Προς το περιεχόμενο

Ποια η γνώμη σας για τις "πτυσσόμενες" τιμές στο market του noiz ;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

3 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Πωλείται μεταχειρισμένο Κράκεν του 57 σε τέλεια κατάσταση. Ήταν του παππού μου κ ειναι φυλαγμένο με τη βαλίτσα του σε ενυδρείο. Μόνο σοβαρές προτάσεις.

 

Καλύτερα να το χαρίσεις ή βαψε το μπλε και πέτα το πάλι στην θάλασσα...

 

Αν το Κράκεν δεν είναι τουλάχιστον του 2020 με διπλή CPU και 8χ8 USB interface, δεν φτουράει assούμε...

 

ΥΓ: ανταλλαγή με Caliber 22 Super Lead '68 plexi edition με λαμπάτο τρανσίστορ και έναν σπασμένο νεροχύτη, παίζει φίλουός?

  • Χαχα 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Freedom είπε

 

ΥΓ: ανταλλαγή με Caliber 22 Super Lead '68 plexi edition με λαμπάτο τρανσίστορ και έναν σπασμένο νεροχύτη, παίζει φίλουός?

Θα έρθει ένα παιδί αύριο να δει το Κράκεν. Αν δε το πάρει θα σε ειδοποιησω

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Θα έρθει ένα παιδί αύριο να δει το Κράκεν. Αν δε το πάρει θα σε ειδοποιησω

 

Να'σαι καλά Βραβρά...

 

Επειδή ειναι σημαντικό, όταν έχεις νέα, πάρε με στο δορυφορικό τηλέφωνο.

9 λεπτά πριν, manosx είπε

 

    =>

 

 

 

=>

proxy-image1.gif.59f159219d12a7e171e8f9b793822b8b.gif

 

  • Like 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι για να πας σε μεταχειρισμένο με cash πρέπει να αξίζει. Αλλιώς χίλιες φορές καινούριο με την εγγυησουλα του και χωρίς ρίσκα. Οι αγγελίες είναι ωραίες για τραμπα εξοπλισμού συν οικονομική διαφορά. Μου έχει κάτσει κάποιες φορές και είναι συνήθως win win κατάσταση 

  • Like 1

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ έχεις photoshop και κάνεις ότι γουστάρεις, εγώ παλεύω με το GIMP που δεν το ξέρω κιόλας. Τίποτα δεν μου χρωστάς, να τη βγάλω από τη θάλασσα ήθελα για περιβαλλοντικούς λόγους, κράτατη, ένα σεταπ θέλει και είναι φισέκι, ότι πρέπει για να δένεις

Επεξεργασμένο από Άγιος
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Άγιος είπε

ότι πρέπει για να δένεις

 

Επειδής υπάρχουν και τσουνάμια, κάποιοι παίρνουν δύο.

Για ασφάλεια δηλαδής.

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα οι ρίζες είναι βαθύτερες.Εχει να κάνει με την παιδεία και αγωγή του κάθε λαού,καθώς και με τις κοινωνικοπολιτικές εξελίξεις γενικότερα.Οι πολίτες αυτής της χώρας λειτουργόντας σάν ζαλισμένες μύγες μέσα σε βάζο,καλούνται να επιβιώσουν σε μιά χώρα οπού το παράλογο των πραγμάτων του έχει γίνει πλέον καθημερινότητα και συνήθεια.Οταν το μεγαλύτερο μέρος ενός λαού,καλείται να ανταπεξέλθει σε βασικά είδη πρώτης ανάγκης,κατοικίας και διαβίωσης γενικότερα,σε μία χώρα οπου τα επίπεδα τιμών εχουν περάσει το επίπεδο της αισχροκέρδειας,βάση των μισθών,τι περιμένεις να κάνει αν το αφήσεις να καθορίσει απο μόνο του τιμή για προιόντα που αποτελούν πολυτέλεια?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν BillTrantos κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου