δε τα χάνεις με τίποτα ειδικά όταν έχεις μεγαλώσει με αυτά!😎

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, manosx είπε

ενα τσιγαρο δρομος.

 

Μάνο, είσαι σπίτι?

Άναψε το ρε μλκ να τραβήξω τζούρα γιατί χαρμάνιασα. :classic_tongue:

Δεν φτάνω να το ανάψω λέμε ...

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 4

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
17 λεπτά πριν, Kanimothrios είπε

 

Άσχετο με το thread, αλλά το 30-32 δεν ισχύει ούτε για κεντρική Ευρώπη,σύμφωνα πάντα με τις επίσημες απογραφές.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_age_at_first_marriage#Europe

 

34 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Έλα ρε θηρίο ....

Πήγες με τα πόδια? :classic_ohmy:

χαχα, όχι αν και από το σπίτι μου είναι doable. Αλλά όταν το πιο κοντινό πάρκινγκ που θα βρεις είναι στο 20λεπτο ποδαράτο από την είσοδο, μέχρι το πέρας του event και της επιστροφής, έχεις κάνει τα απαραίτητα.

27 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Terra Vibe έχω να πάω από το 2010. Πολύ ταλαιπώργια. Πλέον μέχρι Mega Vibe το πολύ ειμαι😊


Ναι αλλα΄αν είχες έρθει στους Black Keys, θα έπαιρνες πολλές ιδέες και για το Mega Vibe...

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου